İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler

İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler

İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler

İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler; dosyaların indirme hızını artıran, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı yönetme olanağı sunan bir indirme yöneticisidir. Program ile bağlantınızın kesilmesi sırasında yarıda kalan dosyaların indirilme işlemini kaldığı yerden devam ettirebilirsiniz. Dosyaları hızlı bir şekilde indirebilir, ne zaman indirileceğini zamanlayabilirsiniz. Bu indirme yöneticisi FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini, Proxy sunucularını, güvenlik duvarlarını (firewall), çerezleri (cookie), MP3 ses dosyalarını ve MPEG video içeriklerini destekler. Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm popüler tarayıcılara entegre olarak işleyici bulundurur ve sorunsuz bir şekilde çalışır. Basit grafikli kullanıcı arayüzü ile kullanıcı dostu ve kolay kullanımlıdır.

İnternet Download Manager 2013 Yazılımın Genel Özellikleri

İnternet Download Manager 2013 Microsoft Internet Explorer, Netscape, MSN Explorer, AOL, Opera, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Avant Browser, MyIE2 ve diğer tüm tarayıcılarla sorunsuz çalışabilme
İDM 2013 Desteklediği tarayıcılarda bir linki tek tıklama ile indirme
Hızlı indirme (üretici, İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler’in DAP ve Getright programlarından daha hızlı indirme yaptığını iddia ediyor.)
İDM 2013 indirmeyi durdurup, kaldığı yerden devam ettirebilme
İDM 2013 indirme zamanını belirleme
Tamamlanan dosyalar için otomatik virüs denetimi
İnternet Download Manager son sürüm Özelleştirilebilir arayüz İDM 2013
İDM 2013 Hızlı güncelleme
İnternet Download Manager gezginler Sürükle-Bırak desteği
İnternet Download Manager full İsteğe göre 1-2-4-8 ve 16 kanaldan indirme yapabilme
İnternet Download Manager Türkçe ZIP önizleme
FTP, HTTP, HTTPS ve SHTTP protokollerini destekleme
Olaylarda ses çıkartabilme
Komut dizisi kullanabilme

İnternet Download Manager 2013 Yazılımın Bu Sürümündeki Değişiklikler

Vista sorunları giderildi.
YouTube, Google Video ve MySpace TV üzerinden video indirme özelliği eklendi.
IE7 ve Firefox desteği geliştirildi.

İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler Türkçe Yama

İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler programını Türkçe olarak kullanmak istiyorsanız buraya tıklayarak 25 KB boyutundaki Türkçe dil desteğini indirebilirsiniz. Yamayı kurmak için tek yapmanız gereken; indirdiğiniz ZIP dosyasını programın kurulu olduğu dizindeki “Language” klasörüne (C:Program Filesİnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginlerLanguages) çıkartmak ve programı çalıştırıp “View>Language” kısmından Türkçe’yi seçmek!

Internet Download Manager 2013 Kurulumu nasıl yapılır, nasıl Kullanılır ve Bilgisayardan nasıl kaldırılır

IDM, IDMAN gibi kısaltmaları bulunan Internet Download Manager 2013 programı, dosya indirme yöneticileri arasında en çok tercih edilenlerden. Beğendiğiniz ya da girdiğiniz her hangi bir websitesinde resim, video, ses dosyaları kısaca tüm multimedia içeriği indirmenize olanak vermektedir. Ücretli olmasına karşın tüm özellikleri açık olarak programı 30 gün boyunca kullanabilmenize olanak verir. Bu kadar kolay kullanıma sahip ve çok tercih edilen Internet Download Manager programının indirilmesinden, kurulumuna, dosya indirilmesine ve bilgisayarımızdan nasıl kaldırabileceğimize kadar aklımıza takılan tüm soruların cevaplarını bulabileceğiniz bir bölüm hazırladık.

Yazı içerisinde Internet Download Manager ismini IDM olarak kısaltarak kullandık. Şimdi IDM‘im yapabildikleri ve sunduğu özelliklere bir göz atalım.

  • İnternet Download Manager 2013 Tüm web tarayıcılarla sorunsuz çalışır. Sorunsuz çalıştığı tarayıcılar: Internet Explorer, MSN Explorer, AOL, Netscape Communicator, Netscape 6, Netscape 7, Mozilla, Mozilla Firefox, Mozilla Firebird, Opera, NetCaptor, UltraBrowser, Slim Browser, Avant Browser, MyIE2, Optimal Desktop, Ace Explorer, Advanced Browser, 27 Tools-in-1 Wichio Browser, WindowSurfer, 550 Access Browser, FineBrowser Freeware, Kopassa Browser, Fast Browser Pro, Enigma Browser, GoSuRF, K-Meleon, Smart Explorer, The Off By One Web Browser, Smartalec Voyager, CrystalPort AppCapture, The Family Browser, XANA Web Browser, Bluto, AutoSurf, 32bit Web Browser, BrowseMan, WrestlingBrowser, Eminem Browser, UltraBrowser, Cygsoft LDAP Browser, ve Net M@nager.
  • HTTP, FTP, HTTPS ve MMS protokollerini tanır ve destekler.
  • İnternet Download Manager 2013 indir Youtube dahil tüm popüler video paylaşım sitelerindeki beğendiğiniz içeriği indirmenize olanak verir. (Flv ve video paylaşım sistenin desteklediği formatlarda indiri.)
  • Sürükle bırak ile indirme istediğiniz dosyayı IDM’e tanıtabilirsiniz.
  • Grabber özelliği ile tek sayfadaki tüm içeriği indirebilmesinin yanında komple bir web sitesinide içerikleri ile beraber indirebilir.
  • İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe dahil 46 dilde desteği mevcuttur.
  • İş zamanlama sistemi sayesinde bilgisayar başında dahi olmasanız zamanladığınız görevleri yerine getirir.
  • Basit bir arayüze sahiptir ve kişiselleştirilebilir bir arayüz sunar.

