SopCast 2013 indir Full Türkçe son sürüm bedava Canlı tv izleme programı

SopCast 2013 indir Full Türkçe son sürüm bedava Canlı tv izleme programı

SopCast 2013 indir Full Türkçe son sürüm bedava Canlı tv izleme programı

Sopcast 2013 ücretsiz internet üzerinden televizyon izleme programlarından en çok tercih edilen programlardandır. Türk kanallar olmasada türk kullanıcılar eskiden futbol yayınlarını izlemek için kullandığı için program ülkemizde gayet yaygın görünüyor. Sadece futbol olarak düşünmeyin tüm spor dallarını Sopcast 2013 içinde bulabiliyoruz. Yayınları isterseniz media player üzerinden de izleyebiliyorsunuz. Bir kaç eklenti ile yayınlar daha net hale getirebiliyor. Biz size bildiğim bir eklentiyi söyleyeyim pixelfusion ismindeki eklentiyi daha önce kullanmış ve yararını görmüştüm yayınlar daha kaliteli ve net bir hal alıyor.

SopCast 2013 ile TV kanallarını bedava izleyin ve kendi kanalınızı oluşturun.

SopCast 2013 indir, bedava çevrimiçi TV kanallarını izlemenize ve aynı zamanda kendi kanalınızla yayın yapmanıza olanak sağlayan bir uygulama. Peer to peer (P2P) teknolojisini kullanıyor; böylece devasa bant genişliklerine veya devasa sunuculara ihtiyacınız olmuyor.

SopCast 2013 indir Full Türkçe son sürüm bedava Canlı tv izleme programı

SopCast 2013 P2P Canlı Yayın

P2Püzerinden yapılan yayının güzelliği, herkesin istediği her şeyi yayınlayabilmesi ve böylece oldukça demokratik bir medya ortamının oluşması. Daha önce bahsedilen her iki program da kullanılan bu teknolojinin iyi birer örnekleri; ancak SopCast 2013 indir’in (‘SoP’, ‘P2P üzerinden yayın’ teriminin kısaltması olduğu için bu şekilde adlandırılmış) daha iyi olduğu söylenebilir çünkü kolaylıkla kendi kanalınızda yayın yapmanıza olanak sağlıyor.

SopCast 2013 indir’in en son sürümünde, gözle görülür bir arayüz değişikliği yok aslında. Yani kullanması hala oldukça kolay. Kurulum sırasında, daha sonradan işaret kutucuğunu tıklayarak devre dışı bırakabileceğiniz Ask.com arama çubuğunu yüklemek isteyip istemediğinizi soruyor. SopCast 2013 indir’i çalıştırdığınızda, isimsiz hesap açabilir ya da eğer kendi kanalınızı kurmayı düşünüyorsanız, en alttaki linki kullanarak kendi hesabınızı oluşturabilirsiniz.

SopCast 2013 Canlı TV Kanalları izle

SopCast 2013 indir’te oturum açtığınızda, Canlı Kanallar sekmesine basarak kanal listesine ulaşabilirsiniz. İlk dikkatinizi çeken şey seçebileceğiniz kanalların sayısı olacak. Bilinmeyen Çin kanallarından tutun, Discovery Channel gibi ana akım medya kanallarına kadar her şey var (bu arada yine de birçok programı Çince dublajlı ya da altyazılı bulacaksınız). Bazı SopCast 2013 indir kanalları Haber ya da Spor kanalları olarak organize edilmiş ama bu kategoriler çok güvenilir olmayabilir ve aşağıya doğru indikçe gruplanamaz hale geliyorlar.

PopCast’in kanal penceresi yürütücünün yan tarafında açılacak ama bunu tam ekrana dönüştürebilir ya da panel üzerindeki alıcı kontrolünü kullanarak Windows Media Player’a aktarabilirsiniz. Bu özelliği SopCast 2013 indir’i diğer P2P TV yayını uygulamalarından gerçekten ayırıyor. Farklı bir ortam yürütücüsü kullanmak istiyorsanız (VLC Player gibi), esas arayüzün altındaki Seçenekler düğmesini tıklayarak ayarlayabilirsiniz.

canlı izle

canlı izle

SopCast 2013 kendi programınızı yayınlayın

SopCast 2013 indir’in esas cazip yanı ve aynı zamanda kanallarının bir karmaşa şeklinde görünmesinin esas sebebi, SopCast 2013 indir üzerinden kendi kanalınızı yayınlayabiliyor olmanız. Programınızı çekip, düzeltip, bilgisayarınızı yükledikten sonra, tek yapmanız gereken onu SopCast 2013 indir’te yayınlamak ve diğerlerinin bağlanıp izleyebileceği bir sunucu adresi seçmek.

SopCast 2013 indir’teki yayın kalitesi, bağlantı kuran kişi sayısına bağlı (ne kadar çok kullanıcı varsa, videolar o kadar hızlı görüntülenir). Hatta kendi özel kanalınızı bile kurabilirsiniz ve bir network grubu yaratarak hangi kullanıcıların kanalınızı izleyeceğine karar verebilirsiniz. Böylece, SopCast 2013 indir içinde kendi kişisel kanalınızın yayın yapmasını sağlayabilirsiniz.

SopCast 2013 indir, ilk kullananlar için biraz kafa karıştırıcı görünebilir ama Çin kanallarının hakimiyetine rağmen tamamen yeni bir TV dünyası sunuyor. Dahası size kendi kanalınızı yaratma şansı tanıyor!

kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015 - kış gündönümü

SopCast 2013 indir Full Türkçe son sürüm bedava Canlı tv izleme programı

SopCast 2013 indir Full Türkçe son sürüm bedava Canlı tv izleme programı

SopCast 2013 indir Full Türkçe son sürüm bedava Canlı tv izleme programı