Hadise 2013

Hadise 2013

hadise

Hadise Açıkgöz : Ekim 1985 tarihinde 22. Hadise Belçika’da doğdu. Hadise Türk kökleri vardır ve onun yaratıcılığını ifade etmek için özgür olmayı başardı bir ev geliyor. Hadise sen veya ne yaparsanız yapın ya da inanmak dinin her yerde, sen parlaklık ve rüya ulaşmak olduğunu göstermiştir. Bir Türk kızı doğdu ve Batı büyüdü gibi, Hadise ona kökler / kimliğini saklamadan kim kalarak tabuları kırmak istedim. Hadise okula giderken onun müzikal rüya kovalamak istedim. O vazgeçmek ve o bir marketeer olarak diploma aldım üniversiteye gitti. Onu okul Terbiye ona ilk sözleşme imzaladı onun başlıca önceliklerinden biri oldu.

Hadise 2013 resimleri

Hadise 2013 resimleri

Hadisenin Hatırası

Hadise Alıntı: Sürece ben hatırlıyorum gibi şarkı söylemek istedik. Ben yapmak istedim. Ben dışarı benim anneler kazak kısa elbiseler yapıyor ve bir mikrofon olarak kullanmak ve benim ayna önünde gerçekleştirmek için bir saç fırçası alarak hatırlıyorum. Ben bir şovmen olmak istediğimi biliyordum. Ben dünya seyahat ve herkes benim deneyim, benim müzik ve ses paylaşmak istedim.

Hadisenin hayatı Nerde doğdu hangi işleri yaptı hadise nerelerde çalıştı

Ailesinin desteği ile o Belçika songcontest Putlar 2003 yılında girdiği. O finale yapmak değildi ama şarkıcılık kariyeri için odaklanmıştır. Putlar rekabet sonra o kariyerine başlamak için bir sözleşme teklif edildi. Hadise 2005 yılında Sweat adlı ilk albümünü çıkardı. Onun şu albüm Hadise 2007 yılında yayımlanmıştır. Onun en büyük atılım onun tek Dm Tek Tek ile finale kadar 4. erdi Moskova’da Türkiye’yi temsil 2009 yılında Eurovision Şarkı Yarışması girme ile geldi. Şarkı birçok ülkede listelerinde zirveye yerleşti. 2009: (Hero anlamı) Dm tek tek başarısı olarak o bir İngilizce albümü Fast Life ve bir Türk albümü Kahraman çıktı. Albümü Fast Life başarısı Japonya, Endonezya, çeşitli Avrupa ülkelerinde büyük bir tanıtım turu yol açtı

Hadisenin aldığı ödüller

2007 ve 2009 – Hadise TMF Ödülleri ‘En İyi Kent’ kategorisinde ödül aldı, hangi 2006 yılında, Belçika’nın en prestijli ödül. Türkiye’de 2009 yılında Balkan O ödüllendirildi En İyi Kadın Sanatçı (Geleneksel her yıl büyük müzik kanalı Balkanika TV tarafından verilir.) O son 3 yıldır en iyi kadın sanatçısı seçildi.

Hadise bir yıl hazırlıktan sonra Nisan 2011 (2. Türk albüm) 5. albümü ‘Aşk Ka Beden Giyer‘ yayınlandı. Albümün ilk video klip şarkısı ‘Superman‘ için vuruldu. Albümün ikinci video klip şarkı için vuruldu ‘Aşk Ka Beden Giyer‘ hangi bir Hit oldu. ‘Hadise Aşk Ka Beden Giyer‘ Türkiye’de bir marş haline geldi. Video klip Hadise Açıkgöz Hülya Avşarın yönettiği .. albümün üçüncü video klip Hülya Avşar tarafından şarkı ‘Mesajımı Almıştır O’ vuruldu.

Hadise 2011 yılında Türkiye Voice koç / yargıç oldu

Haziran 2012 yılında, Hadise Tek Biz Burdayiz yayımladı. Deniz Erten tarafından yazıldı; Mario Winans, Fotios Stefos ve Deniz Erten tarafından bestelenmiş. Video Hadise Açıkgöz tarafından yönetildi.

kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015 - kış gündönümü

hadise

hadise

hadise