İnternet Download Manager 2013 Nasıl İndirilir

İnternet Download Manager 2013 programı 2013indir Dosya İndirme Yöneticileri Kategorimizin en popüler programlarından bir tanesi. 2013indir İnternet Download Manager indir ya da hemen alt bölümde yer alan indirmek için tıklayın bağlantısından programı bilgisayarımıza kaydediyoruz.

İnternet Download Manager 2013 nasıl kurulur

İndirdiğimiz İnternet Download Manager 2013 son sürümünün kurulum dosyasını bilgisayarımıza yükleyelim. Sırasıyla;

Adım 1: Masaüstümüzde indirdiğimiz kurulum dosyasına çift tıklıyoruz.

Adım 2: Basit bir kurulum dosyası karşımıza çıkmakta. İleri tuşuna basarak sonraki adıma geçiyoruz

Adım 3: Lisans bilgileri ve size sunulan şözleşme metni ekranı çıkmaktadır. İleri tuşuna basarak sonraki adıma geçiyoruz.

Adım 4: IDM 2013’ü kurmamız gereken klasörü seçememiz gereken ekrana geliyoruz. Eğer farklı bir klasöre kurmak istemiyorsanız olduğu gibi bırakın ve İleri tuşuna basarak sonraki adıma geçiyoruz.

Adım 5: Standart bir soru daha karşımıza çıkmakta. Bilgisayarınızda ve menülerde IDM 2013 hangi isimle bulunmasını istediğinizi sormakta. Eğer farklı bir isim belirlemediyseniz standart olarak geleni kullanmanızı tavsiye ediyoruz ve İleri tuşuna basarak sonraki adıma geçiyoruz.

Adım 6: Tüm bizim girebileceğimiz bilgileri girdik artık gerisi İnternet Download Manager 2013’e kaldı. Kuruluma başlamanız için İleri tuşuna basmamız yeterli.

Adım 7: IDM küçük bir program ama yaptığı işler bakımından ücretli olmasına karşın herkes tarafından tercih edilmekte. Kısa bir kurulum işleminden sonra bizi Kurulum Tamamlandı ekranı karşılamakta. İleri tuşuna basarak işlemi sonlandırıyoruz.

Adım 8: Kurulum sona erdi ve İnternet Download Manager 2013’in bize soracak birkaç sorusu daha var. Öncelikle İnternet Download Manager 2013’i hangi dilde kullanmak istediğinizi soruyor. Varsayılan olarak İngilizce gelmekte. Siz açılır menüden Türkçe’yi seçebilirsiniz.

Varsayılan Tarayıcınızla ilişkilendirildiğinizi belirten bir uyarı mesajı alacaksınız. Aslında bilgisayarınızda yüklü olan tüm web tarayıcılara IDM programı eklenmiş olacaktır. Varsayılan tarayıcınız dışında da İnternet Download Manager 2013 gezginler versiyonu sizi yanlış bırakmayacaktır.

İkinci bir uyarı mesajı çıkıyor karşımıza. Başlat/Programlar menüsü altında Internet Download Manager programına ulaşabileceğimizi belirten bir açıklama yazısı aslında.

Son adımda artık kurulumu tamamladık ve ayarlarını yaptığımız İnternet Download Manager 2013 indir’in internet sitesine yönlendiriliyoruz. Bu adımda artık İDM 2013 kullanıma hazır.

İnternet Download Manager Türkçe yama yapma

İnternet Download Manager 2013, Türkçe olarak kurulmakta. Eğer 2013indir dışında bir adresten programı indirdiyseniz ve Türkçeleştirmek istiyorsanız yapmanız gerekenler çok basit. Aşağıdaki adresten IDM 2013 Türkçe için Türkçe dil paketini bilgisayarımıza kaydediyoruz.

İndirdiğimiz zip uzantılı klasör içindeki dosyaları;

IDM 2013 Türkçe yamayı kurduğumuz Program Files/Internet Download Manager/Languages klasörüne kopyalıyoruz.

IDM 2013 Türkçe programını açıp sırasıyla Görünüm/Dil/Türkçe seçimini yaparak programı Türkçe olarak kullanmaya başlıyoruz.

İnternet Download Manager Nasıl çalışıyor

İnternet Download Manager 2013’ü kurulum işleminden sonra hemen kullanmaya başlayabiliyorsunuz. Eğer detaylı ayarlar yapabilmek ve kendi istediğiniz özelleştirmeleri uygulamak istiyorsanız bu bölümü okumanızı öneriyoruz.

Yükleme işleminin sonunda masaüstümüze kısayol bağlantısı eklenen İnternet Download Manager 2013 ikonuna tıklıyoruz.

Karşımıza gelişmiş bir dosya indirme yöneticisi ekranı çıkmakta. Parça parça menülere ve karşımıza çıkan ekranda hangi ayarlara müdahale edebiliyoruz ve neleri değiştirebiliyoruz bir göz atalım.

1.Bölüm

Ana menü olarak isimlendirebileceğimiz bu bölümden IDM 2013 için tüm ayarları gerçekleştirebiliyoruz.

Görevler: Yeni dosya indirme, birden çok dosyayı aynı anda indirme, kopyaladığınız son içeriği indirme ve indirilen dosyaları dışarı aktarma-içerik aktarma gibi seçenekler sunmaktadır.

Dosya: İndirilen dosya ya da dosyaları durdurma, yeniden başlatma veya tekrar indirmenizi sağlayan menü kısayollarıdır.

İndirilenler: İndirilen dosyalar ve kuyrukta bekleyen indirmeler için gelişmiş ayarlar yapabilmenizi sağlar. Tümünü durdurabilir ya da başlatabilirsiniz.

Aynı zamanda “İş Düzenleyici” bölümünü kullanarak zamanladığınız şekilde dosyaları indirmeye başlatabilir, bitirebilir ve işlem tamamlandığında ne yapılacağını belirtebilirsiniz. Bu özellik size bilgisayar başında olmasanız da iş listesi tanımlamanıza olanak verir.

İndirilenler bölümünde yer alan en önemli menü “Seçenekler” kısmı. Bu bölümde hangi ayarları yapabiliyoruz bir göz atalım.

