Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler

need for speed most wanted 2013 indir gezginler

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler olabilmek için, polisleri arkanızda bırakmalı, arkadaşlarınızdan iyi sürmeli ve rakiplerinizi alt etmelisiniz. Polis gücünün sizi yakalamak için durmaksızın süren avı karşısında saniyeler mertebesinde karar vermeniz gerekiyor. Saklanma noktalarını, zıplama rampalarını bulmak ve yeni araçlar ile bir adım önde kalabilmek için açık dünyayı kendi avantajınıza kullanın.

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler için Önerilen Sistem özellikleri

  1. Ses Kartı DirectX uyumlu
  2. Ekran Kartı 1 GB DirectX 11 uyumlu Nvidia GTX 560 veya ATI Radeon 6950)
  3. Sabit Disk Alanı 20 GB
  4. RAM 4 GB
  5. İşlemci Dört çekirdekli işlemci
  6. İşletim Sistemi Windows 7 SP1 64 bit

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler Criterion Games geleneğine uygun şekilde, arkadaşlarınız, sizin deneyiminizin tam kalbinde yer alıyor. Menü ya da lobilerin olmadığı bir açık dünyada, arkadaşlarınızla anlık olarak yarışarak bir dizi akıcı çok oyunculu etkinlikte sürüş becerilerinizi ispatlayın. Rakipleriniz, sizin zirveye ulaşmanızı engellemek için her şeyi yapacak. Bu dünyada, sadece tek bir Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler olabilir!

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler Öne Çıkan Özellikler

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler Açık Dünya Aksiyonu – Polislerden kurtulun, kendi yolunuzla. Zıplama rampalarını ve kestirmeleri kullanın, dikkat çekmeyin ya da arabanızın güçlü olduğu yönleri ortaya çıkaran çevre etkenleriyle peşinizdeki polisleri etkisiz hale getirin. Özgürlük her şeydir. Arkadaşlarınızla istediğiniz her yere sürün, gizli oyun yöntemleri keşfedin ya da şehir hakkındaki bilginizi onları bitmek bilmeyen yarış ve müsabakalarda yenmek için kullanın.

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler Durmak Bilmeyen Çoklu Oynanış – Bir araba seçin, arkadaşlarınızla takılın ve sıkı, rekabetçi etkinliklerden oluşan sürekli oyun listesine katılın. Lobi ekranının olmaması, aksiyonun hiç durmaması anlamına geliyor. Büyük skorlar yakalayın, seviye atlayın ve bitmeyen ödüllerle yükseltmeleri kazanın. Devasa bir açık dünyanın sonu olmayan yarış, müsabaka ve gezinti olanaklarıyla sert rekabetleri etkinlikler arasında koruyun.

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler Arkadaşlarınızı Yenin – Autolog 2, kişisel yarış tavsiyeleri ve dikkate değer tüm skorlarınızı, hızlarınızı ve zamanlarınızı arkadaşlarınıza ulaştıran yayınlarla yoğun rekabeti körüklüyor. Need for Speed puanlarını, arkadaşlarınızı geçmeye ve Most Wanted olmaya çalıştığınız her an, her sistemde kazanın.

Kuralsız Yarış – Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler, serinin özgün gerçek araba hissini Burnout’un yoğun hız ve agresifliğiyle birleştirince, sadece en hızlı olan hayatta kalıyor. Gücü kesin, dışa doğru kayın, saf sürüş yetenekleri ve ağır dozda nitro kullanarak polisleri ve rakiplerinizi geride bırakın Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler.

Gelen haberlere göre Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler serisinin son oyunu Most Wanted için üç yeni indirilebilir içerik kısa süre içerisinde oyuncularla buluşacak. Sevilen yarış oyunu için yayınlanacak indirilebilir içeriklerin isimleri ise Terminal Velocity, Movie Legends ve NFS Heroes olması bekleniyor.

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler Çıkış tarihi ve detayları hala gizliliğini koruyan indirilebilir içerikler oyunda yer alacak Trophie’lerin yayınlanması ile ortaya çıktı ki Electronic Arts henüz resmi bir açıklama yapmasa da Terminal Velocity, Movie Legends ve NFS Heroes’un birçok yeni araç ve değişik yarış pistlerinin yanı sıra ilk kez deneyimleyeceğimiz yeni oyun modları ile önümüzdeki aylarda Most Wanted severlerle buluşması bekleniyor.

NFS 2013 indir gezginler Oyun dünyasının en uzun araba yarışı serilerinden olan Need for Speed, son dönemdeki inişli çıkışlı performansını yükseltmek için bir kez daha oyuncuların karşısına çıktı. Son senelerde Burnout serisinin yaratıcısı Criterion Games’in ellerine emanet olan seri, 2010 yılındaki Hot Pursuit yeniden yapımıyla oyuncuların beğenisi kazanmış, ancak geçen sene çıkan The Run ile bir kez daha olumsuz eleştirilere maruz kalmıştı.

NFS 2013 indir gezginler Şimdiyse, Criterion’un belki de Need for Speed serisinin en özel oyunu olan Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler’ı yeniden yapımını üstlendiğini görüyoruz. Peki ama yeni Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler, atasının harika atılımını kaldıracak kadar kaliteli mi? Yoksa sadece isimden yararlanmak isteyen bir hırsız mı?

NFS 2013 indir gezginler Criterion Games’in en iyi yaptığı şey, Burnout’un da bu kadar başarılı olmasını sağlayan nedenle aynı hiç kuşkusuz Arcade öğeleri. Oyunculara en iyi arcade havasını sunan serilerden biri olan Burnout’u yaratan ekip, kısmen arcade olsa da genelde kendine has oynanışa sahip NFS 2013′ün başına geçtiğinden beri Need for Speed serisi bir kimlik bunalımı yaşıyor. Çıkan oyunların tamamı, ne tam olarak eski NFS’lerin havasını içeriyor, ne de tam olarak Criterion Games’in iyi olduğu arcade havayı barındırıyor. Ancak yeni Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler, Need for Speed serisinin hayranlarını kızdıracak derecede arcade, hem de çok fazla.

Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler markasının çok fazla takipçisi olduğu malum, ancak yeni Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler atasının izinden hiçbir şekilde gitmemiş durumda. araba yarışı oyunlarında çok az rastlanan iyi karakterlere ev sahipliği yapan ilk Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler’dan sonra, aslında hiçbir hikâye sunmayan yeni MW ilk planda hayal kırıklığı yaşatıyor. Zira oyun, sahip olduğu isimden oyuncuların beklediği pek çok öğeyi içinde barındırmıyor.

NFS 2013 indir gezginler Yeni Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler’ın nasıl bir oyun olduğuna bakmak için, ismini Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler olarak değil de yeni bir Burnout olarak algılamakta fayda var, zira oyuna bu gözle baktığınızda bir anda kendinizi oldukça eğlenceli bir oynanışla karşı karşıya buluyorsunuz.

NFS 2013 indir gezginler Oldukça büyük bir haritaya sahip olan oyun, temel olarak haritanın çeşitli noktalarında yer alan araçları bulma ve bu araçlara ait araba yarışıları lider bitirme üzerine kurulmuş. Bu araçları bulduğunuzda, onları tamamen normal halde kontrol edebiliyorsunuz. Onları kullanabilmek için herhangi bir şey yapmıyorsunuz belki, ancak modifiye etmek için her aracın kendine ait araba yarışılarını bitirmeniz gerekiyor. NFS 2013 indir gezginler için Örnek vermek gerekirse, bir Porsche ile bitirdiğiniz araba yarışılardan kazandığınız modifiye parçaları, sadece o araç için geçerli oluyor. NFS 2013 indir gezginler Haritadaki başka bir aracı geliştirmek için, o araç ile o araca özel araba yarışılara katılmanız ve onları bitirmeniz gerekiyor. Bu sistem biraz kendini tekrar hissini ortaya çıkarsa da, oynanış süresi olarak oyunun ömrünü epey uzatıyor.

NFS 2013 indir gezginler Modifikasyon sistemi ise, Need for Speed serisinin takipçilerini hayal kırıklığına uğratacak şekilde tasarlanmış. İlk Underground’lardaki detaylı modifiye sistemini hatırladığınızda, yeni MW’nin sahip olduğu sistem oldukça sığ kalıyor. Yapımcılar, maalesef oyunculara bu alanda parçaları gerekli alanlara takma özgürlüğünü bırakmış. Bu da önceki oyunlarda modifiye ekranlarında saatler harcayan araba yarışı oyuncularının hoşuna gitmeyecek elbette.

NFS 2013 indir gezginler Konu bir araba yarışı oyunu olunca, isminden tutun yaşattığı atmosfere kadar hepsinin önüne geçen bir özellik var elbette sürüş dinamiği. Tam olarak arcade olmasa da, özellikle araba yarışıların kolaylığı nedeniyle NFS 2013′den çok Burnout havası seziyorsunuz. araba yarışılarda da durum böyle olunca, oyunun isminin neden Burnout değil de Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler olduğuna dair düşünceleriniz tekrar ortaya çıkıyor. Zaten araba yarışılar içerisinde çevreyle etkileşim son derece yoğun ve bu etkileşimi kullanarak tıpkı Burnout’larda olduğu gibi rakiplerinize kaza yaptırabiliyorsunuz.

NFS 2013 indir gezginler İşin teknik tarafına bakarsak, Criterion yeni Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler’da iki sene önce Hot Pursuit’de kullandıkları Chameleon isimli motorun geliştirilmiş halini kullandılar. Bu da tıpkı o oyunda olduğu gibi, son derece kaliteli grafikleri ve optimizasyon konusunda kullanıcı dostu bir sonucu beraberinde getirdi. Özellikle dinamik gece gündüz döngüsü, doğa olaylarındaki değişimler konusunda yeni Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler görsel anlamda tam bir şov sunuyor. Araçların modellemeleri de tıpkı çevre modellemeleri kadar iyi.

NFS 2013 indir gezginler Ses ve müzikler konusunda ise Criterion başarısını devam ettiremiyor. Araçların sesi bir süreden sonra rahatsız etmeye başlarken, özellikle şarkı seçimleri konusunda yapımcılar oldukça vasat bir performans göstermiş durumdalar. NFS ruhuna ait olmayan şarkı seçimleri, oyunun atmosfer yaratma konusundaki sıkıntılarını daha da alevlendiriyor.

Sonuç olarak Need for Speed: Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler, 2005 yılında çıkan atasının ismini kullanan ancak bu ismi pek de kaldıramayan bir oyun konumunda. İsmi Burnout olsa oyuncular tarafından çok daha çabuk kabullenilecekken, yanlış isim politikası yüzünden eleştiri oklarının hedefi olmuş konumda. Bugünlerde araba yarışı oyunu oynamak isteyen oyuncuların yüzünü güldürecek potansiyele sahip yeni Need for Speed Most Wanted 2013 indir Gezginler’ı NFS serisine ait olarak oynamazsanız çok daha fazla zevk alırsınız.

need for speed most wanted 2013 indir gezginler, need for speed most wanted 2013 indir, need for speed most wanted 2013, need, for, speed, most, wanted, 2013, indir, gezginler

kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015 - kış gündönümü

need for speed most wanted 2013 indir gezginler

need for speed most wanted 2013 indir gezginler

need for speed most wanted 2013 indir gezginler