Winamp 2013 indir Türkçe Full MP3 ve DVD medya oynatıcı müzik programı

Winamp 2013 indir Türkçe Full MP3 ve DVD medya oynatıcı müzik programı

Winamp 2013 indir Türkçe Full MP3 ve DVD medya oynatıcı müzik programı

Winamp 2013 indir Türkçe Full MP3 ve DVD oynatıcı müzik programı

Winamp nedir ?
Winamp, bilgisayarınızda müzik dinlemek, klip izlemek, şarkılarınızı yönetmek ve radyo dinlemek için geliştirilen bir medya oynatıcıdır.
Winamp Media Player
Kendinize özel medya oynatıcınızı tasarlayın. Winamp, diğer çoğu medya yöneticileri gibi kısıtlı kişiselleştirme imkanı sunmaz.
Winamp Pro
Winamp Pro ile daha fazlasına sahip olun:
H.264 formatlı dosyalar için tam destek
48x hıza kadar sınırlandırılmamış CD yazma özelliği
MP3 enkodlama
Yüksek bitoranı kalitesi AACPlus enkodlama(bedava sürümün tam iki katı!)

Winamp 2013 Kurulumu videolu anlatım

Winamp 2013‘in tanımı, herhalde “zamana damgasını vuran muzik kutusu” olurdu.

Uygulama, bilgisayarınızdaki tüm medyayı organize etmenin ve oynatmanın ve çevrimiçi müzik mağazasından alışveriş yapmanın keyfini çıkarmanıza imkan sunuyor. Winamp 2013, kişiselleştirilebilir arayüzleri ve uyumlu ekleriyle diğer medya oynatıcılarından hep bir adım ileride oldu.

Winamp 2013, Nullsoft tarafından 1999 yılında AOL(American Online) şirketinden açık arttırma ile satın alındı ve geliştiricileri tarafından yeni özellikler eklenerek bugüne kadar getirildi. Winamp 2013‘te halen AOL izleri göze çarpıyor. Örneğin son sürümler, AOL Music Now(AOL’un çevrimiçi müzik mağazası), In2TV(AOL’un tekrar açılan çevrimiçi TV kanalı) ve AOL Radio gibi özellikler üzerine kurulu bulunmaktadır.

Winamp 2013 Shoutcast Kurulumu

Winamp 2013, arayüzü eklenebilir ve çıkarılabilir paneller içeriyor. Bunlardan başlıcaları kontrol tuşları, ortam kitaplığı, çalma listesi editörü ve video oynatma penceresidir. Bu çoklu paneller, Windows Media oynatıcısı ve iTunes kullanıcılarını, Winamp 2013′e çekmeyi hedefliyor.
Winamp 2013, Media oynatıcısı bedava olmasına rağmen birçok özelliği barındırıyor. Ana kontroler üsttedir ve o anda çalınan şarkıyı gösterir. Program 10 band ekolayzır ve bu ekolayzırı özelleştirmek için araçlar içermektedir. Ortam kitaplığı, ekolayzırın hemen altında bulunur ve çevrimiçi ses, video dosyaları, çalma listeleri gibi lokal içeriğe ulaşmanızı sağlar. Ortam kitaplığının altında sanatçının internetten alınan biyografisi ve albüm hakkında bilgi de gösterilmektedir. Ortam kitaplığı paneli, ücretsiz ve inanılmaz çeşitlilikte medyaya erişim sağlar. Ayrıca canlı radyo dinlemenize de olanak sağlar. Winamp 2013‘e eklenen AOL Music Now çevrimiçi mağazasında 2 milyondan fazla şarkının kataloğu da bulunmaktadır. Music Now mağazasına, Winamp Media oynatıcısı tarayıcısından erişiliyor ve şarkı Winamp 2013‘te çalınıyor. Winamp 2013, başka bir müzik mağasına erişimi maalesef desteklemiyor. Programın ücretsiz Internet TV özelliği sayesinde, müzik videolarını ve canlı konserleri izleyebilirsiniz. Diğer göze çarpan özellik ise görsel öğe kolekisyonu. Görsel öğeler, müziğinizi bir devinimle izlemenizi sağlar.