Genel: IDM 2013’ü kullanabileceğiniz bilgisayarınızda yüklü olan tüm web tarayıcıların listesi ve daha sonradan yüklediğiniz tarayıcıları da tanıtarak onlarda da kullanma olanağı sunar.

Tarayıcınızda İnternet Download Manager 2013 menüsünün nasıl görünmesini istediğinizin ayarlarını Seçenekler/Genel/Düzenle sekmesinden yapabilirsiniz. Size 2 farklı seçenek sunmaktadır. Seçtiğiniz dosyalarda ve video oynatıcıların üzerinde İnternet Download Manager 2013 menüsünün nasıl çıkmasını istediğinizi bu bölümden hızlı bir şekilde ayarlayabilirsiniz.

Kaydet: Internet Download Manager 2013 üzerinden indirdiğiniz dosyaların hangi klasöre kopyalamak istediğinizi Kaydet bölümünden değiştirmenizi sağlar.

Görünüm: Internet Download Manager 2013 programının görünümü değiştirmenizi sağlar. Durum çubuğunu kaldırmak, daha küçük ikonlar kullanmak, dosya listesinde görmek istediğinizi sütunları göstermek ve dil seçimini değiştirme gibi ayarları değiştirmenize olanak verir.

Üst menüde bulunan önemli kısayolları bu bölümde görmekteyiz. İndirme adresi eklemek, indirme işlemini durdurmak, silmek, seçenekler menüsüne ulaşmak, iş listesi düzenlemek, indirme kuyruğunda olan tüm dosyaları başlatmak/durdurmak ve bir içeriği zamanlı olarak kaydetmek gibi gelişmiş ayarlara hızlıca ulaşabilirsiniz.

Grabber bölümü tek dosya indirme dışında belli bir klasördeki verileri otomatik indirme ya da bir web sitesini tamamını indirerek çevrimdışı dolaşmanızı sağlayan gelişmiş bir bölümdür. Bu bölümde aracılığı ile;
- Bir web sitesindeki tüm resimleri bulma ve indirme,
- Bir web sitesi ve alt sayfalarındaki tüm ses dosyalarını bulma ve indirme,
- Bir web sitesinde yer alan tüm video dosyalarını bulma ve indirme,
- Bir web sitesindeki resimler ve dosyalar haricindeki tüm içeriğin indirilmesi.
- Web sitesinin tüm bağlantıları ile birlikte indirilmesi.
- Çevrimdışı dolaşmak için bir web sitesinin buna uygun olarak kaydedilmesi işlemlerini gerçekleştirir.

Eğer kaydetmek istediğiniz bölüm şifreli ise kullanıcı adı ve şifresini girerek İnternet Download Manager 2013’ün indirmesine yardımcı olabilirsiniz. Aynı işlemi FTP ve benzeri depo birimlerinde de uygulayabilirsiniz.

3.Bölüm

İndirdiğiniz, indirmeye çalıştığınız, indirme işlemine devam ettiğiniz tüm dosyaların kaydedildiği ya da kaydedileceği tüm klasörlere ulaşabilirsiniz. Bu sayede hangi klasörde kayıtlı olduğunu aramanıza gerek kalmaz. Hızlı ve kolay bir şekilde indirdiğiniz dosyaları zorlanmadan indirildiği klasörde bulabilirsiniz.

4.Bölüm

İndirilen, indirmesi bitmiş ve kuyrukta bekleyen indirmelerin listelendiği bölümdür. Tekli ve çoklu seçim yaparak indirmeyi yeniden başlatma, bitirme, silme ve yeni indirme dosyası ekleme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.

İnternet Download Manager 2013 ile dosya indirme nasıl yapılır

İnternet Download Manager 2013 programını kullanmanız için çok fazla bir şey yapmanıza gerek yok. Web tarayıcınızı açıp web sitelerini dolaşmanız yeterlidir. Girdiğiniz sitelerdeki içerikleri kendisi tarayarak size öneri olarak sunmaktadır. Bu içerikler resim, video, ses ve benzeri içerikler olabilir. İnternet Download Manager 2013 Tek bir tıklama ile seçtiğiniz içerikleri bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Birkaç örnekle ile açıklayalım.

2013indir sitesinde video bölümünü ziyaret edelim. Video editörümüz Neşe Koçinbiga’nın sunumuyla Haber Gündem programımızın videosunu indirmek istiyorsunuz. İnternet Download Manager 2013 size resimde de görüldüğü gibi indirebileceğiniz video dosyasını hemen buldu ve öneri sundu. Siz tek bir tıkla Haber Gündem videomuzu bilgisayarınıza indirip daha sonra izleyebilmek için saklayabilirsiniz.

Dosya paylaşım platformu Youtube üzerinde deneyelim. Beğendiğiniz bir video sayfasına gittiğinizde video oynatıcının hemen altında İnternet Download Manager 2013’in indirme yöneticisi bölümünü görebilirsiniz. Tek bir tık ile istediğiniz dosyayı indirebilirsiniz.

İnternet Download Manager 2013 Nasıl Silinir? Bilgisayardan Nasıl Kaldırılır

Karşılaşılan hatalar :

İlk adımdan itibaren bu sayfadaki kurulum işlemini gerçekleştirdiyseniz yapmanız gereken Denetim Masası – Program Ekle/Kaldır menüsüne girerek İnternet Download Manager 2013 programını seçiyoruz ve Devam tuşuna basıyoruz. Dosya silme işlemlerinin ardından İnternet Download Manager 2013 bilgisayarımızdan sorunsuz şekilde kaldırılıyor.

İnternet Download Manager 2013 Önceden yüklemiş olan kullanıcılar ve kaldırmada sorun yaşayanlar için 2 farklı önerimiz bulunuyor. 2013indir sitemizde Program Kaldırıcılar kategorisinde bulunan en popüler programlardan üçünü seçtik. Programlardan seçtiğinizi bilgisayarınıza yükleyerek sorun çıkaran programları sıkıntısız şekilde sisteminizden silebilirsiniz.

