UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program

UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program

UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program

UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program Web’de kişisel ayak izinizi bırakmadan dolaşın UltraSurf 2013, siz web’de dolaşırken tarayıcının ziyaret edilen web siteleri ve çerezler gibi bilgileri kaydetmesini önleyerek güvenli bir filtre görevi gören küçük bir uygulama. UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program kullanımı kolay ve tarayıcılar arasında çalışabiliyor

Ultrasurf nasıl kullanılır

UltraSurf Türkçe son sürüm FULL program kurulum gerektirmiyor ve USB çubuk üzerinden çalışabiliyor; bu da onu kalem sürücünüzde taşımak ve paylaşılan bir bilgisayardan web’de dolaşmak için mükemmel bir uygulama yapıyor. Hem Internet Explorer hem Firefox’ta çalışarak tüm internet etkinliğinizi şifreliyor, böylece üçüncü şahıslar internette nelere baktığınızı veya neler yaptığınızı takip edemiyor.

UltraSurf 2013 indir

UltraSurf 2013 indir programın tek dezavantajı uygulamanın düzgün çalışıp çalışmadığını anlamanın zor olması ve varsayılan tarayıcı Internet Explorer olduğundan, alternatif bir tarayıcıya geçtiğinizde halen çalışıp çalışmadığını anlamanın güçleşmesi.

UltraSurf 2013 indir gezginler programı ile, artık web’de arkanızda hiçbir iz bırakmadan tamamen güvenli bir şekilde geginlerebilirsiniz.

UltraSurf 2013 download

Çift zip dosyasını indirmek için üstüne UltraSurf 2013 download düğmesini tıklatın.
Dosya indirildikten sonra dosyayı indirme klasöründe ya da masaüstünde, örneğin, sizin siteleri için varsayılan konumda bunun için bakmak. Dosya .zip olarak çağrılır.

UltraSurf 2013 indir gezginler bunu çift tıkladığınızda çoğu işletim sistemleri otomatik olarak UltraSurf dosya halletmek olacaktır. Bazı manuel gibi bir program kullanarak dosyayı açmak gerekebilir WinZip veya Stuffit Ilgili Exe dosya üzerinde dosya sıkıştırması sonra çift tıklayın. Örneğin, size u.zip halletmek zaman aynı klasörde u1103.exe (veya indirdiğiniz sürümüne bağlı olarak benzer bir isim) adında bir dosya göreceksiniz. Bu UltraSurf gezginler indir çalışan yürütülebilir dosyadır.

UltraSurf 2013 yürütülebilir dosyasını çift tıklatın. İnternet tarayıcınız UltraSurf arayüzü ile birlikte, otomatik olarak başlatacaktır. Ekranın sağ alt köşesinde bir altın kilit UltraSurf üzerinde olduğunu gösterir. UltraSurf arayüzü size ayarlarınızı ayarlama seçeneği sunar. Ancak, yazılım herhangi bir düzeltme olmadan çalışacaktır.

UltraSurf 2013 Add-on Firefox

UltraSurf 2013 Add-on Firefox kullanıcıları firefox eklenti yukarıdaki yazılım yanı sıra indirmeniz gerekir: Firefox eklentisi indirin. Güvenlik ve özgürlük interneti tarayın. UltraSurf download 2013 ü kapatmak için, sadece UltraSurf 2013 download arayüzü kapatın.

UltraSurf 2013 güncelleme yükle

UltraSurf güncelleme yükle yazılımı yeni bir sürümünü çıkardığında, bir pop-up penceresi UltraSurf ana sayfasını açtığınızda son sürümünü ndirmek için söylüyorum göreceksiniz.kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program

UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program

UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program