WİNAMP 2013 KURMAK VE RADYO YAYINI YAPMAK

Winamp 2013 Media oynatıcısı şimdi taşınabilir müzik oynatıcılarını destekliyor. Doğal olarak CD yazabilen sürücüleri de destekliyor. Fakat bu sürümde, ACC biçimini 2X hızında yazma, diğer biçimlerde ise en fazla 6X hızında yazma destekleniyor. Eğer müziklerinizi, 48X hızda yazmak ve müziklerinizi MP3 Media oynatıcısı biçimine çevirmek istiyorsanız Winamp Pro 2013 sürümü satın almalısınız. Winamp 2013 Pro sürümün fiyatı ise 19.95$. Programın Pro sürümünü indirmek için aşağıdaki linke tıklayınız.

Winamp 2013 DVD oynatıcısı özellikleri

Basit kontrollerle yeni DVD oynatıcı özelliği : Çal, duraklat, durdur, sonraki şarkı, önceki şarkı, yeni şarkı seç
DVD oynatıcı Analizer ve osiloskop yapı
Şarkı bilgisi: Yazar, başlık, bit hızı, örnek şarkı oranı, zaman vb.
DVD oynatıcısı ek kontrolleri: Pozisyon kaydırıcı, denge, ses, ekolayzır, şarkı listesi, karışık çalma ve tekrar çalma
Fark edilmeyen “pencere gölgesi” modunda çalışma
Sürükle-bırak şeklinde şarkı listesi düzenleme
Yeni DVD oynatıcı şarkı listesi oluşturma veya eskisini yükleme
ID3 editörü ile şarkı bilgilerini düzenleme
Başlığa göre veya dosya adına göre sıralama ya da karışık çalma
Winamp 2013 Medya oynatıcısı şarkı listesi çalan şarkının süresini ve tüm listenin süresini gösterme

Winamp 2013 skinleri

Winamp 2013 skinleri Airtel Song Catcher

Winamp 2013 skinleri Airtel Song Catcher

Winamp 2013 skinleri Pimeer v2-2 Ultime

Winamp 2013 skinleri Pimeer v2-2 Ultime

Şimdi masaüstünüzde Airtel Song Catcher Winamp Skin ile canlı ayarlayın.
En sevdiğiniz şarkı etrafında yerde oynuyor? Şimdi Hello Dinle olarak kurmak kolaydır. Peki ne bekliyorsunuz? Şimdi onlar çağırdığınız favori numaraları için arkadaşlarınıza jive olun. Mood uygun tunes değiştirerek arayanlar şaşırtın. Hiçbir şey arkadaş ve iyi bir müzik şirketi daha iyi geliyor. Masaüstünüzde Airtel Song Catcher Winamp cilt daha ne iyi arkadaştır sevdiğiniz müziği dinlerken. Yani Airtel Şarkı Catcher ile eğlenceli bir sürü var devam edin.

Winamp 2013 Skins Nasıl Değiştirilir

Winamp Skin değiştirme, Eklentiler / galeri / Ortam Kitaplığı sekmesinin içindedir, ancak bunu bir seçenek olarak listelendiğini görmüyorsanız, yine de ekleyebilirsiniz. Bunu yapmak için, sol navigasyon seçenekleri içinde “Çevrimiçi Hizmetler“, ve Winamp Eklentiler butonlarını bulup tıklayabilirsiniz. Yeni skini ekledikten sonra, bir sonraki görünüm için taramaya başlayabilirsiniz. Bu oldukça basittir.

Yapmanız gereken ilk şey, menü çubuğundan Winanmp skin bul seçeneğine “Skinler” tıkalaktır. Sonra alt seçeneklerde “Görünümlere Gözat” seçeneği vardır. ona tıklayınız.

Winamp 2013 şarkı listesi özellikleri

Şarkı listesi ana pencere olmadan da çalışabilir ve küçük kontrolleri, süreyi gösterir.
Yeni ekolayzır ve amplifikatör ayarları oluşturabilir ve kaydedebilir ya da önceki ayarları yükleyebilir.
Şarkıya özel ekolayzır ve amplifikatör ayarları oluşturabilir.
Dakika bilgisi gösterebilir.
Özelleştirilmek için arayüzleri ve uyumlu ekleri destekler.
Arayüz dizinindeki .zip dosyalarında olduğu gibi .wsz dosyalarını da destekler.
Şarkı listelerini favorilere eklemenize olanak sağlar.

