Microsoft Office Professional 2013 indir

Microsoft Office Professional 2013 indir

Microsoft Office Professional 2013 indir

Hepimizin bildiği Microsoft Word, Excel, Access, Frontpage, Outlook’un olduğu bu yaygın paket, daha yeni programlarla, yepyeni bir arayüzle ve ücretsiz olarak, hem de tam sürüm şeklinde karşımıza geliyor. Lütfen kurulum için açıklamanın en altında belirttiğimiz kısmı okumayı unutmayınız.

Microsoft Office Professional 2013 Üreticinin Açıklaması

Microsoft Office, kişisel verimlilik ürünlerinden oluşan bir ürün grubundan daha kapsamlı ve bütünleşmiş bir sisteme evrimleşti. Pek çok kişinin zaten bildiği tanıdık araçları temel alan ve birlikte çalışmak için tasarlanmış sunucuları, hizmetleri ve masaüstü programlarını içeren Microsoft Office Sistemi, çok geniş bir yelpazede iş sorunlarını çözmektedir.

Bu Office Sistemi aşağıdaki konularda yardımcı olacak çözümleri oluşturmak için gerekli yapıtaşlarını sunmaktadır:

İşletmelerin bilgiye daha iyi ulaşabilmesini sağlayarak durumu daha iyi anlamalarını ve daha etkili karar alabilmelerini mümkün kılma.
Organizasyonun pazar yerindeki değişiklikleri öngörebilme, yönetebilme ve bunlara yanıt verebilme yeteneğini geliştirme.
Ekiplerin ve organizasyonların hızlı ve tutarlı bir şekilde birlikte çalışabilmesini sağlama.
Kişisel verimliliği artırma ve daha çok sayıda işletme kullanıcısının iş ortamlarına katkıda bulunmasını sağlama.
Office Sistemi Ürünleri

Microsoft Office 2013, Microsoft Office 2003’ün arkasından gelen , Office Sisteminin mihenk taşıdır. Microsoft İntranet birlikte çalışma teknolojileri, Bilgi Hakları Yönetimi entegrasyonu ve endüstri standardı olan Genişletilebilir İşaretleme Dili (XML) desteği gibi yeniliklerle doğru insanlarla, bilgilerle ve iş süreçleriyle bağlantı kurma olanağı sunan Office 2013, daha verimli çalışmayı ve daha iyi sonuç almayı kolaylaştırmaktadır. Diğer gelişmiş özellikler arasında şunlar yer almaktadır:

Microsoft SharePoint Ürünleri ve Teknolojileri “sürüm 2.0″ entegrasyonu ekiplerin hızlı ve tutarlı bir şekilde birlikte çalışmasını sağlamakta ve zorlu iş ortamına daha çok sayıda çalışanın katkıda bulunabilmesini sağlamaktadır.

Microsoft Office Word 2013, Microsoft Office Excel 2013 ve Microsoft Office Access 2013 içindeki XML desteği işletmelerin kullanabileceği yapıtaşlarını sunmaktadır; işletmeler bu yapıtaşlarını kullanarak kişilerin organizasyondaki ve pazardaki değişimleri öngörebilmesini, yönetebilmesini ve bunlara yanıt verebilmesini sağlayan çözümler oluşturabilir. Bilgi Hakları Yönetimi desteği ile işletmeler bilgileri suiistimale ve uygunsuz kullanıma karşı koruyabilmektedir.

Microsoft Office Professional 2013 sürümleri aşağıdaki Office Sistemi programlarını içerebilir:

Microsoft Office Outlook 2013

Outlook 2013, Microsoft Office kişisel bilgi yönetimi ve haberleşme programıdır. Outlook 2013 e-postaların, takvimlerin, irtibat kişilerinin ve diğer kişisel bilgilerin ve ekip bilgilerinin bir arada yönetilebileceği bir ortam sunmaktadır. Yeni önbellek modu, otomatik ileti gruplama, istenmeyen posta denetimi ve gelişmiş okuma görünümü gibi Outlook 2013′teki önemli iyileştirmeler bilgileri düzenleme ve yönetme şeklinizi geliştirmekte ve hem performansı hem de kullanıcı bağlantı düzeyini yükseltmektedir.

