Microsoft Security Essentials 2013 Bedava indir – Türkçe Son Sürüm

Microsoft Security Essentials 2013 Bedava indir – Türkçe Son Sürüm

Microsoft Security Essentials 2013 Bedava indir

Virüslere Karşı Kapsamlı Koruma 2013

Microsoft Security Essentials 2013 gerçek zamanlı koruması ile ev bilgisayarınız için virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı güvenlik sağlamaktadır. Güncellenen sürümünde yazılım güçlenen özellikleri yanında Türkçe dil desteğini de özellikleri arasına ekledi.

Microsoft Security Essentials 2013

Microsoft Security Essentials 2013, Microsoft’un ücretsiz olarak yayınladığı kolay kullanımlı bir antivirüs programıdır. Bilgisayarınızın son teknoloji ile güncel bir şekilde korunmasını sağlar. Bilgisayarınızın tehlikede olup olmadığını anlamak artık çok kolay. Microsoft Security Essentials 2013 yeşil ise bilgisayarınız güvende demektir.

Microsoft Security Essentials 2013, arkaplanda çok sessiz ve sistemi yormadan çalışan yapısıile düşük donanım özelliklerine sahip bilgisayarlarda da tam performans göstermekte ve sistemde herhangi bir sorun çıkarmamaktadır.

Microsoft Security Essentials 2013 Kurulumu Videolu Anlatım

Microsoft Ücretsiz Antivirüs Programı

Microsoft Security Essentials 2013 ev bilgisayarınız için, virüslere, casus yazılımlara ve diğer kötü amaçlı yazılımlara karşı koruma sağlayan gerçek zamanlı bir koruma sunar. Microsoft Security Essentials 2013, Microsoft’tan ücretsiz olarak yüklenir, kurulumu basit, kullanımı kolaydır ve bilgisayarınızın en yeni teknolojiyle korunduğundan emin olmanız için her zaman güncel tutulur. Bilgisayarınızın güvende olduğunu anlamak kolaydır; yeşil göründüğünde iyi durumdasınız demektir. Bu kadar basit. Microsoft Security Essentials 2013 arka planda sessizce ve etkili şekilde çalışır ve böylece Windows tabanlı bilgisayarınızı, kesilmeler veya uzun bilgisayar bekleme süreleri olmadan istediğiniz gibi, özgürce kullanabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials 2013 Resimli Anlatım

Microsoft Security Essentials 2013 kurulumunu aşağıdaki adımları takip ederek kolayca yapabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials 2013 Temel Özellikleri

Gerçek zamanlı koruma sağlar.
Gerçek zamanlı koruma, olası tehditlerin bir sorun haline gelmeden önce giderilmesi anlamına gelir. Bilgisayarınızda casus yazılımlar, virüsler ya da başka kötü amaçlı yazılımlar çalışmayı veya bilgisayarınıza yüklenmeyi denediğinde uyarılar alırsınız ve şüpheli dosya ve programların açılması engellenir.

Microsoft Security Essentials 2013 son sürüm yeni vesiyon

Microsoft Security Essentials 2013 son sürüm yeni vesiyon

Hızlı sistem taraması yapar
Microsoft Security Essentials 2013, hem zamanlanmış hem de isteğe bağlı tarama seçenekleriyle tam sistem taraması becerileri sunarak ek bir güvenirlik düzeyi sağlar. Zamanlanmış taramalar varsayılan olarak açıktır ve haftada bir kez sistemin boşta olma olasılığının yüksek olduğu saat olan 02:00′da çalışacak şekilde yapılandırılmıştır. Üç tarama seçeneği bulunmaktadır:

Hızlı tarama : Varsayılan olarak açık durumdaki hızlı tarama seçeneği, kötü amaçlı yazılımların bulaşma olasılığının en yüksek olduğu bellekte çalışan programlar, sistem dosyaları ve kayıt defteri gibi alanları hızlıca denetler.

Tam tarama : Tam tarama seçeneği bilgisayardaki tüm dosyaları, kayıt defterini ve çalışan tüm programları denetler.

Özel tarama : Özel tarama seçeneği, yalnızca kendi seçtiğiniz alanları taramanıza olanak verir.

Microsoft Security Essentials 2013 indir

Zamanlanmış taramanın ne zaman çalışacağını seçebilir, temizlemeden önce tarama sonuçlarını görüntüleyebilir veya isteğe bağlı olarak bir tarama çalıştırabilirsiniz. Taramanın çalışmak üzere zamanlanmış olduğu saatte bilgisayar açık değilse, Microsoft Security Essentials 2013 tarama işlemini bilgisayarın açık ve boşta olduğu ilk fırsatta başlatır.