Winamp 2013 serisinin görünüşünü özleyenler için, program “classic” arayüzle beraber geliyor.

Winamp 2013‘e ses efektleri ekleyen DFX yazılımını indirmek için tıklayınız.

Winamp 2013 son sürümünde gelen yenilikler

Bu sürümde Winamp 2013 artık Türkçe olarak geliyor. Yani sonradan Türkçeleştirme yapmanıza gerek kalmıyor.
Diğer yenilikler: iTunesLibrary Import, Online Hizmetler Galerisi, OurStage Radio, Spinner MP3 of the Day özellikleri eklendi, iPod sync desteği geliştirildi.

Kurulumda bazı ek özellikleri kurup kurmamak için sizden onay ister. Bu ek özellikler: Winamp 2013 Remote, Winamp 2013 Search, Araç Çubuğu gibi şeyler. Bazıları seçili halde karşınıza çıkar. İsterseniz bunların hiçbirini kurmadan Winamp kurulumuna devam edebilirsiniz.

Winamp 2013 Media oynatıcı Kurulumu ve Kullanımı

winamp 2013 ekran görüntüsü

winamp 2013 ekran görüntüsü

winamp, 2013, indir, Türkçe, full, mp3, dvd oynatıcı, müzik, programı

Winamp 2013 indir Türkçe Full MP3 ve DVD medya oynatıcı müzik programı

Winamp 2013 indir Türkçe Full MP3 ve DVD medya oynatıcı müzik programı

Winamp 2013 indir Türkçe Full MP3 ve DVD medya oynatıcı müzik programı

Related Posts

EMDB 2013 indir

EMDB 2013 indir EMDB 2013 indir küçük, basit ve kullanımı kolay bir DVD koleksiyon oluşturma yazılımıdır. Program sayesinde elinizde bulunnan filmler hakkında ayrıntılı bir veritabanı oluşturabilirsiniz. EMDB 2013 indir veri tabanı, resim, yönetmen, oyuncu, konu, tür gibi çok çeşitli bilgilere hızlı ve kolay bir şekilde ...

eXtreme Movie Manager 2013 indir

eXtreme Movie Manager 2013 indir eXtreme Movie Manager 2013 indir Manager film koleksiyonunuzu yönetmek ve düzenlemek için tasarlanmış bir film veritabanı programıdır. Kişisel film koleksiyonunuzu ya da film veritabanızı oluşturmak için kataloglama yapmakta kullanabilirsininiz. DVD'ler, CD'ler, VHS'ler gibi çeşitli medya türlerini destekler. Film bilgilerinizi internetteki çeşitli ...

Trabzonspor Avrupa gelirlerine el konuldu – UEFA

Trabzonspor Avrupa gelirlerine el konuldu - UEFA Trabzonspor Avrupa gelirlerine el konuldu - UEFA UEFA Finansal Kontrol Kurulu (CFCB), arasında Trabzonspor'un da bulunduğu 6 kulübün Avrupa Kupası gelirlerine geçici olarak el koydu. UEFA'nın resmi internet sitesinde yer alan ve CFCB'nin soruşturma birimi tarafından yapılan açıklamada, kararın, FC Astra Ploieşti, ...

memeli hayvanlar yaşantıları en farklı özellikleri

memeli hayvanlar yaşantıları en farklı özellikleri memeli hayvanlar yaşantıları en farklı özellikleri En yavaş memeli hayvan En yavaş hareket eden kara memelisi, Amerika'nın tropikal kesimlerinde yaşayan "Bradypus tridactylus" türü üç parmaklı hayvandır. Ortalama hızı saatte 158 metredir. Eğer ağaca tırmanıyorsa, hızı saatte 272 metreye yükselir. En ağır hareket ...