İnternet Download Manager 2013 Programı bilgisayarınızdan kaldırdıktan sonra mutlaka sisteminizi yeniden başlatmanız gerekmektedir. Kaldırma işlemi sırasında önemli programları veya kaydedilmemiş dosya bırakmamaya dikkat ediniz. Aklınıza takılan, karşılaştığınız ve cevap bulamadığınız soruları yorum bölümüne ekleyebilirsiniz.

İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler

İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler

İnternet Download Manager 2013 indir Türkçe Full Son sürüm gezginler

Related Posts

Google programları kullanımı hakkında anlatımlı yazılar

Google play store indirme uygulamaları Google programları kullanımı hakkında anlatımlı yazılar bulabileceğiniz yeni makalelerimizde Programların nasıl çalıştığını Bilgisayara nasıl yüklendiğini ve nasıl kaldırıldığını Yazılımların sorunlarını nasıl aşacağınızı bulabileceğiniz resimli ve açıklamalı anlatımlarıyla işinize yarayacak Programlardan faydalanabilirsiniz. GOOGLE HARİTA İSTANBUL Google harita İstanbul, Türkiyenin olduğu gibi İstanbul'unda en ...

Doğrudan Modülden Program yazma VBA

Doğrudan Modülden Program yazma Doğrudan Modülden Program yazma Eğer yazacağınız program parçası hakkında bilginiz var ise ve Makro kaydedicisinin yardımına ihtiyacınız yok ise kodlarınızı doğrudan modüllere yazarsınız. Hata makro kaydedicisinin hatalı gibi görünen kısımlarını ya da değiştirmek istediğiniz kısımlarını kod düzenleyicisinden düzenleyebilirsiniz. Açacağınız Kod sayfasında bir ...

Ücretsiz arama motoru kayıt yapan Url gönder siteleri Yüksek pagerank

Url gönder Ücretsiz arama motoru kayıt yapan Url gönder siteleri Yüksek pagerank site ekle en üst katman katman ikinci ve bazı gerçekten orada çoğu gibi ücretsiz olarak sitenize göndermek için izin arama motorları sınırlı tarayıcıları ve ya da hiç bulamıyor olabilir de ...

Bear Share 2013 indir

Bear Share 2013 indir Bearshare Kayıt olma Bear share 2013 programını kullanmamız için üye olmamız gerekiyor Bear share 201 programını ilk açtığımızda karşımıza kayıt ekranı gelmekte. Takma ad, e-posta ve şifremizi belirleyip sonraki adıma geçiyoruz. Ülke, doğum tarihimiz ve cinsiyetimizi seçiyoruz. Fotoğraf, ve kişisel bilgilerimiz için bir bölüm ...

LİME WİRE 2013 indir

LİME WİRE 2013 indir LİME WİRE 2013 indir yazılımı, üreticileri hakkında verilen mahkeme kararı nedeniyle yayından kaldırılmıştır. Ancak hala erişilebilmekte olup indirme linkine tıklayarak dilediğiniz müzik,resim ve videoları indirmeye devam edebilirsiniz. Not: Bu program ile yasadışı olmayan her türlü programı indirebileceğiniz gibi yasadışı içerikler de indirme ...

internet download manager 2013 indir

İNTERNET DOWNLOAD MANAGER 2013 indir internet download manager 2013 indir, internet download manager indir, mobile internet download manager, internet download manager full, internet download manager dosyaların indirme hızını artıran, indirilen dosyanın kaldığı yerden devam etmesini (resume) sağlayan, bünyesinde zamanlama özelliği barındıran ve indirilecek her türlü dosyayı ...

GOOGLE CHROME İNDİR 2013

GOOGLE CHROME İNDİR 2013 Google Chrome 2013 İndir Google Chrome üç ayrı kanalda gelişimini sürdürmektedir. Tarayıcının en güncel kararlı sürümünü indirmek için "Stable" sürümünü, yeni sürümlerde karşınıza çıkacak özellikleri keşfetmek için "Beta" sürümünü, geliştirilme aşamasındaki kararsız sürümü denemek için "Dev" sürümünü tercih etmelisiniz. Google Chrome ...

İNTERNET EXPLORER 2013 İNDİR

İNTERNET EXPLORER 2013 İNDİR Yeni İnternet explorer 10'un özellikleri : Windows 8 ile internet explorer 2013 için oldukça fazla yenilikler getirildi. Windows 8'de Internet Explorer'ın son sürümü olan İnternet explorer 2013 Türkçe sürümü de ortaya çıktı. Microsoft blog'unda İE 10'daki yeni özelliklerle ilgili bilgiler verdi. Microsoft'tan Ted Johnson, ...

FLASH PLAYER 64 BİT 2013 İNDİR

FLASH PLAYER 64 BİT FLASH PLAYER 64 BİT 2013 İNDİR Flash player 64 bit 2013, Adobe firmasına ait flash oynatma aracıdır. Adobe Flash Player 2013 sürümü çıkmıştır. Web sayfamızda Flash Player son sürüm'ü detaylı bir şekilde incelemeyi ve hakkında yazılar yazmayı düşünüyoruz. Flash player ile ...

ADOBE FLASH PLAYER 2013 İNDİR

Adobe Flash player 2013 Türkçe internet explorer için Adobe Flash player 2013 indir Türkçe internet explorer için olan sürümünde, tüm Adobe Flash player 2013 tabanlı uygulamaları çalıştırmaya yarayan bir tarayıcı eklentisi mevcuttur. Adobe Flash player 2013 İnternet Explorer tarayıcınıza eklenti olarak yüklenen araç günümüzde neredeyse tüm bilgisayarlarda bulunması ...

Book Label 2013 indir

Book Label 2013 indir Book Label 2013 indir Evinizde ya da işyerinizde bulunan kitapları bir veritabanı içinde tutmaya ve yönetmeye yarayan bir program. Book Label 2013 son sürüm sayesinde elinizde bulunan tüm kitapları isim, konu, cilt, yazar, yayıncı, yıl gibi çeşitli başlıklarda düzenleyip, ayrıca kitap kapağı ...