Sistem temizleme
Microsoft Security Essentials 2013, bilgisayarınızda olası bir tehdit belirlediğinde bu tehdidi bildiren uyarılar alırsınız. Önemli, Yüksek, Orta ve Düşük tehdit kategorileri bulunmaktadır. Öğeyi yoksayabilir, karantinaya alabilir veya sistemden kaldırabilirsiniz.

Karantinaya Al : Microsoft Security Essentials 2013, daha az önemli olan tehditleri engeller ve bunları bir karantina sırasına taşır; bu sıradan, öğeyi geri yüklemeyi veya kalıcı olarak silmeyi seçebilirsiniz. Bir öğeyi karantinaya alarak, öğenin kaldırılmasının olası etkilerini öğeyi sistemden silmeden önce sınayabilirsiniz.

Kaldır : Bu eylem, öğeyi sistemden kalıcı olarak siler.

İzin Ver : Bu eylem Microsoft Security Essentials 2013 uygulamasının öğeyi İzin Verilen Öğeler listesine eklemesini ve bundan sonraki taramalarda algılamamasını sağlar. İzin Verilen Öğeler listesindeki öğeleri dilediğiniz zaman kaldırabilirsiniz.

Microsoft Security Essentials 2013 Desteklenen İşletim Sistemleri

Windows XP Service Pack 3 (SP3), Windows Vista (Service Pack 1 veya Service Pack 2), Windows 7, Microsoft Security Essentials 2013 Windows 8

Microsoft Security Essentials 2013 Sistem Gereksinimleri

Microsoft Security Essentials 2013 ücretsiz ve indirmesi kolay. İşte çalıştırmak için bilmeniz gerekenler:
İşletim Sistemi: Windows XP Service Pack 3 (SP3), Windows Vista (Service Pack 1 veya Service Pack 2), Windows 7, Windows 8
Windows XP için, 500 MHz veya daha yüksek CPU çalışma hızı ve 256 MB veya daha yüksek RAM bulunan bir bilgisayar.
Windows Vista ve Windows 7 için, 1.0 GHz veya daha yüksek CPU çalışma hızı ve 1 GB veya daha yüksek RAM bulunan bir bilgisayar.
800 × 600 veya daha yüksek çözünürlüklü VGA ekran.
200 MB kullanılabilir sabit disk alanı.
Microsoft Security Essentials 2013‘ü yüklemek ve ilgili en yeni virüs ve casus yazılım tanımlarını karşıdan yüklemek için Internet bağlantısı gerekir.
Internet Tarayıcısı:
Windows Internet Explorer 6.0 veya üstü.
Mozilla Firefox 2.0 veya üstü.
Microsoft Security Essentials 2013, Windows 7′deki Windows XP Modu’nu da destekler.

Windows Güvenlik Duvarı tümleştirmesi
Etkin bir güvenlik duvarına sahip olmak, bilgisayarınızın güvenliğini sağlamanın bir parçasıdır. Microsoft Security Essentials 2013, kurulum sırasında bilgisayarı tarayarak etkin bir güvenlik duvarı bulunup bulunmadığını belirler. Güvenlik duvarı koruması yoksa, Windows Güvenlik Duvarı’nı açma seçeneği sunulur.

İyi amaçlı yazılımlara karşı değil, gerçek tehditlere karşı koruma
Microsoft Security Essentials 2013, kötü amaçlı yazılımları engeller. Internet üzerindeki en popüler web sitelerinin ve karşıdan yüklemelerin bir listesi tutulur ve bu liste, kötü amaçlı yazılımdan koruma tanımlarımızı ve güncelleştirmelerimizi size ulaşmadan önce sınamak için kullanılır. Bu yöntem, bilgisayarınızı gerçek anlamda güvende tutacak ve engellemeyecek bir koruma sağlanmasına olanak verir.