İstanbul Boğazını en hızlı geçen yüzücü – 2013 Yüzme Rekorları

İstanbul Boğazını en hızlı geçen yüzücü - 2013 Yüzme Rekorları İstanbul Boğazını en hızlı geçen yüzücü - 2013 Yüzme Rekorları. Manş Denizini yüzerek geçen Türk yüzücülerinden Doğan Şahin, Anadolu kavağı’ndan denize atlayıp, 13 saat 02 dakika durmadan kulaç salladıktan sonra Büyükada’da sahile çıkarak ilginç yüzme rekorlarına bir yenisini kattı. İstanbul Boğazını ...

2013 En yaşlı yüzme rekortmeni – 2013 Yüzme Rekorları

Kasım Kurt 2013 En yaşlı yüzme rekortmeni 2013 En yaşlı yüzme rekortmeni - 2013 Yüzme Rekorları. Kasımpaşalı Tatlıcı Kasım Kurt, Ahırkapı ile Yalova arasını tam beş kez yüzerek katetmeyi başarmıştı. Uzun mesafe yüzmeyi kişisel zevki olarak ileri bir yaya kadar sürdüren Tatlıcı Kasım, 65 yaşındayken Bostancı’dan Kınalıada’ya ...

Manş nehrini yüzerek geçen ilk Türk yüzücü Nesrin Olgun – 2013 Yüzme Rekorları

Manş nehrini yüzerek geçen ilk Türk yüzücü Nesrin Olgun - 2013 Yüzme Rekorları Manş nehrini yüzerek geçen ilk Türk yüzücü Nesrin Olgun - 2013 Yüzme Rekorları. Yüzme sporunda adı duyulmamış bir Türk kızı olan Noria Olgun, adım ilk kez Manş’ı yüzerek geçmek gibi zor bir yarışmada duyurarak kişisel bir rekorun sahibi oldu. 1977 yılı ...

On üç yıl geçilemeyen Yüzme şampiyonu – 2013 Yüzme Rekorları

On üç yıl geçilemeyen Yüzme şampiyonu On üç yıl geçilemeyen Yüzme şampiyonu - 2013 Yüzme Rekorları. Başarılı Türk yüzücülerinden Engin Ünal, 1953 yılından 1966 yılına kadar katıldığı yarışmaların tümünde birinciliği kazanarak kırılması hemen hemen imkfinsız bir rekora sahip oldu. Engin Ünal yüzme yaşamı boyunca 1500 metre ...

2013 Şampiyonalara en uzun süre katılan Sporcu kimdir – 2013 Rekorları

tramplen 2013 Şampiyonalara en uzun süre katılan Sporcu kimdir ? Türkiye’nin tanınmış tramplen ve kule atlayıcılarından Dr. Mahir Canbakan tam 34 yıl (1940-1974) süreyle resmi yarışmalara katılmış ve şampiyonluk unvanım 26 yıl elinde tutmayı başararak ayn ayrı rekorlara sahip olmuştu. Mahir ...

2013 En çok rekor kıran Bayan yüzücü – 2013 Rekorları

2013 En çok rekor kıran Bayan yüzücü 2013 En çok rekor kıran Bayan yüzücü - 2013 Rekorları. Bayan yüzücülerimizden Sebla Tanık halen (1985) 7 ayrı mesafe ve branşta Türkiye rekorlarını elinde bulundurmakla rekorlar rekortmeni unvanına sahiptir. Bu rekorların ilginç yanı, hem genç bayanlar yüzme hem de büyük bayanlar ...

2013 Bir yılda en çok rekor kıran yüzücü

2013 Bir yılda en çok rekor kıran yüzücü 2013 Bir yılda en çok rekor kıran yüzücü. 1950’li yılların başarılı bayan yüzücülerinden Selma Hassan 1957 yılında 7 Türkiye rekoru kırmak suretiyle ilginç bir kişisel rekora sahip oldu. Selma Hassan, 100 metreden 1500 metreye kadar serbest stildeki bütün yarışmalarda rekorlar kırıp ...