GOOGLE HARİTA İSTANBUL

google harita İstanbul Google harita İstanbul, Türkiyenin olduğu gibi İstanbul'unda en küçük ayrıntısına kadar her yerinin haritasını bulmanız mümkün. Haritada tüm cadde sokak ve mahalleri kuşbakışı görebilirsiniz. Google İstanbul haritası Google İstanbul haritasında herhangi bir yere tıklayarak oranın kordinatlarını alabilirsiniz. İstanbul'un tüm ilçelerinin mahalle haritalarına cadde ...

GOOGLE HARİTA TÜRKİYE

google harita Türkiye Google harita Türkiye, dünyanın olduğu gibi Türkiye'ninde en küçük ayrıntısına kadar her yerinin haritasını bulmanız mümkün. Haritada tüm cadde sokak ve mahalleri kuşbakışı görebilirsiniz. Google Türkiye haritasında herhangi bir yere tıklayarak oranın kordinatlarını alabilirsiniz. Google harita Türkiye'nin tüm illerinin şehir haritalarına ...

GOOGLE EARTH 3D İNDİR

GOOGLE EARTH 3D İNDİR Dünyanın tüm coğrafi bilgileri parmaklarınızın ucunda. Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun. Mobil cihazlar için Google Earth 3D'de yeni 3D şehirler ve tur rehberi. Tüm metropol alanlarında Google Earth 3D ...

All My Books 2013 indir e-kitap bulma programı son sürüm full Türkçe

All My Books 2013 indir e-kitap bulma programı son sürüm full Türkçe All My Books 2013 indir son sürüm full Türkçe Evinizde ya da işyerinizde bulunan kitapları bir veritabanı içinde tutmaya ve yönetmeye yarayan bir program. All My Books 2013 sayesinde elinizde bulunan tüm kitapları isim, konu, cilt, yazar, yayıncı, yıl gibi çeşitli başlıklarda ...

Google Earth 2013 indir – Her bilgisayara uyumlu sürüm

GOOGLE EARTH 2013 İNDİR Google Earth 2013 indir, Her bilgisayara uyumlu sürüm, Google Earth 2013 indir türkçe, Google Earth 2013 indir gezginler, Google Earth 2013 indir son sürüm, Google Earth 2013 indir mobil. Google Earth 2013 indir ve hangi marka bilgisayarın olursa olsun ve ayrıca ...

iTunes indir facebook uygulaması

iTunes indir facebook iTunes indir facebook uygulaması düzenlemek ve dijital medya koleksiyonuna eklemek için dünyanın en kolay yoludur. Biz bilgisayarınızdaki iTunes bulmak mümkün değildir. Facebook, Inc tarafından ücretsiz bir uygulama Facebook indirmek için, şimdi iTunes olsun. Arkadaşlarınızla tutmak her zamankinden daha hızlı olduğunu. • arkadaş ne kadar ...

Google play store indirme uygulamaları

Google play store indirme uygulamaları Google play store indirme uygulamaları, Google play store indirme uygulaması, Google play store indirme programları, Google play store indirme yazılımı ile cep telefonlarınıza google play store uygulamalarını yükleyebilirsiniz. Google play store indirme uygulaması mobil cihazlarda uygulanabilir. Mobil cihazların Android işletim sistemine ...

Google Earth 2014 indir

google earth 2014 Google Earth 2014 indir yeni sürümüyle kullanıcılarına dünyayı canlı izleme keyfi sunmaya hazırlanıyor. Yeni Google earth 2014 yılında çıkması planlanan bu program ile internet üzerinden online ve canlı seyretme imkanı sunacak olan Google earh yazılımında bu kapsamda yer alan ülkeler ...

WebcamMax indir Gezginler mesajlaşma programı 2013

WebcamMax WebcamMax indir Gezginler mesajlaşma programı 2013. WebcamMax, MSN, Skype, Messenger, Yahoo ve ICQ benzeri tüm mesajlaşma programlarını desteklemekte olup, chat yaparken aynı anda çok eğlenebileceğiniz bir programdır. WebcamMax indir Gezginler Gezginler ile indirebileceğiniz online mesajlaşma programı için WebcamMax'in diğer özellikleri arasında; fotoğraflarınızı ...

Şişme havuz fiyatları 2013

Şişme havuz Şişme havuz fiyatları 2013 Çelik Havuz Paslanmaz Inox Yapı için kimyasal işleme tabi tutulmuş çelik plaka ile son derece sağlam 2 günde Montaj,Alt Yapı dahil 7 günde teslimat. 14 yıl fabrikasyon ve işçilik hatalarına karşı Çelik ve Liner da garanti Skimmer (satıhdan emişli) ...

TeamViewer 2013 indir Gezginler Uzak masaüstü bağlantısı kurma programı

TeamViewer 2013 TeamViewer 2013 indir kolay kullanımlı, kullanıcı dostu, özel ayar ve ekstra bilgi gerektirmeyen bir uzaktan yardım, uzak masaüstü ile dosya aktarımı, bilgisayarlar arası sunu paylaşımı, bilgisayardan VPN bağlantısı programıdır. TeamViewer 2013 Programı ile neler yapılabilir Uzak masaüstü bağlantısı kurma Uzaktan Yardım, Bilgisayarlar arası dosya ...

Hamachi 2013 indir Gezginler Sanal Ağ kurma programı Download Son sürüm Türkçe

Hamachi Hamachi 2013 indir Gezginler sayesinde bilgisayarlar arası sanal ağ kurabilirsiniz. Kurduğunuz bu sanal ağlarla LAN destekli oyunları oynayabilir, internet üzerinden dosya paylaşımı yapabilirsiniz. Hamachi 2013 gezginler indir son sürümünde herkesin kendi kişisel bir ağa sahip olma izni var. Hamachi 2013 ...

