Justin Bieber 2013

Justin Bieber 2013

justin bieber fan

Justin Bieber 2013 Amerikan Müzik Ödülleri’nde Yılın Ödülleri Sanatçı ve 2012 Amerikan Müzik Ödülleri de dahil olmak üzere, çok sayıda ödül aldı ve 53. Grammy Ödülleri’nde En İyi Yeni Sanatçı ve En İyi Pop Vokal Albümü dalında aday gösterildi. Video ile “Beliebers”, ve Twitter’da 30 milyon takipçisi olarak adlandırılan küresel bir hayran kitlesi, o dünyanın üçüncü en güçlü ünlü olarak 2012 yılında Forbes dergisi tarafından seçildi. O önceki 12 ay içinde yaklaşık 55 milyon dolar kazandırdı. Mayıs 2012 itibariyle, Justin Bieber 15 milyon albüm sattı.

Justin Bieber Kimdir?

Justin Bieber YouTube’da Justin Bieber videoları rastladı ve daha sonra menajeri oldu Amerikan yetenek menajeri Scooter Braun tarafından 2008 yılında keşfedildi. Braun Atlanta, Georgia şovmen Usher Raymond ile görüşmek üzere onun için düzenlenmiş ve Justin Bieber indirme şarkı plak yapımcısı LA Reid tarafından sunulan Island Records plak sözleşmesi sonra justin bieber tüm şarkıları Raymond Braun Medya Grubu (RBMG) imzalandı ve edildi .

Onun ilk uzun oynamak, yedi-track My World, Kasım 2009 yılında piyasaya çıktı ve ABD’de platin seviyesine ulaştı. O Billboard Hot 100 grafik bir ilk kaydından yedi şarkı var ilk sanatçı oldu. Justin Bieber ilk tam boy stüdyo albümü, My World HD Resimleri 2.0, 2010 yılı Mart ayında piyasaya sürüldü. Birkaç ülkede bir numaraya ya da yakın numaradan giriş yaptı ve Amerika Birleşik Devletleri’nde platin seviyesine ulaştı. Bu dünya çapında ilk on single “Baby” ile başlar. Onun ilk tur headlining, My World Tour, remix albümleri Benim Worlds Akustik ile yaptığı ilk albümü piyasaya indirme şarkıları takip ve Never Say Never – The Remixes ve 3D biyografik-konser filmi Justin Bieber: Never Say Never. Bu Billboard 200 bir numaralı debuted zaman Justin Bieber youtube, Kasım 2011 yılında Ökseotu altında onun ikinci stüdyo albümü yayımladı. Justin Bieber HD wallpaper onun üçüncü stüdyo albümü 19 Haziran 2012 tarihinde İnan çıktı ve Billboard 200 bir numaralı debuting, Amerika Birleşik Devletleri onun dördüncü grafik Topper oldu. Justin Bieber Albümler ve HD Resimler 2013 İndir

Justin Bieber 2013 resimlerikurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

justin bieber fan

justin bieber fan

justin bieber fan