Microsoft Office Word 2013

Word 2013, Microsoft Office kelime işlemcisidir. Word 2013, müşteri istekleri doğrultusunda, sunduğu yeni özelliklerle belge oluşturma, paylaşma ve okuma işlemlerini kolaylaştırmaktadır. Gözden geçirme ve işaretleme özellikleri değişiklikleri izleme ve açıklamaları yönetme ihtiyaçlarınızı karşılayacak şekilde geliştirildi. Word 2013 aynı zamanda genişletilebilir İşaretleme Dili (XML) dosya biçimini desteklemekte ve tam donanımlı bir XML düzenleyicisi olarak işlev görebilmektedir. Bunlara ek olarak, Word 2013 ile XML dosyalarını kaydedebilir ve açabilir, böylece organizasyonunuzdaki önemli iş verileriyle uyum sağlayabilirsiniz.

Microsoft Office Excel 2013

Microsoft Office elektronik tablo programı Excel 2013 hem XML desteği içermekte hem de bilgi analizini ve paylaşımını kolaylaştıran yepyeni özellikler sunmaktadır. Bir elektronik tablonun bir bölümünü liste olarak tanımlayabilir ve bunu Microsoft Windows SharePoint Server tabanlı bir Web sitesine aktarabilirsiniz. Excel 2013′teki akıllı etiketler Office XP’dekilere oranla çok daha esnektir, gelişmiş istatistik özelliklerini kullanarak bilgiyi daha iyi analiz edebilirsiniz.

Microsoft Office PowerPoint 2013

Microsoft Office sunum grafik programı PowerPoint 2013 sayesinde hem yüz yüze görüşmelerde hem de çevrimiçi haberleşmelerde olumlu bir etki oluşturabilirsiniz. Gelişmiş kullanıcı arayüzüne ve akıllı etiket desteğine sahip olan PowerPoint 2013, sunum görüntülemeyi ve oluşturmayı kolaylaştırmaktadır. PowerPoint 2013′te çoklu ortam desteği de geliştirilmiştir. PowerPoint 2013 dosyalarını kolayca CD’ye kaydedebilir ve Microsoft Windows Media Player entegrasyonundan yararlanarak slayt gösterisi sırasında sesli veri çalabilir ve video oynatabilirsiniz.

Microsoft Office Access 2013

Microsoft Office 2013 veritabanı yönetimi programı olan Access 2013, XML veri dosyalarını içe aktarma, dışa aktarma ve bu dosyalarla çalışma konusunda kapsamlı kullanım kolaylığı sunmaktadır. Ortak hatalar sizin yerinize tanımlandığı, işaretlendiği ve size düzeltme seçenekleri sunulduğu için Access 2013 ile çalışmak son derece kolaydır. Yeni bir özellik sayesinde veritabanı uygulama geliştiricileri nesne bağımlılıklarını belirleyebilmektedir.

Microsoft Office OneNote 2013

OneNote 2013, Microsoft Office not alma ve not yönetimi programıdır. Bu yeni program ile dizüstü, masaüstü bilgisayarda veya Tablet PC’de not alabilir, notları düzenleyebilir ve yeniden kullanabilirsiniz. OneNote 2013, klavyeyle ve elle yazılan notlar, elle çizilmiş resimler, ses kayıtları, web üzerinden alınmış fotoğraflar ve resimler ve diğer programlardan gelen bilgiler dahil olmak üzere, birden çok bilgi biçimini tek yerde tutma olanağı sunmaktadır. OneNote 2013 bu bilgileri istediğiniz gibi düzenleyebilmenize ve yeniden kullanabilmenize yardım etmektedir, böylece her gün karşılaştığınız çok büyük miktarda bilgiyi daha iyi yönetebilirsiniz.