WhoisThisDomain 2013 indir Domain Sorgulama Programı Son sürüm download

WhoisThisDomain WhoisThisDomain 2013 bir domain sorgulama programıdır Alan adlarını site adreslerini adlarını sorgulamaya yarayan programdır. WhoisThisDomain 2013 son sürümün önemli özellikleri Küçük boyutlu program Bedava download (Freeware) Hızlı gezginler whois domains WhoisThisDomain 2013 indirdiğinizde program domain sorgulama sunucularına Whois Server'e bağlanarak domain sahibi hakkındaki tüm bilgileri size ...

Google Play Store indir ( Android Uygulamaları )

GOOGLE PLAY STORE 2013 İNDİR Google Play Store indir ( Android Uygulamaları ) Google play store yep yeni ara yüzü ile 2014 yılında ücretli android uygulamaları ve ücretsiz android uygulamalarıyla karşımıza çıkıyor. Google apps store games oyunlarında en çok android tablet uygulamaları göze çarpıyor. google ...

MobaPhoto 2013 indir

MobaPhoto 2013 indir MobaPhoto 2013, programı fotoğraf düzenlemeleri ve web tabanlı olarak fotoğraf albümleri oluşturabilme işlemleri sunan bir programdır. Fotoğraflar üzerinde boyutlandırma, kesme, yapıştırma, çerçeve ekleme, kırmızı göz ayarı gibi düzenleme modülleri mevcutdur. MobaPhoto 2013 programı, kullanıcılara kapsamlı bir şekilde fotoğraflara kırmızı göz düzeltme, ...

2013 SBS Sınav Sonuçları – Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi

2013 sbs sınav sonuçları ortaöğretim kurumlarına geçiş sistemi 2013 SBS Sınav Sonuçları – Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sistemi, 2013 SBS sınav sonuçları açıklandı. 2013 Ortaöğretim Kurumlarına Geçiş Sınavının (SBS) geçen hafta yapıldı. Sınava giren binlerce genç öğrenci sınav oldu ve sınav sterisini bir nevi üstlerinden attı. Şimdi büyük bir heyecanla ...

Google’a website kaydetme programı Active WebTraffic 2013 indir Türkçe

Active WebTraffic Google'a website kaydetme programı Active WebTraffic 2013 indir Türkçe yazılım ile websitenizi Google, ask, bing, yahoo, baidu, yandex gibi büyük küçük 1000lerce arama motoruna bir kerede kaydettirmek istediğinizde bu program tam işinizi görecektir. website indirme programı hem arama motury kayıt etme işini ...

Bilgisayardan Android sistemlere uygulama yükleme programı indir

Bilgisayardan Android sistemlere uygulama yükleme programı indir Bilgisayardan Android sistemlere uygulama yükleme programı indir apk dosya gönderme işi yapabilen program pc den cep telefonuna bağlantı kurarak programları rahat bir şekilde aktarmanıza olanak tanıyor. Cep telefonunuz var ve cep telefonunuza "bilgisayarımdan indirdiğim bir .apk uygulama dosyasını aktarıp yüklemek istiyorum" ...

Google play store facebook uygulaması ücretsiz indir 2013

Google play store facebook uygulaması ücretsiz indir 2013 Google play store facebook uygulaması ücretsiz indir 2013 Arkadaşlarınızla tutmak her zamankinden daha hızlı olduğunu. Google play store facebook uygulaması arkadaş ne kadar görün Hisse güncellemeleri, fotoğraf ve video Arkadaş gibi ve Mesajınızı hakkında yorum zaman • haberdar olun Google Play Metin, sohbet ve grup konuşmaları androidli ...

Google play store ücretsiz oyunları indirme

Google play store ücretsiz oyunları indirme Google play store ücretsiz oyunları indirme ve oyunlardan en güzellerini bulmak için Google play store oyunları bölümünü ziyaret ediniz. Google play store oyunları arasında ücretsiz olanlardan en çok tutulanlar şunlar : Temple Run 2 play store oyunu 170 milyon indirme ile, Temple ...

Google play store 3.5.15 indir

Google play store 3.5.15 indir Google play store 3.5.15 indir Google'un yeni uygulamalarının en son sürümü çıktı. Google'dan ücretsiz bir deneme hesabı açarak demo account oluşturuyorsunuz sonra google hesabıyla giriş yapıyorsunuz. Google play store 3.5.15 sürümünü tabletinize yada iphone cep telefonunuza indiriyorsunuz. Google play store 3.5.15 sürümünde ...

Google play store uygulama anlatımı ve tabletlere yükleme

google play store oyunları Google play store uygulama anlatımı ve tabletlere yükleme yapmak için önce google play store indir sayfasından uygulama indirme programını indirmelisiniz. Sonrasında google play uygulamalarınızı tabletlere yükleme işlemini anlatacağız. Google play store uygulamalarını tabletlere yüklemek için öncelikle yüklemek istediğimiz uygulamayı belirleyelim. Uygulamayı ...

2013 Yeni Google pagerank güncellemesi

2013 Yeni Google pagerank güncellemesi 2013 Yeni Google pagerank güncellemesi Haziran ayında gerçekleştirilecek yeni pagerank değerleri tüm siteleri etkileyecek. 2013 yılına yeni algoritmalarla giriş yapan google pagerank değerlerini arkaplana atmaya hazırlanıyor bugünlere kadar pagerank değeri bir websiteyi önde çıkartan bir değer olarak işlev görmüş olsa da ...

Ücretsiz Google play store uygulamaları El Feneri Tiny Flashlight

Ücretsiz Google play store uygulamaları El Feneri Tiny Flashlight Ücretsiz Google play store uygulamaları googleplay resmi websitesinde binlercesini ücretsiz olarak sunmaktadır. bunlardan en popüler olan uygulama olan El Feneri uygulaması yani asıl ismiyle Tiny Flashlightgoogle play ile cep telefonunuzun kamerasında bulunan led ışığını yada flash ışığını hatta ekranını bile ...

Google earth 2013 indir

GOOGLE EARTH 2013 İNDİR Google Earth 2013 indir, ücretsiz bedava sürümüyle aynı kullanımı kolay özelliklere ve görüntülere sahiptir; Google earth 2013 ancak özellikle işletme kullanıcıları için tasarlanmış ek profesyonel araçlar içerir. Google earth 2013 indir Türkçe Gezginlerden temin edebilirsiniz. google earth, google earth kostenlos GOOGLE EARTH 2013 İNDİR Hedeflediğiniz ...