Microsoft Security Essentials 2013 Dil Desteği

Български, 中文 简体, 中文 繁體, hrvatski, čeština, dansk, Nederlands, Microsoft Security Essentials 2013 English, eesti, suomi,  français, Deutsch, Ελληνικά, magyar, italiano, 日本語, lietuvių, norsk (bokmål), Polski, Português (Brasil), Português (Portugal), română, Русский, srpski, slovenčina, Español, svenska, ไทย, Microsoft Security Essentials 2013 Türkçe, Українська, Tiếng Việt, latviešu, 한국어‫

Microsoft Security Essentials 2013 Bedava indir

Microsoft Security Essentials 2013 Bedava indir

Microsoft Security Essentials 2013 Bedava indir

Related Posts

2013 EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMLARI

2013 EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMLARI Belgeleri korumak için her daim antivirus programlarına güvenmek sonuçta hiç beklenmedik kötü sürprizlere yol açabilir bu nedenle mutlaka belgelerinizi yedekleyin her duruma karşı. Kullanıcı bilinçli olduktan sonra virus bulaşma oranı azalır. Siz eğer keygen, patch, crack tarzı programcıklar kullanırsanız ve ...

BİLGİSAYAR TARAMASI

bilgisayar taraması Bilgisayar taraması Bilgisayarınızın etkilendiğinden şüpheleniyorsanız (normal olmayan bir şekilde davranıyorsa), bilgisayarınızı sızıntılar açısından incelemek için İsteğe bağlı bilgisayar taraması çalıştırın. Güvenlik açısından, bilgisayar taramalarının yalnızca etkilenmeden şüphelenildiğinde değil, rutin güvenlik önlemlerinin bir parçası olarak düzenli aralıklarla çalıştırılması önemlidir. Düzenli tarama, sızıntılar ...

Web erişimi koruması 2013

Web erişimi koruması 2013 Web erişimi koruması Internet bağlantısı bir kişisel bilgisayardaki standart özelliktir. Ne yazık ki, kötü amaçlı kodların yayılması için başlıca ortam haline de gelmiştir. Bu nedenle, Web erişimi korumanızı dikkatle planlamanız şarttır. Web erişimi korumasını etkinleştir seçeneğinin mutlaka etkinleştirilmesini öneriyoruz. Bu seçenek ...

E-posta istemci koruması 2013

E-posta istemci koruması 2013 E-posta istemci koruması 2013 E-posta koruması, POP3 protokolü aracılığıyla alınan e-posta iletişimini denetlemeyi sağlar. ESET NOD32 Antivirus, Microsoft Outlook için olan eklenti programını kullanarak e-posta istemcisinden yapılan tüm iletişimi denetler (POP3, MAPI, IMAP, HTTP). Program, gelen iletileri incelerken ThreatSense tarama altyapısı ...

Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması programı indir

Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması programı indir Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması sistemdeki virüsten korumayla ilgili tüm olayları denetler. Bilgisayarda açılan, oluşturulan ve çalıştırılan tüm dosyalar, bu işlemler sırasında kötü amaçlı kod açısından taranır. Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması sistem başlatma işlemi sırasında başlatılır. KASPERSKY ...

Antivirüs ve antispyware koruması

Antivirüs ve antispyware koruması Antivirüs ve antispyware koruması Antivirüs koruması, dosyayı, e-postayı ve Internet iletişimini denetleyerek kötü amaçlı sistem saldırılarına karşı koruma sağlar. Kötü amaçlı kod içeren bir tehdit algılanırsa, Antivirüs modülü öncelikle bu tehdidi engelleyerek, sonra da temizleyerek, silerek veya karantinaya taşıyarak yok edebilir. ESET ...

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir Güncelleme ayarları Virüs imza veritabanının ve program bileşenlerinin güncellenmesi kötü amaçlı koda karşı tam koruma sağlamanın önemli bir parçasıdır. Lütfen yapılandırılmalarına ve çalıştırılmalarına özel olarak dikkat edin. Ana menüde Güncelle'yi seçin ve sonra daha yeni bir veritabanı ...

Kaspersky internet security 2013 indir

Kaspersky internet security 2013 indir KASPERSKY İNTERNET SECURİTY 2013 indir tarafından geliştirilmiş ve en çok tercih edilen güvenlik yazılımı Kaspersky internet security 2013'ın yeni sürümü yayınlanmıştır. Tam sistem koruma yazılımları içerisinde en güvenilir ve en çok tercih edilen yazılım olma ünvanını elinde bulunduran Kaspersky internet security 2013 ...

Kaspersky Antivirus 2013 indir

Kaspersky Antivirus 2013 indir Kaspersky Antivirus 2013 indir. Bu tür virüslerden korunmak için lisanslı ürünler kullanmanız, crack vb. programları sistemlerinizde çalıştırmamanız ve güvenmediğiniz USB bellek ve CD’leri sisteminize kullanmamanız tavsiye edilir. Sisteminizde bu ve benzeri virüslerin olup olmadığını tespit etmenin en kolay yolu;Windows explorer (Windows ...