Microsoft Office FrontPage 2013

FrontPage 2013, Microsoft Office web sitesi oluşturma ve yönetme programıdır. Sunduğu güçlü özellikler ve denetim ayarlarıyla web sitelerini daha iyi tasarlayabilmenizi, kodları daha hızlı oluşturabilmenizi ve XML eklemek ve dışsal veri kaynaklarına bağlanarak web olanaklarınızı artırabilmenizi sağlamaktadır. FrontPage 2013 web yayıncılığı kabiliyetinizi statik sayfaların ötesine taşıyarak gelişmiş, etkileşimli web sitelerine kadar genişletebilmenizi sağlamaktadır. Ama şu anda Frontpage ikiye ayrıldı:
Microsoft Office SharePoint Designer 2013
Microsoft Expression Web

Microsoft Office InfoPath 2013

Microsoft Office bilgi toplama ve yönetme programı, InfoPath 2013 bilgiyi toplama sürecini pekiştirmektedir. Bu yeni programı kullanarak üç önemli işlemi yapabilirsiniz: dinamik formlar oluşturabilir, formları doldurabilir ve bu formları XML tabanlı sistemlere ve iş süreçlerine aktarabilirsiniz. Son derece esnek ve etkili bir bilgi toplama yöntemi sunan bu bileşen, bilginin organizasyonunuzdaki herkes tarafından yeniden kullanılabilmesini olanaklı kılmaktadır. InfoPath 2013 bilişim çalışanlarının ihtiyaç duydukları bilgileri zamanında sunabilmesini ve alabilmesini mümkün kılarak daha bilinçli kararların verilmesini sağlamaktadır.

Microsoft Office Publisher 2013

Microsoft Office iş yayınlama ve pazarlama malzemeleri programı Publisher 2013, profesyonel pazarlama ve iletişim malzemelerinin oluşturulmasını, tasarımını ve yayınlanmasını daha önce olmadığı kadar kolaylaştırmaktadır. Diğer Office Sistemi programlarındaki tanıdık kullanıcı arayüzüyle aynı arayüzü kullanarak baskı, e-posta ve web malzemeleri oluşturabilirsiniz. Publisher 2013 pazarlama malzemesi oluşturma ve yayınlama işlemini yeni bir düzeye taşımaktadır.

Microsoft Office Visio 2013

Microsoft Office iş ve teknik çizim programı Visio fikirlerinizi ve geleneksel iş verilerinizi çizimlere dönüştürmenizi sağlamaktadır. Visio, önemli bilgileri daha iyi anlayabilmenizi ve daha iyi iletebilmenizi sağladığı için karar verme sürecinizi pekiştirebilir, organizasyon çapında fikir birliği sağlayabilir, haberleşmenizi güçlendirebilir ve hedef kitleniz üzerinde daha profesyonel ve kalıcı bir etki oluşturabilirsiniz.

Microsoft Project 2013

Microsoft Office Sisteminin bir bileşeni olan Microsoft Project, Microsoft Project Standard, Microsoft Project Professional ve Microsoft Project Server ürünlerini içeren bir ürün grubudur. Birlikte çalışan Microsoft Project Professional ve Microsoft Project Server organizasyonların iş inisiyatiflerini, projeleri ve kaynakları daha iyi iş sonuçları sağlayacak şekilde düzenleyebilmesini sağlayan güçlü bir Enterprise Project Management (EPM) çözümü sunmaktadır. Esnek raporlama ve analiz olanaklarını kullanarak işlenebilir bilgilere sahip olabilir, kaynaklarınızı optimize edebilir, iş önceliği oluşturabilir ve projelerinizi genel iş hedeflerinize uygun duruma getirebilirsiniz.

Not : Deneme sürümünü incelemek isterseniz bu dosyayı indirin. indirdiğiniz bu dosyayı çalıştırdığınızda bilgisayarınızda ISO uzantılı bir dosya daha oluşturulacaktır. Onu CD’ye yazmanız gerekecek, bu işlem için Nero, Alcohol, Clone Cd gibi herhangi bir CD/DVD imaj yazıcı programınız olması gereklidir, sitemizden benzeri yazılımları indirebilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra normal program yükler gibi programı yükleyebilirsiniz. (Dilerseniz sitemizden temin edebileceğiniz Daemon Tools programını kullanarak CD’ye yazmadan da kurulumu gerçekleştirebilirsiniz)