2013 Başkanlık rekoru kıran yönetici

2013 Başkanlık rekoru kıran yönetici 2013 Başkanlık rekoru kıran yönetici. Türkiye Yüzme Federasyonu başkanlarından Fahiman Akdağ, 1964’ten 1984’e kadar aralıksız 20 yıl başkanlık görevini sürdürmekle, yüzme sporu yöneticiliğinde bir rekor elde etti. 2013 Rekorlarına adını yazdıran bu rekor hala geçilememiştir.

2013 Su Altında Kalma Rekoru

2013 Su Altında Kalma Rekoru 2013 Su Altında Kalma Rekoru. Su altında kalma dünya rekoru, eski bir Türk Deniz Astsubayı Namık Ekul’e aittir. Aynı zamanda milli judocu, judo ve karate öğretmeni olan Namık Ekin, bu rekorunu 3 Temmuz 1976 günü Heybeliada’dakİ Deniz Harp Okulu yüzme ...

2013 En uzun Genel Müdürlük yapan insan kimdir

en uzun genel müdür 2013 En uzun Genel Müdürlük yapan insan kimdir. Beden Terbiyesi Genel Müdürlüğü makamında kalma rekoru Vildan Aşır Savaşır'a aittir. Beden Terbiyesi örgütünün ikinci genel müdürü olarak 22 Ekim 1938 günü makamına oturan Savaşır, 16 Kasım 1950 tarihine kadar tam 12 ...

2013 Beş Ayrı Dalda Milli Olan ilk Sporcu Naili Moran

Naili Moran 2013 Beş Ayrı Dalda Milli Olan ilk Sporcu Naili Moran. Komple bir sporcu olarak tanınan ve uzun yıllar Türlüye Atletizm Federasyonu Başkanlığı görevinde de bulunan Naili Moran (1908-1968), tam 5 ayrı spor dalında (atletizm, basketbol, yüzme, sutopu ve boks) milli Formayı ...

En eski dağcı Ali Vehbi Türküstün kimdir – 2013 indir

En eski dağcı Türkiye'deki dağcıların en eskisi Prof. Ali Vehbi Türküstün'dür. 1877-1937 yılları arasında yaşayan Türküstün, Fransa’da Mont Blanc dağı doruğuna Türk bayrağını diken ilk Türktür.  

Free Video Flip and Rotate 2013 indir gezginler

Free Video Flip and Rotate 2013 indir gezginler Free Video Flip and Rotate 2013 indir gezginler ile videolarınızı basit şekilde görüntüsünü açısal olarak döndürebilirsiniz. Çevirdiğiniz görüntüleri anında izleyebilir ve görüntü çevrilmiş bir şekilde kaydedebilirsiniz. Free Video Flip and Rotate programının özellikleri aşağıda sıralanmıştır ; 90 CW derece döndürme. 180 CW derece ...

2013 Galatasaray Kadrosu Hakan Balta Kariyeri Oynadığı takımlar

Hakan Balta Hakan Balta 2003 yılında başladığı futbolculuk yaşamında çeşitli başarılara imza atmıştır. Milli takımda da oynayan defans oyuncusu şu an galatasarayda forma giymektedir. Hakan Balta'nın kariyeri Hakan Balta futbol kariyerine 2003 yılında Vestel manisasporda başladı. 5 yıl Vestel Manisaspor'da forma giydikten sonra başarılı ...

2013 Galatasaray Kadrosu Sabri Sarıoğlu Kariyeri Oynadığı takımlar

Sabri Sarıoğlu 2013 2013 Galatasaray Kadrosu Sabri Sarıoğlu Kariyeri Oynadığı takımlar başarılılarla dolu olan bir futbolcudur. Galatasaray denildiğinde ilk sayılacak isimlerden olan Sabri Galatasarayda doydu galatasaraydan başka bir takımda futbol oynamadı. Milli takımın da gediklisi olan Sabri Sarıoğlu Galatasaraylı taraftarların en sevdiği futbolculardan ...

2013 Galatasaray Kadrosu Semih Kaya

Semih Kaya 2013 Galatasaray Kadrosu Semih Kaya 24.02.1991 yılında İzmirin bergama ilçesinde doğdu. 182 cm boyu ve 66 kg ağırlığı ile futbol mücadelesine devam ederken bugünkü galatasaray kariyerinde ulaştığı bonservis değeri ise 5.750.000 euro olmuş ve değerini hızla yükselten son zamanları en ...

