Metin2 indir GEZGİNLER

Metin2 indir GEZGİNLER

metin2

Metin2 indir gezginler Sistem Gereksinimleri

Metin2′yi hemen şimdi bedava indir! Metin2 indir gezginler : Yetersiz ekran karti hafizasi FPS kaybına yol açabilir. Bu sorunu önlemek için oyun ayarlarınızı yapınız. Clientin aynı zamanda birden fazla kullanıcı tarafından indirilmesi, indirme hızını düşürebilir. Böyle bir durumda sabırlı olmanızı rica ediyoruz.

minimum sistem gereksinimi : OS – Win XP, Win 2000, Win Vista, Win 7
CPU                                        : Pentium 3 1GHz
Hafıza                                     : 512MB
Sabit disk                                : 1 GB
Ekran Kartı                             : 32MB Ram den daha yuksek Ekran Kartı
ses kartı                                  : DirectX 9.0 Desteği
Fare                                         : Windows uyumlu mouse

metin2 gezginler

Ejderha Tanrısı, uzun zamandır Shinsoo, Chunjo ve Jinno krallıklarını nefesiyle koruma altına almıştı. Fakat artık büyük bir tehditle karşı karşıya olan bu muhteşem büyülü gezginler dünyasını, metin2 indir gezginler Taşları sadece büyük hasara uğratmakla kalmadı, kıtayı ve sakinlerini kaos ve yıkıma sürükledi. Krallıklar arasında savaş gezginleri çıktı. Yırtıcı hayvanlar vahşi canavarlara, ölüler kana susamış mahlûkatlara dönüştü. metin2 indir gezginler Taşları’nın karanlık etkilerine karşı Ejderha Tanrısı’nın müttefiği olarak savaş Krallığının geleceğini korku, acı ve yıkımdan kurtarmak için gücünü topla ve kılıcını çek!

metin2 indir gezginler özellikleri :
Sayısız maceracı ve birbirinden cesur savaşçının beklediği büyük bir kıta.
Katılabileceğin üç düşman kralllık.
Savaş; toprak ve onur için, yürüyerek yada at sırtında!
Bir şatonun lordu olun ve kendi surlarınızı loncanızla birlikte inşa edin!
Bir dövüş sanatı öğrenin ve sayısız yıkıcı özel yeteneklere kavuşun!

metin2 gezginler indir

metin2 gezginler’ye henüz kaydolmadıysanız, metin2 gezginler sitesindeki sayfanın üst tarafındaki kayıt bölümünden bunu gerçekleştirebilirsiniz. Yapmanız gereken sadece isim, eposta adresi, seçtiğiniz bir şifreyi ilgili boşluklara girip, kullanım koşul ve şartlarını kabul etmek olacaktır. Birkaç dakika sonra içinde kaydınızı aktif etmek için gereken linkin olduğu bir eposta alacaksınız. Epostadaki talimatlari takip edip hesabınızı aktif hale getiriniz.

gezginler metin2 indir

İndir bölümünden oyun yazılımını indirebilirsiniz. Setup dosyasına çift tıkladığınızda kurulum başlayacaktır. Sonrasında yapmanız gereken oyunu yükleyeceginiz klasörü secmek olacaktır. gezginler metin2 indir

metin2

Oyunu kurduktan sonra, masaüstünde metin2 gezginler indir sembolü göreceksiniz. Aynı zamanda Windows başlat menüsünde de Metin2 indir gezginler kısayolu eklenmiş olacaktır. Oyunu başlatmak için masaüstündeki ya da başlat menüsündeki Metin2 indir gezginler simgesine çift tıklayınız. Oyun açıldığında yeni versiyon kontrolü yapacaktır. Mevcut yeni versiyon varsa otomatik olarak birkac dakika içinde yukleyip kuracaktır.

Güncelleştirme sonrası giriş ekranından server seçip kullanıcı adı ve şifrenizle giriş yapınız. Çıkan ekranda oluştur tuşuna basıp 3 krallıktan birini seçerek karakter seçim ekranından oynamak istediginiz karakter türünü ve cinsiyetini belirleyin. Unutmayın bu karakterler yalnızca o sunucuda kullanılabilir.

gezginler metin2 platformunda gezinirken dikkat etmen gereken noktalar: Adil davran ve diğer üyelere saygıyla yaklaş.
Uygunsuz tavırlar hiçbir platformumuzda göz ardı edilmez. Çok yönlü bir topluluk olduğumuz için burada herkes iletişim kanallarını hakarete, bezdiriye uğrama ve kandırılma korkusu taşımadan kullanabilme hakkına sahip olmalıdır. Diğer oyunculara nazik ol ve saygı göster – kullanıcılarımızın yeterince sorumluluk bilinci taşıdığına inanıyoruz ve tüm topluluk üyelerinin bu inancı boşa çıkarmayacağını umuyoruz.

metin2 download gezginler

Davranış yönergesinin hedefi topluluk içerisinde herkesin kendini rahat hissetmesi ve konuşmalara etkin olarak katılmaktan zevk alabilmesini sağlamaktır. Amacımız, kullanıcılarımızın bribirlerine uygun, değerli ve saygılı şekilde davranmaya yönlendirmektir.