Microsoft Office Professional 2013 indir Kurulum için gerekli olan ürün anahtarı edinimi :
Tüm Microsoft yazılımlarında olduğu gibi, bu yeni Office 2013 paketini kurabilmeniz için alttaki bağlantıya tıklayarak bir kullanıcı hesabı açmanız (Daha önceden Live ID hesabı açtıysanız ülke seçimi ekranından sonra açılacak sayfada bu bilgileri sağ tarafa yazınız, eğer bir hesabınız yoksa sol menüden yeni bir hesap oluşturabilirsiniz) ve Beta kayıt forumunu doldurmanız gereklidir. Microsoft tarafından istenen bilgileri verdikten sonra ürün seçim alanı karşınıza gelecek, en üstteki Office Professional 2013′yi işaretledikten sonra kayıt anahtarınız e-posta adresinize gönderilecek ve en son kayıt ekranında gösterilecektir. Kuruluma gönderilen bu ürün anahtarı ile devam edebileceksiniz. Tüm kayıt ve kullanım işlemleri tamamen ücretsizdir. Bu tam ve tamamen yeni Office paketini, yasal olarak ve tüm özellikleri ile sınırsızca kullanabileceksiniz.

Microsoft Office Professional 2013 indir

Microsoft Office Professional 2013 indir

Microsoft Office Professional 2013 indir

Related Posts

Winrar 2013 indir

Winrar 2013 indir WinWinrar, Winrar arşiv yöneticisinin 32-bit Windows sürümüdür - arşivleri oluşturma, yönetim ve denetimine olanak sağlayan güçlü bir araçtır. Winrar’ın işletim sistemleri için birkaç sürümü bulunmaktadır: Windows, Linux, FreeBSD, DOS, OS/2, MacOS X. Winrar'ın Windows için iki sürümü bulunmaktadır: Grafiksel kullanıcı arayüzü sürümü ...

Ashampoo uninstaller 2013 indir

ASHAMPOO UNINSTALLER 2013 İNDİR Ashampoo UnInstaller 2013, Windows işletim sistemleri için geliştirilmiş kullanımı kolay ve sade tasarlanmış arayüzü ile bir yazılım kaldırma aracıdır. Sihirbaz yazılımlar gibi çalışan Ashampoo 2013 neyi, ne şekilde, ne zaman kaldıracağını size sorar ve adım adım kaldırma işlemini yapar. Ashampoo uninstaller ...

RAR 2013 İNDİR

RAR 2013 İNDİR RAR nedir WinRAR, RAR arşiv yöneticisinin 32-bit Windows sürümüdür - arşivleri oluşturma, yönetim ve denetimine olanak sağlayan güçlü bir araçtır. RAR’ın işletim sistemleri için birkaç sürümü bulunmaktadır: Windows, Linux, FreeBSD, DOS, OS/2, MacOS X. RAR'ın Windows için iki sürümü bulunmaktadır: Grafiksel kullanıcı arayüzü ...

Duplicate file remover 2013 indir

Duplicate file remover 2013 indir Duplicate file remover 2013 indir, bilgisayarda eş, benzer, çift, kopya (duplicate) dosya bulma programıdır. Hızlı arama algoritması sayesinde metin, resim, müzik ya da film dosyasını bulabilir. Arama motoru özelleştirmesi sayesinde uyuşan çiftleri bulmanız kolaylaşır. Duplicate file remover 2013 dosya içeriği, ...

File duplicate finder Alldup 2013 indir

File duplicate finder Alldup 2013 indir File duplicate finder Alldup 2013 indir, bilgisayarda eş, benzer, çift, kopya (duplicate) dosya bulma programıdır. Hızlı arama algoritması sayesinde metin, resim, müzik ya da film dosyasını bulabilir. File duplicate finder Alldup 2013 indir Arama motoru özelleştirmesi sayesinde uyuşan çiftleri bulmanız kolaylaşır. ...

AllDup Portable 2013 indir

AllDup Portable 2013 indir AllDup Portable 2013 indir, bilgisayarda eş, benzer, çift, kopya (duplicate) dosya bulma programıdır. Hızlı arama algoritması sayesinde metin, resim, müzik ya da film dosyasını bulabilir. Arama motoru özelleştirmesi sayesinde uyuşan çiftleri bulmanız kolaylaşır. Program dosya içeriği, dosya adı, dosya uzantısı, ...

Search My Files 2013 indir

Search My Files 2013 indir Search My Files 2013 indir, adından anlaşılacağı üzere bir dosya arama yazılımıdır. Windows'un standart dosya ve klasör arama aracına alternatif olarak geliştirilmiştir. Üstelik Windows'un arama aracına oranla çok daha üstün nitelikli bir yazılımdır. Tamamen ücretsiz sunulmaktadır ve Türkçe dil eklentisi ...