2013 Galatasaray Kadrosu Dany Achille Nounkeu Tchounkeu

Dany Achille Nounkeu Tchounkeu 2013 Galatasaray Kadrosu Dany tam adı ile "Dany Achille Nounkeu Tchounkeu"dir kamerunu'un Yaounde şehrinde doğdu, 184 cm boyunda 80 kg ağırlığında ve bonservis değeri 4.500.000 euro olan Galatasarayın ilk 11'de sıklıkla forma şansı bulan as defans oyuncusudur. Dany'nin Galatasarayla olan ...

2013 Galatasaray Kadrosu Emmanuel Eboue

Emmanuel Eboue 2013 Galatasaray Kadrosu Emmanuel Eboue galatasaraya 2012 yılıda transfer oldu. 1983 doğumlu olan Emmanuel Eboue 178 cm boyunda ve 72 kg ağırlığında ve bonservis değeri 5.750.000 euro dur. D.Tarihi : 04.06.1983 (29 yaş) D.Yeri : Abidjan Uyruğu : (Fildişi Sahili) Boy : 178 cm Kilo : ...

2013 Galatasaray Kadrosu Aykut Erçetin

Aykut Erçetin 2013 Galatasaray Kadrosu Aykut Erçetin 2003 Yılında Galatasaraya gelen Aykut Erçetin 14.09.1982 yılında Almanyanın Goppingen şehrinde doğdu 187 cm boyu ve 80 kg ağırlığıyla 500.000 euro bonservis değeri ile Galatasaray'ın 2. yedek kalecisi olan Aykut galatasarayda 1. kaleci olarak çokça seneler ...

2013 Galatasaray Kadrosu Eray İşcan

Eray İşcan 2013 Galatasaray Kadrosu Eray İşcan 2013 Galatasaray Kadrosu Eray İşcan, Eray İşcan'ın kariyeri Eray İşcan'ın oynadığı takımlar Eray İşcan Galatasaray'ın A2 takımından A takımına yükselen 4. yedek kalecisidir. Eray işcan 19.07.1991 yılında Zonguldakta doydu ve galatasarayın alt yapısında yetişti 2012 yılında ...

2013 Galatasaray Kadrosu Ufuk Ceylan

Ufuk Ceylan 2013 Galatasaray Kadrosu Ufuk Ceylan Ufuk Ceylan Galatasaray'ın 2. yedek kalecisidir. 23.06.1986 yılında İzmir doğumlu olan Ufuk Ceylan Galatasaray kadrosuna 2009 yılında katılmıştır. Ufuk Ceylan'ın boyu 194 cm dir ve ağırlığı 87 kg bonservis değeri ise 600.000 euro dur. Kontratı 31.05.2014 ...

2013 Galatasaray Kadrosu Fernando Muslera

fernando muslera 2013 Galatasaray Kadrosu Fernando Muslera Muslera Galatasarayın 1. kalecisidir. 16.06.1986 yılında doğan Muslera'nın boyu 1,90 cm boyunda 77kg ağırlığında 12.000.000 euro bonservis değerindedir. Uruguay doğumlu olan Fernando Muslera Galatasaray kadrosunda 31.05.2016 tarihine kadar kontrat imzalayarak 4 sene Galatasarayın oyuncusu ollmayı kabul etti. ...

PSY park yeni şarkısı Gentleman 2013 indir

psy gentleman 2013 PSY park yeni şarkısı Gentleman 2013 indir Psy'nin 2013 yılında ikinci çıkarttığı yeni şarkıcı centilmen adam ile internette izlenme rekorları kırmaya devam diyor. İlk şarkısı gagam style ile kırdığı izlenme rekorunu 2 ye katlayacağı düşünülen Gentleman şarkısı şimdiden ilk şarkısı Gamgam ...

