Irmak Atuk Survivor resimleri 2013 indir

Irmak Atuk Survivor resimleri 2013 indir

ırmak atuk kaç yaşında

SURVİVOR’DA ‘Ünlüler’ takımına son katılan isim 2002 Best Model of Turkey birincisi Irmak Atuk oldu. Dağhan Külegeç, Nazenin Tokuşoğlu, Ümit Karan, Cengiz Cesur ve Doğukan Manço’yla birlikte Survivor ‘Ünlüler’ takımında yarışacak olan Atuk, yarışma hakkındaki düşüncelerini ve yarışmaya nasıl hazırlandığını HT Magazin’e anlattı. 

Irmak Atuk Resimleri indir

Survivor için teklif mi geldi, siz mi başvurdunuz?
Irmak Atuk : Survivor beğenerek izlediğim ve merak ettiğim bir yarışmaydı. Acun Medya’dan teklif gelince hiç düşünmeden “Evet” dedim. Kendimi emin ellerde hissediyorum. 

Irmak Atuk 2013

Yarışmada sizi en çok ne zorlayacak?
Irmak Atuk :Ben titizlik hastasıyım. Temizliğe çok düşkünüm. Bu, beni zorlayacak. Ama deniz ve kum tam bana göre. Yılın 12 ayı deniz kıyısında yaşayabilirim. Titizlik hastalığımı da belki orada yenerim. 

Yarışmaya nasıl hazırlanıyorsunuz?
Irmak Atuk :Zaten düzenli olarak spor genellikle de pilates yapıyorum. Orada bu sene yarışmalar oldukça zorlu olacakmış. Bunun için de kondüsyon lazım. Yarışma için ağırlık çalışmaya başladım. 

Aç kalmak sizi zorlar mı?
Irmak Atuk :Bu yüzden ağlayabilirim. Annem bana şimdiden “Sakın ağlama ” dedi. Çok iştahlı biri değilim, az az yiyorum ama sabah-öğle-akşam yemek düzenimi hiç bozmuyorum. Şimdi hazırlanmak için zaman zaman aç geziyorum. Dünya üzerinde çaresizlikten aç kalmış milyonlarca insan var. Onların halinden de anlamak lazım. Cenneti de cehennemi de orada yaşayacağım. 

İddialı mısınız?
Irmak Atuk :Çok iddialıyım. Oraya tatile gitmiyorum, kazanmaya gidiyorum. Terimin son damlasına kadar mücadele edeceğim.

Irmak Atuk için survivor performansı çok başka olacak 2013 yılına damgasını vuracak.kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

ırmak atuk kaç yaşında

ırmak atuk kaç yaşında

ırmak atuk kaç yaşında