CPU Speed Professional 2013 indir gezginler

CPU Speed Professional 2013 indir gezginler CPU Speed Professional 2013 indir gezginler bilgisayarınızın en önemli donanımsal parçası olan hız denilince aklan gelen işlemciye ait hızı ölçmeye yardımcı bir programdır. İşlemci performansını ölçerek yeterli performansa sahip olup olmadığını hataları, olması gereken oranları ve yapmanız gerekenler için yönlendiren ...

Norton Ghost 2013 indir Gezginler

norton ghost 2013 indir gezginler Norton Ghost 2013 indir gezginler dosyalarınızı korumak ve yedeklemek amaçlı geliştirilmiş bir veri koruma programıdır. Windows veya Linux işletim sisteminize format attıktan sonra sistem yazılımları ve programlarını yüklemek istedğinizde bu size büyük bir zaman kaybına neden olabilir. Bunu önlemek için ...

CheckDisk 2013 indir Gezginler

checkdisk 2013 indir gezginler Disk Hatalarını Bulma ve Onarma Programı 2013 CheckDisk 2013 indir gezginler disk hatalarını bulma ve onarma için hızlı ve güçlü bir yazılımdır. CheckDisk 2013 indir gezginler, tarama işlemi için standart veya tam tarama seçeneklerinden birini seçebilirsiniz. CheckDisk 2013 indir gezginler tam ...

Dropbox 2013 indir Gezginler Türkçe

dropbox 2013 indir gezginler türkçe Dropbox 2013 indir Gezginler Türkçe ile dosyalarınıza interneti olan dilediğiniz heryerden ulaşabilirsiniz. Dropbox 2013 indir Gezginler Türkçe size 4GB kapasiteli bedava bir alan sunuyor ve bu alana dilediğiniz heryerden ulaşabilme imkanı sağlıyor. Dropbox 2013 indir Gezginler Türkçe versiyonunu yükledikten sonra oluşturulan ...

Virtual PC 2013 indir Gezginler Türkçe Son Sürüm

virtual pc 2013 indir gezginler türkçe son sürüm Virtual PC 2013 indir gezginler türkçe son sürümüyle birlikte ücretsiz hale geldi. Vmware, harici işletim sistemi alanında ilki çekmesiyle birlikte Virtual PC 2013 indir gezginler türkçe son sürüm yazılımı artık ücretsiz hale dönüştü. Virtual PC 2013 indir gezginler türkçe son ...

Solid Converter 2013 indir Gezginler

solid converter 2013 indir gezginler Solid Converter 2013 indir gezginler, PDF dosylarınızı (adobe acrobat reader) Microsoft Office Word dosyasına (.doc) hızlı bir şekilde dönüştüren converter programıdır. Solid Converter 2013 indir sezginler son sürümü ile bir çok yenilik gelmiştir. İndireceğiniz Solid Converter 2013 sürümü 30 günlük ...

Adobe PDF Converter 2013 indir gezginler

adobe pdf converter 2013 indir gezginler Adobe PDF Converter 2013 indir gezginler 220 farklı dosya türünü pdf formatına dönüştürmenize yarayan bir programdır. Ayrıca Pdf formatındaki belgeleri diğer dosya türlerinede çevirir. AutoCAD, CorelDraw, Windows Bitmap, PDF Biçimleri JPEG, Corel Sunumlar, WordPerfect, WordStar, DocuWorks, Metin Biçimi, Hyper Text Markup ...

AShutDown 2013 indir Gezginler

ashutdown 2013 indir gezginler AShutDown 2013 indir gezginler ile acilen gitmeniz gerektiğinde devam eden işlemlerin bittikten sonra bilgisayarın otomatik olarak kapatılmasını sağlayan bir programdır. AShutDown 2013 gezginler kurulduğu takdirde ister uykunuz gelsin isterse biryere gitmeniz gereksin devam eden işlemlerinizi rahatlıkla bırakıp gidebilirsiniz bilgisayar kapanacak ...

AIV Startup Protector 2013 indir Gezginler

aiv startup protector 2013 indir gezginler AIV Startup Protector 2013 indir gezginler ile windows ilk açılışındaki sizin istemediğiniz halde yüklenen program, oyun, toolbar veya uygulamaları windows başlangıçtan kaldırarak sisteminizin hızlanmasını ve rahatlamasını sağlayabilirsiniz. AIV Startup Protector 2013 indir Desteklenen İşletim Sistemleri Windows XP, Windows 8, Windows 7, Kernel, ...