BENİ BÖYLE SEV 6. Bölüm İzle HD – TRT 1

beni böyle sev 6 bölüm izle hd trt 1 Beni Böyle Sev 6. Bölüm Özeti BENİ BÖYLE SEV 6. Bölüm İzle HD – TRT 1. Beni böyle sevde giderek heyecan artıyor. Usta oyuncuların birarada olduğu Beni Böyle Sev dizisinin bu haftaki bölümünde de bizleri çok büyük maceralar bekliyor. Ayşemin babası ...

BENİ BÖYLE SEV 5. Bölüm İzle HD – TRT 1

beni böyle sev 5. bölüm izle hd trt1 Beni Böyle Sev 5. Bölüm Özeti BENİ BÖYLE SEV 5. Bölüm İzle HD – TRT 1. Bu haftaki bölümdede her zaman ki gibi bizi sürprizler bekliyor. Ayşemin isteyerek gittiğine inanmayan Ömer, babasının düzenlediği oyunu anlıyor ve Ayşemin peşinden Trabzon Akçaabat'a yola ...

GOM Player 2013 indir Gezginler Türkçe – Full Son Sürüm

gom player 2013 indir gezginler türkçe full son sürüm GOM Player 2013 indir Gezginler Türkçe - Full Son Sürüm, video, müzik ve diğer media dosyalarını görüntüleyebilmenize imkan sağlayan Gom Player 2013, binlerce codec desteğiylede ön plana çıkıyor. Gom Player 2013 indir gezginler, bilgisayarında kurulu ise diğer media programlarınıza gereksinim duymazsınız. Codec ...

Mehdi Yakubi Kimdir

Mehdi Yakubi Mehdi Yakubi Kimdir Suriye lideri Beşar Esad'ı öldüren İranlı subaydır. Mehdi Yakubi esada korumalık yapıyordu. Sosyal medya, Suriye lideri Beşar Esad'ın, koruması tarafından vurularak öldürüldüğü iddiasıyla çalkalanıyor. İddiayla ilgili resmi makamlar tarafından henüz bir açıklama yapılmazken, atılan bazı tweet'lerde İsrail'li ve Lübnan'lı ...

YAYLA ŞENLİKLERİ 2013 – Tarihleri ve Katılan Sanatçılar

yayla şenlikleri 2013 2013 Karadeniz Yayla Şenlikleri Tarihleri ve Katılan Sanatçılar Yaz ayının yaklaşmasıyla birlikte yayla şenliklerinin tarihleride yavaş yavaş belli olmaya başladı. Bu sene şenliklerin birçoğunun ramazan ayına denk gelmesinden dolayı yayla şenliği tarihlerinde değişikliğe gidildi. Trabzon yayla şenlikleri, Giresun yayla şenlikleri, Rize ...

Aslan ile Bakıcısının Yıllar sonra Afrikada kavuşma Anı Mutlaka izleyin

Aslan ile Bakıcısının Yıllar sonra Afrikada kavuşma Anı Mutlaka izleyin Aslan ile Bakıcısının Yıllar sonra Afrikada kavuşma Anı Mutlaka izleyin. Aslan Bakıcısı ile Aslanın Hikayesi 1969 yılında Ace Bourke ve John Rendal adında iki Avustralyalı genç arkadaşlar bir Afrika seyahati sonrası yetiştirmek üzere aldıkları aslanı bakar ve büyütürler. Aslan iyice tehlikeli olabilecek ...

BENİ BÖYLE SEV 4. Bölüm İzle HD – TRT 1

beni böyle sev 4 bölüm izle Beni Böyle Sev 4. Bölüm Özeti BENİ BÖYLE SEV 4. Bölüm İzle HD – TRT 1, Bu haftaki bölümde bizi çok büyük süprizler bekliyor. Ayşemin babası Nail kız isteme taleblerini onaylıyor ve Ömerin ailesini evlerine davet ediyor. Ömer'le Ayşem mutluluktan havalara ...

BENİ BÖYLE SEV 3. Bölüm İzle HD – TRT 1

beni böyle sev 3 bölüm izle-1200 Beni Böyle Sev 3. Bölüm Özeti BENİ BÖYLE SEV 3. Bölüm İzle HD – TRT 1, Kızının sahnede evlenme teklifi alırken gören Nail ve Ömerin Annesi bayılır. Haluk Nail abiyle ilgilenir. O sırada okulun bahçesine çıkan Ayşem ve Ömer konuşurlar. Ömere ...

