VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm, tam adı VideoLAN Client Media Player olan, açık kaynak kodlu bir çoklu ortam yürütücüsüdür. Günümüzde sahip olduğumuz ses ve video dosyalarını oynatabilmek için neredeyse hepimiz bir çözücü paketi kullanmak zorunda kalıyoruz. Zaman zaman elimizdeki ses ve video dosyalarını oynatamadığımızdan, birçok çözücü paketini denememize rağmen hala sorunlar yaşadığımızdan yakınıyoruz. Bir çözücü paketi sahip olduğumuz dosyaların bir kısmını oynatabilirken, bir diğer paket ise diğer dosyalarımızı oynatabiliyor. Yani elimizdeki ses ve video dosyalarını sorun yaşamadan oynatabilmek için oldukça büyük bir uğraş veriyoruz. VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm yazılımı tüm bu soruları ortadan kaldırıyor !

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm Sahip olduğu dahili ses ve video çözücüleriyle herhangi bir ek çözücüye gereksinim duymadan tüm dosyalarımızı oynatabilen yazılım yukarıda sözü edilen karmaşaya dur diyor. Tek yapmanız gereken yazılımı iindirip kurmak, gerisi VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm’ın işi. Bu mükemmel özelliği ile taşınabilir bir yazılım olarak da nitelendirebileciğimiz yazılımı, USB belleğimize ya da bir başka depolama aracına atıp kendi bilgisayarımız dışında da kullanabiliriz. Bu sayede nereye gidersek gidelim, kimin bilgisayarını kullanıyorsak kullanalım ses ve video dosyalarını oynatma sorunumuz ortadan kalkmış oluyor. MPEG-1, MPEG-2, MPEG-4, DiVX, MP3, OGG ve daha onlarca ses ve video biçimini oynatabilen yazılımın desteklemiş olduğu tüm dosya biçimlerinin listesine aşağıdaki satırlardan gözatabilirsiniz.

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm Dosya paylaşım yazılımlarını kullanmayanımız sanırım yoktur. LimeWire, eMule, Ares, BearShare vb. dosya paylaşım yazılımlarından birini ya da birkaçını hemen hepimiz kullanıyoruz. Bu yazılımlarla iindirmeye çalıştığımız dosyaların bazan yarım kaldığı, tüm dosyanın iindirilemediği durumlar olabiliyor. Böyle bir şeyle karşılaştığımızda yine VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm yardımımıza koşuyor. Yarım kalmış olan ses ya da video dosyasını açıp iindirmiş olduğumuz dosyayı geri dönüşüm kutusuna atılmaktan kurtarıyor. Ayrıca bu özellik ile herhangi bir dosya paylaşım yazılımı ile ya da başka bir yolla iindirmekte olduğumuz ses ve video dosyalarının da önizlemesini yapabilmemiz mümkün.

Vlc Media Player Ile Mp3 Cevirme

VLC Media Player İle YouTube Dan Videoyu Mp3e Çevirme

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm’ı diğer ortam yürütücülerinin tümünden ayıran bir başka özelliği ise sahip olduğumuz videoları arkaplan görüntüsü biçiminde izleyebilmemiz. Evet yanlış duymadınız bir video izlerken ekrana fare ile ters tıklayıp “Duvarkağıdı” dediğimizde görüntü bir duvar kağıdı gibi ekrana yayılıyor. Bu özelliği kullanarak video izlemek gerçekten çok zevkli oluyor. Ters tıklama demişken bu yolu kullanarak yapabileceğiniz bir başka güzel şeyden bahsedelim. Birçoğumuz ekranımızdaki görüntünün tümünü ya da bir kısmını yakalayabilmek için yazılımlar ya da Windows’un “Print Screen” özelliğini kullanmaktayız. VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm işte bu özelliği de sunuyor bizlere. İzlemekte olduğumuz videodan anlık görüntü almamıza yarayan bu özellik Fransızca “Enstantane” sözcüğü ile ifade edilmiş. Ters tıklayıp “enstantane” dediğimizde ekrandaki görüntüyü yakayabiliyoruz.