Active Startup Deluxe 2013 indir Gezginler

active startup deluxe 2013 indir gezginler Windows Açılışındaki Programları Kapatıp Açma veya Değişiklik Yapma Programı Active Startup Deluxe 2013 indir gezginler; windows'un her açıldığında otomatik açılan uygulamaları görebilmenize ve değişiklik yapabilmenize olanak sağlayan kullanımı kolay windows tabanlı bir uygulama başlatma yazılımıdır. Active Startup Deluxe 2013 indir gezginler ile ...

Microsoft Excel 2013 indir gezginler Full

Microsoft Excel 2013 indir gezginler Full Microsoft Excel 2013 indir gezginler Full popüler elektronik tablo uygulamasının son sürümü. Microsoft Excel 2013 indir gezginler Full Tablo paylaşımı özelliği ile Microsoft Excel 2013 indir gezginler Full, paylaşım, yönetim ve bilgi analizi için ideal bir yol. Microsoft Excel 2013 indir ...

Microsoft Office 2010 son sürüm 2013 full indir

Microsoft Office 2010 son sürüm 2013 full indir Microsoft office 2010 son sürüm indir Temmuz ayında resmi olarak tanıtımını yapan Microsoft, şimdi uzun süredir beklenen Microsoft Office 2010 son sürüm 2013 full indir’un son sürümünü piyasaya sürdu. Microsoft office 2010 son sürüm indir Aylar önce piyasaya sundukları Teknik Önizlemesini ...

Microsoft PowerPoint 2013 indir Gezginler

Microsoft PowerPoint 2013 indir Gezginler Microsoft PowerPoint 2013 indir Gezginler İster her zaman, ister arada sırada yaptığınız sunumlar için olsun, gerçekten mükemmel bir sunum aracı olan Microsoft PowerPoint 2013 indir Gezginler'e bir göz atın. Microsoft PowerPoint 2013 indir Gezginler En büyük her zaman en iyisi demek ...

TeamViewer 2013 indir Gezginler Full – Türkçe Son Sürüm

teamviewer 2013 indir gezginler full türkçe son sürüm TeamViewer 2013 indir Gezginler Full Türkçe Son Sürüm TeamViewer 2013 ile internet aracılığı ile iki farklı bilgisayarı birbirine bağlayabilir bağlandığınız bilgisayarı tıpkı yanındaymış gibi kontrol edebilirsiniz. TeamViewer 2013 indir gezginler'i kullanabilmek için iki bilgisayarda da TeamViewer 2013 son sürümünün kurulu olması ...

Total Commander indir 2013 Türkçe Bedava Son Sürüm

total commander 2013 FTP ve Dosya Yöneticisi Programı Total Commander 2013 Windows için ücretsiz dosya yöneticisi programıdır. İçerisinde FTP dosya yükleme, arşivleme ve çoklu dosya yönetimi araçları mevcuttur. Total Commander Kullanımı Videolu Anlatım Total Commander indir 2013 1990'lı yıllarda yazılmaya başlanan ve gün geçtikçe daha yeni özellikler eklenerek ...

Daemon Tools indir Gezginler 2013 Türkçe Son Sürüm

deamon tools kullanımı Ücretsiz Sanal Sürücü - Sanal Disk Oluşturma Programı Daemon Tools indir Gezginler 2013, kaydedilmiş bin, iso, mdf, clone cd, blindwrite, nero, cue sheet vs. gibi disk imaj dosyalarını sisteminizde takılı olmayan cd rom veya dvd rom'a gerek kalmadan sanal sürücü oluşturarak ...

Microsoft Word 2013 indir Gezginler

Microsoft Word 2013 indir Gezginler Microsoft Office Word 2013 indir Gezginler Office programlarının içinde kelime düzenleyici programı olarak ta bilinen worson gezginler sürümüyle karşınızda. hemen indirin. Microsoft Office Word 2013 de bilgisayarınızda yazmanız gereken döküman yazılarını düzenleyebilir makaleler yazabilirsiniz. Microsoft Word 2013 indir gezginler son sürümünü sitemizden indirmek için ...