AVAST ANTİVİRÜS 2013 İNDİR

AVAST ANTİVİRÜS 2013 İNDİR Avast antivirüs 2013 ALWIL Software firması tarafından geliştirilen ve en çok tercih edilen antivirüs yazılımları arasındadır. Gelişmiş tarama ve algılama teknolojisi, reklam içeren yazılımları tanıması, hızlı tarama ve sık güncelleme özelliklerini bünyesinde barındıran ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır. Avast Antivirüs 2013 WebRep ...

AVG PC TUNEUP 2013 İNDİR

AVG PC TUNEUP 2013 İNDİR AVG PC Tuneup 2013 indir ile bilgisayarınız ilk günkü hızına ve performansına ulaşacak. Siteminizde istem dışı donmalar, kayıt defteri hataları, virüs bulaşan dosyaların yarattığı sıkıntılar, pc'nin kapanmama sorunları ve internet yavaşlığından sizde yakınıyorsanız AVG PC Tuneup 2013 tam size göre. AVG PC Tuneup 2013 programı ...

AVG 2013 free Antivirus indir

AVG 2013 free Antivirus indir AVG 2013 Yükleme Gereksinimleri Desteklenen İşletim Sistemleri AVG 2013 Antivirüs asagidaki isletim sistemlerine sahip is istasyonlarini koruma amaçlidir: · Windows 2000 Professional SP4 + Güncelleme Paketi 1 · Windows XP Home Edition SP2 · Windows XP Professional SP2 · Windows XP ...

Eset Nod 32 kurulumu nasıl yapılır Resimli anlatım

Eset Nod 32 kurulumu nasıl yapılır Resimli anlatım Eset Nod 32 kurulumu nasıl yapılır Resimli anlatım Bu anlatım ESET NOD32 Antivirüs ve temel ayarları hakkında genel bir ilk bakış sağlar. Kullanıcı arabirimi tasarımına giriş ESET NOD32 Antivirus ürününün ana program penceresi iki ana bölüme ayrılır. Sağdaki birincil pencere, soldaki ana menüden seçilen ...

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm, tümüyle yenilenmiş yapısıyla bilgisayarını virüslerden, casus yazılımlardan ve tüm diğer zararlılardan korumaktadır. ESET NOD32 Antivirus 2013 Yıllar önce sezgisel tarama özelliği ile tüm rakiplerini geride bırakarak birçok bilgisayar kullanıcısının tercihi haline ...

Qloud Media android uygulaması indir

Qloud Media android uygulaması indir Qloud Media android uygulaması indir Ücretli - iOS, Android Qloud server Kopyalamaya ya da tekrar ölçeklendirmeye gerek olmadan bilgisayarın ve Android cihazların arasında kolayca müzik, video ve fotoğraflarını paylaşabilirsin. Uygulama sunucu yazılıma ihtiyaç duyuyor. Onu da http://j.mp/qloud-server adresinden bilgisayarına indirmen gerekli. Özellikle kablo tak ...

Facebook Pro 2013 indir Sohbet programı Gezginler

Facebook Pro Facebook Pro 2013 indir Sohbet programı Gezginler. Facebook Pro cep telefonlarınız ile desktop aracılığı ile facebook mobil uygulamalarınızı yönetmenizi sağlayan programdır. facebok pro anasayfaya giriş yapmaya ihtiyaç duymadan cep telefonundan direkt olarak facebook'a bağlanmayı ve sürekli bağlı kalmayı sağlayan programdır. Facebook ...

AdwCleaner 2013 indir gezginler

AdwCleaner 2013 indir gezginler AdwCleaner 2013 indir gezginler programı bilgisayarınıza istediğiniz dışında kurulan programları tespit etme, kaldırma ve temizleme işlemleri sunan bir programdır. AdwCleaner 2013, kullanıcılara farklı bir yazılım kurulum yanın'da farkında olmadan toolbar kurulumları yapar ise, zorunlu ana sayfa destekleri sunan programları tespit etme ...

Virüs Programı indir Bedava

Virüs Programı indir Bedava İntertte dolaşırken en çok başınıza gelen sorun virüs bulaşma sorunudur. Hemen bir bedava virüs programı bulup indirmek istersiniz. Biraz araştırmadan sonra bir kaç tane bedava virüs programı indirebileceğiniz sitelerden bulduğunuz virus programlarını bilgisayarınıza yükleyip başlarsınız dua etmeye : "bilgisayarım artık ...