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm Tanıtımımızın başında VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm’ın açık kaynak kodlu oldu olduğundan bahsetmiştik. Lakin VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm’ı bu şekilde tanımlamak eksik olur. VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm işletim sistemlerinden bağımsız bir yazılım. Bu nasıl oluyor diyebilirsiniz. Durum şöyle; VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm tüm işletim sistemleri altında çalıştırılabilir ve de tüm platformlarda geliştirilebilir bir yazılım. Ücretsiz bir veritabanı kütüphanesine sahip olduğundan farklı işletim sistemleri altında çalıştırılıp, geliştirilmesi mümkün. Yazılımla ayrıca internet üzerinde bir yayın sunucusu oluşturabilir, sahip olduğunuz videoları yayınlayabilirsiniz. VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm’ı hangi sistem özelliklerine sahip olursa olsun istediğiniz bilgisayarda çalıştırabilmeniz de mümkün. Çünkü yazılım çok düşük sistem özelliklerine sahip bilgisayarlarda dahi çalışabilecek biçimde tasarlanmış.

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm’ın özellikleri bunlarla da bitmiyor. Yazılım alt yazı desteğine sahip. Alt yazı desteğinden yararlanabilmeniz için hiçbir şey yapmanıza gerek yok. Çünkü yazılım kendiliğinden alt yazıları bulup çalıştırmaya başlıyor. Bir diğer özellik ise tema desteği. Yazılıma buradan istediğiniz temayı iindirip ekleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan, birçok ortam yürütücüsünden daha başarılı olduğunu rahatlıkla söyleyebileceğimiz bu yazılımın özellikle ses ve video oynatma konusunda rakibinin olmadığını söyleyebiliriz.

VLC media player windows 8 için

VLC media player Tanıtım Videosu

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm Yazılımın Desteklediği Biçimler :

MPEG (ES,PS,TS,PVA,MP3)
ID3 etiketleri
AVI
ASF / WMV / WMA
MP4 / MOV / 3GP
OGG / OGM / Annodex
Matroska (MKV)
WAV (DTS dahil)
Raw Sesleri: DTS, AAC, AC3/A52
Raw DV
FLAC
FLV (Flash)

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm Destekledği Vİdeo Çözücüleri :

MPEG-1/2
DIVX (1/2/3)
MPEG-4, DivX 5, XviD, 3ivX D4
H.264
Sorenson 1/3 (Quicktime)
DV
Cinepak
Theora (alpha 3)
H.263 / H.263i
MJPEG (A/B)
WMV 1/2
WMV 3 / WMV-9 / VC-1
Indeo Video v3 (IV32)

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm Desteklediği Alt Yazı Biçimleri :

DVD 6
SVCD / CVD
DVB
OGM
Matroska
Text files (MicroDVD,
SubRIP, SubViewer, SSA1-5, SAMI, VPlayer)
Vobsub

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm Desteklediği Video Filtreleri :

Deinterlace
Cropping
Image wall
Image adjust
Rotate/Mirror
Logo overlay
Magnification
Image distortion
Bluescreen
RSS/Atom feeds

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm Desteklediği Ses Çözücüleri
MPEG Layer 1/2
MP3
AC3 – A/52
DTS
LPCM
AAC
Vorbis
WMA 1/2
WMA 3
ADPCM
DV Audio
FLAC
QDM2/QDMC (QuickTime)
MACE
Real Audio 8
Speex

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm, VLC, Media, Player, 2013, indir, full, Türkçe, bedava, son, sürüm, pro, yükle, güncelleme, 2012, windows 7, windows 8, download, ücretsiz, deneme, hesabı

kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015 - kış gündönümü

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm

VLC Media Player 2013 indir FULL Türkçe Bedava son sürüm