Unlocker 2013 indir Son Sürüm Türkçe

unlocker 2013 silinmeyen dosyaları silme Unlocker 2013 indir Son Sürüm Türkçe Silinmeyen Dosyaları Silme Programı Unlocker 2013 indir Son Sürüm Türkçe, küçük boyutu ve işlevselliği ile birçok işinizi kolayca halledecek. Özellikle sinirinizi bozan silmeye çalışıpta silinmeyen dosyalarınızın silinmesini sağlayan unlocker 2013 her bilgisayarda olması gereken bir program. ...

WinZip 2013 indir Türkçe Bedava Son Sürüm

winzip 2013 indir Dosya Sıkıştırma Programı WinZip 2013 son zamanların en iyi sıkıştırma aracı olan WinZip'in son sürümüdür. Winzip 2013 dosyalarınızı hızlı bir şekilde sıkıştırıp parçalara ayırabilir ve parçalara ayrılan dosyaları tekrar birleştirebilir. WinZip 2013 büyük boyutlu dosyalarınızı arşivleyip istediğiniz kadar parçalara ayırabilir. Bu şekilde ...

Restorator 2013 indir Full Türkçe Son Sürüm

restorator 2013 indir full Programlara Türkçe Yama Nasıl Yapılır? Restorator 2013, bilgisayarınızda bulunan yabancı dildeki programların türkçeye çevrilmesinde kullanılan bir yazılımdır. Restorator Nasıl Kullanılır Videolu Anlatımı Restorator 2013 yabancı dildeki programların kulllanılmasında güçlük çekenlerin en büyük yardımcısıdır. Restorator ile sadece dil seçenekleri değil programların birçok fonksiyonuna müdahale edebilirsiniz. ...

TeraCopy 2013 indir Türkçe Full Son Sürüm

teracopy 2013 indir türkçe full son sürüm Dosya Kopyalama ve Taşıma Programı Teracopy 2013 ile dosyalarınızı hızlı bir şekilde kopyalayabilir ve taşıyabilirsiniz. TeraCopy Nedir? Mouse'unuzun sağ tuşuna basarak Teracopy 2013'ün kısayoluna ulaşabilir ve hızlı bir şekilde dosyalarınızı kopyalayabilir ve taşıyabilirsiniz. TeraCopy Nasıl Kullanılır Videolu Anlatımı Oldukça hızlı olan Teracopy 2013 birçok zorlu işin ...

HJSplit 2013 indir Türkçe Full Son Sürüm

HJSplit 2013 indir Son Sürüm Hjsplit 2013, istediğiniz her dosyayı boyutu 10GB'ı geçmemek kaydıyla bölmeye yarayan ve tekrar birleştirebilen bir programdır. Hjsplit ne işe yarar? Hjsplit yüksek boyutlu dosyalarınızı parçalayıp küçük boyutlu dosyalar haline dönüştürmeye yarayan bir yazılımdır. Hjsplit nasıl kullanılır? Bölme ve Birleştirme İşlemi Nasıl Yapılır? Birleştirilecek dosyalar ...

Ashampoo Burning Studio 2013 Bedava İndir – Türkçe Son Sürüm

Ashampoo Burning Studio 2013 İndir - Türkçe Son Sürüm Ashampoo, CD yazma, DVD yazma, Blu-ray yazma aracı Burning Studio'yu gelişen internet dünyasının ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak yeniden dizayn etti. Programın yeni sürümü sadece arayüzünde değil, özelliklerinde de onlarca değişiklikle geliyor. Ashampoo Burning Studio 2013 eski sürümünden çok daha hızlı. Ashampoo Burning Studio ...

CCleaner Standart 2013 indir Türkçe Son sürüm FULL

CCleaner Standart 2013 indir Türkçe Son sürüm FULL CCleaner Standart 2013 indir Türkçe Son sürüm FULL Açılımı Crap Cleaner olan yazılım adından da anlaşılacağı üzere sisteminizdeki gereksiz dosyaları silerek daha kararlı ve dolayısıyla hızlı bir bilgisayara kavuşmanızı sağlıyor. Bu küçücük yazılım o kadar iyi işler çıkartıyor ki şaşırmamak elde ...