Tango 2013 indir gezginler cep telefonundan sesli görüntülü konuşma programı

Tango 2013 indir gezginler cep telefonundan sesli görüntülü konuşma programı Tango 2013 indir gezginler cep telefonundan sesli görüntülü konuşma programı, tanıdıklarınızla cep telefonları üzerinden bağlantı kurmanızı sağlayan bir sesli ve görüntülü sohbet uygulaması.  tango görüntülü konuşma ile tangoyla birbirinizle görüntülü konuşma yapabilirsiniz. Ayrıca tango arkadaş ekleme bölümünden arkadaşlarınızı ekleyebilirsiniz. Tango bilgisayara ...

Mozilla Facebook eklentisi 2013 indir

Mozilla Facebook eklentisi 2013 indir Mozilla Facebook eklentisi 2013 indir ve kur sonra bilgisayarınızda kurduğunuz Mozilla facebook firefox eklentisi ile facebook içi arama yapma özelliğini kolaylaştıracaksınız. Facebook ile isme göre arama, şehre göre arama, istenilen bir kelimeye göre arama yapıp facebook kişilerini bulabileceksiniz. Mozilla Facebook eklentisi ...

Facebook Home 2013 indir Google Play Store Android

facebok home 2013 indir google play store android facebook home 2013 indir, google play store, facebook, home, 2013, indir, google, play, store, android, facebook home, facebook home indir, facebook home 2013, facebook home indir gezginler, facebook home android, facebook home google play store indir Facebook Home 2013 indir Google ...

Firefox 2013 indir Son sürüm Gezginler download mac eklentileri

Firefox 2013 indir Son sürüm Gezginler download mac eklentileri Firefox 2013 indir Mozillanın internet kullanıcılarına sunduğu son yazılımıdır. Firefox son sürüm tarayıcıyı indirdiğinizde bilgisayarınızda son firefox güncelleme eklentisi ile birlikte yükleme yapılacaktır. Firefox mac eklentisi ise Macintosh pc ler için yapılmıştır. Firefox 2013 download edip laptop bilgisayarınıza kurarsanız Mobile firefox ...

Mozilla Firefox 20. sürüm 2013 indir

Mozilla Firefox 20. sürüm 2013 indir Mozilla Firefox 20. sürüm 2013 indir Dünyada en çok tercih edilen tarayacılardan olan Mozilla Firefox tarayıcısının 20. sürümü yayınlandı. Mozilla Firefox 20. sürüm 2013 Yeni sürüm ile bir çok yenilik de geldi. Yeni Mozilla Firefox 20. sürüm 2013 sürümde gizli modda gezinmek için ...

WinRAR indir gezginler 2013 Türkçe Dosya sıkıştırma programı

winrar 2013 WinRAR indir gezginler 2013 Türkçe dosya sıkıştırma programı, dosya sıkıştırma ve açmaya yarayan RAR arşiv yöneticisinin 32-bit Windows sürümüdür. Arşivleri oluşturma, yönetim ve denetimine olanak sağlayan güçlü bir araçtır. WinRAR indir gezginler 2013 Türkçe dosya sıkıştırma programı özellikleri rar dosyası ve zip ...

2013 YGS Sınav Sonuçları – ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi

2013 ygs sınav sonuçları ösym sonuç açıklama sistemi 2013 YGS Sınav Sonuçları - ÖSYM Sonuç Açıklama Sistemi, 2013 YGS sınav sonuçları açıklandı. 2013 Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Sınavının (ÖSYS) ilk aşaması olan 2013 YGS sınavı iki hafta önce yapılmıştı. Sınava giren 1 milyon 851 bin 326 aday zor sorular ...

Google earth gezginler indir 2013 son sürüm

GOOGLE EARTH 2013 İNDİR Google earth gezginler indir 2013 son sürüm yeni nesil google earth yazılımı ile googleda haritaların yanısıra 3d görüntüleme sistemiyle dünyayı seyredebilirsiniz. Google earth 2013 indir butonuna tıklayarak indirme sayfasına gidiniz. ve indirdikten sonra Googleun keyfini çıkarın.

Music Download Center 2013 indir Gezginler

music download center 2013 indir gezginler Music Download Center 2013 indir Gezginler Music Download Center 2013 indir Gezginler internet ortamında bir çok web sitesinden şarkı aramanıza ve beğendiğiniz şarkıları indirmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz olan bir müzk indirme programdır. Music Download Center 2013 indir Gezginler kullanıcı dostu ...

DownloadStudio 2013 indir Gezginler

DownloadStudio 2013 indir Gezginler DownloadStudio 2013 indir Gezginler internet ortamında indirmek istediğiniz video, müzik ve exe dosyalarını sisteminize hızlı ve güvenli bir şekilde indirmenize olanak sağlayan kullanımı kolay bir dosya indirme yazılımıdır. DownloadStudio 2013 arayüzü Downloadstudio 2013 indir Gezginler programının kullanımı kolay download konusundaki gelişmiş araçları bulunan arayüzü ...

BearFlix 2013 indir Gezginler film indirme programı

BearFlix 2013 indir Gezginler film indirme programı bearflix 2013 indir gezginler film indirme programı, bearflix 2013 indir, bearflix 2013 indir gezginler, 2013 film indirme programı, bearflix, 2013, indir, gezginler, film, indirme, programı, tamindir BearFlix 2013 indir Gezginler film indirme programı ile internet üzerinde dilediğiniz video, film ya da fotoğrafları, kolay ve oldukça ...

DDownloads 2013 indir Gezginler indirme programı yükle

DDownloads 2013 indir Gezginler indirme programı yükle ddownloads 2013 indir gezginler, ddownloads indirme programı indir, ddownloads gezginler, ddownloads, 2013, indir, gezginler, indirme, programı, yükle, video, indirebilen DDownloads 2013 indir Gezginler indirme programı yükle internet ortamında indirmek istediğiniz tüm uygulama ve programları linklerini sunarak kolaylıkla indirmenize olanak sağlayan kullanımı kolay ve tamamen ücretsiz ...

İNTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL GEZGİNLER

internet download manager full gezginler İNTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL GEZGİNLER bilgisayarınıza indirmek istediğiniz dosyaları müzikleri programları videoları indirirken daha hızlı indirme yapmasını ve indirmenin kesilmemesini sağlayan indirme programıdır. İNTERNET DOWNLOAD MANAGER FULL İNDİR internet download manager full gezginler sürümü ile PC nizde indirdiğiniz ve yüklediğiniz programları kaybettiğinizde size ...

Yandex indir Gezginler 2013

yandex Yandex indir 2013 Yandex webbroser Yandex turbo ile şimdi daha güçlü tarayıcı haline gelmiştir. Yandex Türkiyeye ilk geldiği günden bu yana Türkiyedeki arama motoru browserleri arasında en son sırada yer almaktaydı. 2013 itibarı ile Yandex Türkiyede  en çok kullanılan browser sıralamasında ...

FlashGet 2013 indir Gezginler

flashget FlashGet 2013 dünyaca ünlü ve en çok kullanılan dosya indirme yöneticisidir. Gezginlerden İndirilen dosyayı parçalara bölerek indirerek indirme hızını arttırabilir hızlı internet kullanımından faydalanabilir ve aynı anda çoklu dosya indirebilir. FlashGet 2013 sürümünde yapılan ve eklenen değişiklikler şunlardır : FlashGet 2013 indir hızını ...

Yeni Play Store Oyunları 2013 indir

play store Yeni play store oyunları çıktı 2013 yılında ilk çıkan oyunlar play store online savaş oyunu, play store advenced games, google play store futbol oyunu bu oyunları indirmek için google play store sayfasındaki makaleyi okuyabilirsiniz.

Facebook Messenger 2013 indir

facebook messenger Facebook Messenger 2013 Yükle Facebook Messenger 2013; Samsung, iPhone, LG, Nokia, Sony, HTC, Gsmart, Motorola, Blackberry, Android veya iOS telefonlarda facebook sayfanıza bağlanmadan sadece sohbet etmenize yarayan Windos Live Messenger tarzı bir uygulamadır. Uygulamanın geliştiricisi olan Facebook' un amacı; Facebook'ta online olan kişilerle ...

Windows 8 Transformation Pack Türkçe indir 2013

Windows 8 Transformation Pack Türkçe indir 2013 Windows 8 Transformation Pack Türkçe indir 2013 ile Windows XP  Windows7 yada Windows Vista kullanıyorsanız, Bilgisayarınızın ekran görünümünü bu programla Windows8 e çevirebilirsiniz. Ekran görüntüsü tamamen Windows 8 oluyor. Yani eski sistem bilgisayarınız Windows 8 kurulmuş gibi kullanılabilir durama geliyor. windows 8 ...

SOCL TÜRKÇE

socl Socl Türkçe Microsoftun facebook benzeri sosyal paylaşım sitesidir. Socl ağını kullanmak isteyenler yeni olduğu için zorlanabilirler size bu yazımızda Socl sitesinin nasıl kullanılacağını anlatacağız. Socl nasıl kullanılır nasıl arkadaş eklenir resimli anlatım Öncelikle http://www.so.cl sitesine girerek üye oluyorsunuz. Üyelik için çok uğraşmanıza gerek yok ...

GOOGLE TRANSLATE İNDİR

GOOGLE TRANSLATE İNDİR Google translate internet üzerinden Dil çevirisi yapabileceğiniz en popüler çevirmen motorudur. Google translate ile online çeviri yapabilir ve aynı zamanda kelimelerin eş anlamlı farklı çevirilerine de ulaşabilirsiniz. Google translate çeviri yaparken kullanıcıların da katkıda bulunabildiği bir yazılımla tamamlanmıştır. Google translate internet üzerinden online ...

Ccleaner indir 2013 Türkçe son sürüm

Ccleaner indir 2013 Türkçe son sürüm Ccleaner indir 2013 Türkçe son sürüm Tertemiz ve hızlı ve sorunsuz bir bilgisayar için kullandığımız yazılımın en son sürümü Ücretsiz PC optimizasyon aracıdır. Program ile kullanılmayan, gereksiz dosyalar bir fare tıklaması ile temizlenebiliyor. Program, Windows kayıt defterindeki (registry) gereksiz dosyaları da ...

GOOGLE CHROME İNDİR GEZGİNLER TÜRKÇE SON SÜRÜM

GOOGLE CHROME İNDİR GEZGİNLER TÜRKÇE SON SÜRÜM Google Chrome, tarayıcı tarafından yönetilen bilgiler açısından kullanıcılara şeffaflık ve denetim sağlar. Bu dokümanda, Google Chrome'un Google ve seçtiğiniz varsayılan arama motoru ile neden, nasıl ve ne zaman iletişim kurduğu; ayrıca, belirli özellikleri nasıl etkinleştirebileceğiniz veya devre dışı bırakabileceğiniz açıklanmaktadır. ...

Ares 2013 indir

Ares 2013 indir Ares 2013 indir : Ares 2013 açık kaynak kodlu ve ücretsiz popüler bir dosya paylaşım programıdır. Resim, müzik, video, yazılım ve döküman gibi birçok dosya türünde paylaşım yapabilmenizi sağlayan Ares 2013 ile dosyalarınızı doğrudan kolay bir şekilde Ares 2013 dağıtım ağında yayınlayabilir, ...

UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program

UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program UltraSurf 2013 indir Türkçe son sürüm FULL program Web'de kişisel ayak izinizi bırakmadan dolaşın UltraSurf 2013, siz web'de dolaşırken tarayıcının ziyaret edilen web siteleri ve çerezler gibi bilgileri kaydetmesini önleyerek güvenli bir filtre görevi gören küçük bir uygulama. UltraSurf 2013 indir Türkçe ...