AVG Antivirüs 2013 Free Edition Bedava indir – Türkçe Son Sürüm

avg antivirüs free edition 2013 bedava indir Ücretsiz Antivirüs Programı AVG Free Edition 2013 AVG Antivirüs Free Edition 2013 daha az yer kaplayan ve bellek kullanımını bir önceki sürüme oranla azaltan yeni sürümüyle karşımızda. Daha hızlı tarama iddiasını daha iyi bir performansla birleştiren yazılım, arayüz tasarımında önemli bir değişiklik içermiyor. ...

Avira Free Antivirus 2013 Bedava indir – Türkçe Son Sürüm

Avira Free Antivirus 2013 Bedava İndir - Türkçe Son Sürüm Ücretsiz Antivirüs Programı Avira Free Antivirüs 2013 Avira Free Antivirus 2013 virüs silme, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara karşı sağladığı koruma ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır. En iyi Antivirüs Proğramı 2013 Kişiselleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken yazılım virüs taraması, hem çevrim içi hem de ...

Panda Cloud Antivirus 2013 Bedava İndir – Türkçe Son Sürüm

Panda Cloud Antivirus 2013 İndir – Türkçe Son Sürüm Alışılagelmiş antivirüs yazılımlarından farklı olarak Panda Cloud Antivirus 2013 , bilgisayarınıza kurduktan sonra hiçbir şekilde dert etmeniz gerekmeyen bir güvenlik yazılımıdır. Program antivirüs ücretsiz içerisinde yapılan virüs veritabanı güncellemelerinde, virüs veya benzer diğer zararlı bir yazılım tehlikesinde programı açıp işlemler yapamanıza gerek yok. ...

avast! Free Antivirus 2013 Bedava İndir – Türkçe Son Sürüm

avast! Free Antivirus 2013 İndir - Türkçe Son Sürüm Ücretsiz antivirüs programı denince ilk akla gelen programlardan olan avast! Free Antivirus 2013 , eklenen yeni özellikleriyle yine pek çok bilgisayarda yerini alacak. Bulut tabanlı koruma ve güncelleme özellikleri geliştirilen avast! Free Antivirus 2013 arayüzünde ise kullanıcı deneyimini kolaylaştıracak yenilikler yaptı. avast! ...

AVG Antivirus 2013 indir Full Türkçe son sürüm Ücretsiz Bilgisayar koruma programı

AVG Antivirus 2013 indir Full Türkçe son sürüm Ücretsiz Bilgisayar koruma programı AVG Antivirus 2013 indir Full Türkçe son sürüm Ücretsiz Bilgisayar koruma programı, yıllardır bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet veren virüsten koruma yazılımının son sürümüdür. Yazılım yine ücretsiz ve Türkçe olarak destek verirken, yeni tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Yazılım yeni ...

Comodo internet Security 2013 indir Türkçe Full Son Sürüm

Comodo internet Security 2013 indir Türkçe Full Son Sürüm Comodo Internet Security 2013 hacker tutar üzerinden ücretsiz, çok katmanlı güvenlik uygulamasını ve içeri kişisel bilgiler. 2013 Ücretsiz Virüs Programı Comodo Internet Security 2013 virüsler, trojanlar, solucanlar, tampon taşmaları, sıfır gün saldırıları, casus yazılımlara ve korsanlara karşı tam koruma sunar. Potansiyel malware sisteminize ...

Malwarebytes Anti-Malware 2013 indir

Malwarebytes Anti-Malware 2013 Malwarebytes Anti-Malware 2013 indir son esasa güncellemeleri eksikliği on-demand malware öldürme dağın tepesinde kalan Anti-Malware Malwarebytes Anti-Malware antivirus engel değil. Malwarebytes Anti-Malware 2013 İnceleme Malwarebytes Anti-Malware 2013 İnceleme bu son birkaç yıl içinde herhangi bir önemli güncelleştirmeler almadığını verilen şaşırtıcı derecede etkili bir anti-malware ...

Avast Antivirus 2013 indir

Avast Antivirus 2013 Alt satırda: Avast Antivirus 2013 hibrid güncelleme teknoloji, dosya ün analizi, ve daha fazlası ile üst raf ücretsiz güvenlik özellikleri zarf zorlamaya devam ediyor. Bu bağımsız kriterler biraz zayıf, ama 150 milyondan fazla insan güven Avast Antivirus 2013 onları güvende ...