K-Lite Codec Pack 2013 indir

K-Lite Codec Pack 2013 indir K-Lite Codec Pack 2013 ücretsiz bir ses-video çözücü paketidir. Birçok bilgisayar kullanıcısının "codec" olarak ifade etmekte olduğu, video ve ses dosyalarının bilgisayarımızda oynatılmasını sağlayan şifre çözücülerin tek bir pakette toplandığı bu yazılım, en çok kullanılan ses ve video dosyalarının rahatlıkla ...

CDBurnerXP 2013 indir Türkçe Full Bedava Son Sürüm

CDBurnerXP 2013 indir Türkçe Full Bedava Son Sürüm 2013 Ücretsiz CD, DVD Yakma Programı CDBurnerXP 2013 ücretsiz CD ve DVD yazma programdır, aynı zamanda Blu-Ray ve HD-DVD de yazabilir . ISO dosyaları oluşturmanızı sağlar ve bu ISO dosyaları yazmanızı sağlar. Arayüzü çoklu dil desteklidir. Kişiler, şirketler bedava kullanabilir. Kesinlikle adware ...

BurnAware Free 2013 indir Türkçe Full Bedava Son Sürüm

BurnAware Free 2013 indir Türkçe Full Bedava Son Sürüm Ücretsiz CD, DVD, Blu-ray Yazma Programı CD DVD programı, yedekleme yanma veya CD, DVD veya Blu-ray diskler için dosyaları kopyalayın. Rutin eylemler ücretsiz dvd yazılımı otomatikleştirmek için komut satırı ücretsiz dvd makinesi ve BAT komut dosyaları kayıt destekler. Destekler CD-R/RW, DVD-R/RW, yüksek kapasiteli ...

ImgBurn 2013 indir Türkçe Full Bedava Son Sürüm

ImgBurn 2013 indir Türkçe Full Bedava Son Sürüm Ücretsiz İmaj Dosyası Yazdırma Programı ImgBurn 2013 herkesin araç olması gereken bir ultra-hafif CD / DVD / HD / DVD ve Blu-ray yazma uygulaması. Kullanıcıların, bir nispeten küçük dosya içinde yüksek hacimli verilerin indirmek için izin çünkü Görüntü yazma, DVD veya CD için ...

Soluto 2013 indir Full Bedava Son Sürüm Türkçe

Soluto 2013 indir Full Bedava Son Sürüm Türkçe Soluto 2013 indir Full Bedava Son Sürüm Türkçe. Yavaş Açılan Windowsu Hızlandırma Ücretsiz Soluto 2013 ile sistem açılış sırasında gereksiz uygulamaları kaldırarak bilgisayarın açılış süresi artırabilir. Ama bu teknolojik açıdan sizi korkutup izin vermeyin: Soluto 2013, aslında, şimdiye kadar gördüğüm en kolay, basit ...

IObit Toolbox 2013 Türkçe indir Full Bedava Son Sürüm

IObit Toolbox 2013 Türkçe indir Full Bedava Son Sürüm IObit Toolbox 2013 içerisinde bulunan 20'den fazla araçla sistem bilgilerini görüntülemek, bilgisayar güvenliğini artırmak, bilgisayar performansını artırmak ve bilgisayar sorunlarını gidermek için benzersiz bir seçenek oluşturuyor. IObit Toolbox 2013 IObit Toolbox 2013 çok kullanışlı bir sistem yöneticileri ve bilgisayar meraklılarının her zaman ...

Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm

Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm Ücretsiz Bilgisayar Bakım ve Onarım Programı Dünya çapında milyonlarca kullanıcı ile birinci sırada ve serbest Glary Utilities 2013, 100% güvenli, kapsamlı ve hızlı temizlik ve sorunsuz restoratiosn ile PC'niz için vazgeçilmez bir arkadaş. Glary ...

Recover My Files 2013 indir Full Türkçe Bedava Son Sürüm

Recover My Files 2013 indir Full Türkçe Bedava Son Sürüm Recover My Files 2013 indir Full Türkçe Bedava Son Sürüm Silinen Dosyaları Geri Getirme Programı 2013 Recover My Files 2013 silinen dosyaları kurtarma geri getirmek için tasarlanmış bir programdır. Recover My Files 2013 ile resim, video, makale, program,  pdf, jpeg, jpg, avi, mov, psd vs ...