Topluluk Davranış Yönetmeliği’ne göre metin2 download gezginler topluluğunun bir parçası olmana yardımcıdır. Bu davranış yönetmeliğinin ve GKŞ içeriği tüm metin2 download gezginler platformlarının kullanımına ilişkindir.

metin2 kaydol gezginler

Tüm üyelere saygıyla yaklaş: Ne kırıcı yorumlar ne de sayfalarında paylaştığın incitici (resim, bağlantı gibi) şeylerle – öfkeni diğerlerinden çıkarma. Burada asla görmezden gelmeyeceklerimiz: saygısız tavırlar, küçümseyici yorumlar, tehditler, alay, yasa dışı eylemler, özel hayata müdahale gibi uygunsuz davranışlar ve başka bir üyenin özel bilgilerinin izinsiz şekilde yayınlanmasıdır.

Lütfen metin2 kaydol gezginler oynamanın tüm oyuncuların hakkı olduğunu, unutma. Diğerlerine karşı adil ol ve önemli oyun işlevlerini bilerek engelleme (örn. YZK diyaloğu).
Topluluk içindeki resmi metin2 kaydol gezginler dili Türkçedir.
Senden yardım istediklerinde diğer oyunculara yardımcı ol. Diğerlerini deneyimlerinden faydalanmasına izin ver!
Diğerlerinin özel yaşamına saygı göster!
Bir grup üyesi olarak etkin şekilde oyna ve ekibine destek ol.
Tüm oyuncuların çeşitli hesaplarla online oyunu metin2 kaydol gezginler’ye katılmasına izin verilir.
Birinin seni rahatsız eden bir yorum yapması durumunda onunla kavga etmek yerine onu görmezden gel. Onunla uğraşmakla hiçbir şey elde edemezsin.
metin2 kaydol gezginler ekibi oyunla ilgili her türlü sorununda sana yardımcı olur. Sorulara mümkün olduğu kadar kesin yanıtlar ver, sana sadece böylece en iyi şekilde yardımcı olabiliriz. Uygunsuz davranışları her an destek ekibine iletebileceğini unutma. Şikayetini, örneğin bir ekran görüntüsüyle göster. Burada dikkat etmek gereken noktaları bulabilirsin. Standartlara uygun bir ekran görüntüsüyle sana daha iyi bir destek sunabiliriz.
Lütfen hesap veya eşya hırsızlığı durumunda en kısa sürede destek ekibiyle iletişime geç. Uyarı veya engellemeler konusundaki şikayetleri değerlendirebilmek için durum üç aydan eski olmamalı.
Altın kural: Kendine nasıl davranılmasını istiyorsan başkalarına da öyle davran!

metin2 gezginler download

Metin2 ekibi, yönetmeliğe uymayan durumları araştırma ve kurallara aykırı davranışları geçici veya daimi engelleme gibi uygun bir yaptırımla ceza verme hakkını kendinde saklı tutar metin2 gezginler download. Davranış Yönetmeliğini zaman zaman güncellenektir. Son gelişmeleri bu sayfadan takip et. Herhangi bir sorunla karşılaştığında Gameforge Şirketi’nin Destek Sistemi üzerinden metin2 gezginler download Ekibi ile iletişime geçebilirsin.

Özel bilgilerini koruyarak kendini güvende tut. Kişisel bilgilerini asla internete koyma!

Çünkü metin2 gezginler download hesabın hacklenip çalınabilir.
metin2 gezginler download karakterlerin tamamen silinebilir.
Eşyalarını tamamen kaybedebilirsin.
Oyunda daimi veya bir süreliğine engellenebilirsin.
Yabancılar nerede oturduğunu öğrenebilir.

Metin2 oyununun gezginler sürümünü bu sayfadan indirebilirsiniz. Gezginler oyunları içinde en çok hit alan oyun METİN2 dir.

metin2 indir gezginler, metin2 gezginler, gezginler metin2 indir, metin2 gezginler indir, gezginler metin2, metin2 download gezginler, metin2 kaydol gezginlerkurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

metin2

metin2

metin2