BENİ BÖYLE SEV 2. Bölüm İzle HD – TRT 1

beni böyle sev 2 bölüm Beni Böyle Sev 2. Bölüm Özeti BENİ BÖYLE SEV 2. Bölüm İzle HD – TRT 1,  Ayşem yengesinin yüzünden amcasının yanından ayrılır ve kalacak bir ev bulamaz. Bavuluyla sokakta yürürken karşısına Ömer çıkar ve gideceğin yere kadar bırakayım der. Ayşeminde kalacağı ...

BENİ BÖYLE SEV 1. Bölüm İzle HD – TRT 1

beni böyle sev 1 bölüm BENİ BÖYLE SEV 1. Bölüm İzle HD - TRT 1, Türk dizi tarihine çok iddialı giren bu dizi çok tutulacağa benziyor. TRT tarafından BSK Yapıma yaptırılan dizi şimdiden yüzbinlerce kişi tarafından izlendi. Türk aile yapısına uygun, komik, eğlenceli ve bir ...

Windows Media Player 12 2013 indir Türkçe FULL son sürüm windows 8

Windows Media Player 12 2013 Windows Media Player 12 2013 indir Türkçe FULL son sürüm windows 8 için free demo account Windows 8 için Windows Media Player 12 2013 indir Türkçe, dijital medyanız için size eşsiz bir seçenek ve esneklik sunar. Bilgisayarınızdaki dijital müzik, fotoğraf ve ...

1 ocak 2013 tatil mi

1 ocak 2013 tatil mi 1 ocak 2013 tatil mi 1 ocak bankalar açık mı, 1 ocak resmi kurumlar tatil mi, 1 ocak hangi kurumlar açık, 1 ocak resmi tatil mi,1 ocak okullar tatil mi, 1 ocak sağlık hizmetleri nasıl olacak,1 ocak hangi kurumlar açık.. 1 Ocak ...

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm, tam adı VideoLAN Client Media Player olan, açık kaynak kodlu bir çoklu ortam yürütücüsüdür. Günümüzde sahip olduğumuz ses ve video dosyalarını ...

SopCast 2013 indir Full Türkçe son sürüm bedava Canlı tv izleme programı

SopCast 2013 indir Full Türkçe son sürüm bedava Canlı tv izleme programı Sopcast 2013 ücretsiz internet üzerinden televizyon izleme programlarından en çok tercih edilen programlardandır. Türk kanallar olmasada türk kullanıcılar eskiden futbol yayınlarını izlemek için kullandığı için program ülkemizde gayet yaygın görünüyor. Sadece futbol olarak düşünmeyin tüm spor dallarını Sopcast 2013 içinde ...

BSPlayer 2013 indir Full download free

BSPlayer 2013 indir Full download free BSPlayer 2013 indir başarılı bir medya oynatıcı programıdır. Windows medya oynatıcısına güzel bir alternatif olabilecek bu program, artık benzerlerinden çok daha hızlı ve profesyonel. Program tüm çözücüleri etkin biçimde kullanabiliyor, alt yazı desteği ve çoklu hoparlör kipi ile de DVD ...

YARMANİ

yarmani YARMANİ MODA GURUSU Vizyon tarihi : Film 2013 te vizyona girecek. Türü : Komedi Yönetmen : Sinan Çetin Oyuncular : Paris Hilton Yarmani Moda Gurusu Filmin konusu : Yarmani adında bir Moda gurusunun Paris Hiltonu görmek için çabaladığı yaşamında kendini birden bir moda gurusu olarak buluverir ...

Gangnam şarkısı Dansı PSY iPhone Cep telefonları için

Gangnam şarkısı Gangnam şarkısı Dansı PSY iPhone Cep telefonları için : Gangnam şarkısı dansı dünyada oldukça popüler oldu. Gangnam şarkısının iPhone cep telefonları için APP indirme müziği çıktı. Gangnam dansı telefonunuzun arkaplanına eklenebiliyor. arkaplanda hareketli bir animasyon şeklinde oynarken aynı zamanda Gangnam şarkısını ...