LİME WİRE 2013 indir

LİME WİRE 2013 indir

LİME WİRE 2013 indir

LİME WİRE 2013 indir yazılımı, üreticileri hakkında verilen mahkeme kararı nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Ancak hala erişilebilmekte olup indirme linkine tıklayarak dilediğiniz müzik,resim ve videoları indirmeye devam edebilirsiniz.
Not: Bu program ile yasadışı olmayan her türlü programı indirebileceğiniz gibi yasadışı içerikler de indirme şansına sahip olacaksınız.Yasal olmayan içerik konusunda her türlü zarar ve karşılaşılabilecek sıkıntının paylaşım yapan kullanıcı ve sunucularından kaynaklandığını ve olası bir yasal yürütmede, paylaşıma katılan kişi ve şahıslar sorumludur.

Lime wire özellikleri

Sürüm: 5.5.16
Dosya Boyutu: 28.7 MB
Dil: Türkçe
Lisans: Ücretsiz (Freeware)
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)
Üretici Firma: Lime Wire LLC

LİME WİRE indir

LimeWire, Gnutella ağı üzerinden kullanıcılarına hizmet veren bir dosya paylaşım yazılımıdır. LİME WİRE 2013 indir Açık kaynak kodlu bir yazılım olduğundan tümüyle ücretsiz olarak sunulmaktadır. Birçok farklı kategoride arama yapabilmenizi sağlamaktadır; ses, video, görüntü, belge ve program dosyaları. Ayrıca herhangi bir kategori belirtmeden de arama yapılabilmektedir.

LİME WİRE 2013 indir Yazılım özellikle ses dosyalarını bulabilmesi ile ünlüdür. Arama yapabilmek için ses dosyasının, parçayı seslendirenin veya bulunduğu albümün adını bilmeniz yeterlidir. LİME WİRE 2013 indir Bilgileri uygun alanlara girdikten sonra “Search”(Ara) düğmesine basmanız gerekmektedir. Yazılım size dosyanın bulunduğu tüm kaynakları indirme sayısına göre sıralayacaktır. En çok LİME WİRE 2013 indir yapılan kaynağın en güvenli ve en hızlı kaynak olduğu varsayımına güvenebilirsiniz.

kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015 - kış gündönümü

LİME WİRE 2013 indir

LİME WİRE 2013 indir

LİME WİRE 2013 indir