GOOGLE EARTH 3D İNDİR

GOOGLE EARTH 3D İNDİR

GOOGLE EARTH 3D İNDİR

Dünyanın tüm coğrafi bilgileri parmaklarınızın ucunda. Sanal tura çıkarak dünyanın herhangi bir yerine gidin. 3D yapıları, görüntüleri ve arazileri keşfedin. Şehirleri, yerleri ve yerel işletmeleri bulun.

Mobil cihazlar için Google Earth 3D‘de yeni 3D şehirler ve tur rehberi. Tüm metropol alanlarında Google Earth 3D uçuş yapın (pilot lisansı gerekmez). Yeni tur rehberiniz size ünlü yerleri ve doğa harikası mekânları göstersin.

Google Earth 3D Yapılar

Google Earth‘teki “Google Earth 3D Yapılar” katmanı sayesinde, bina, anıt, çeşme, köprü, kule, müze, ev ve daha birçok yerin Google earth 3D indir modellerini herkes görebilir. Google Earth 3D’deyken bir 3D yapıyı tıklayarak, konum hakkında daha fazla bilginin bulunduğu balonu açın. Üç boyutlu keşfe çıkmak için, aşağıdaki turlardan birini deneyin ve Google Earth’te görüntülemek üzere turu indirin.

Google earth 3D indir ‘te gördüğünüz Google Earth 3D indir modeller, dünyanın çeşitli yerlerinden kullanıcılar tarafından oluşturulmuştur. Herkes Google Earth 3D‘e kolaylıkla ve eğlenerek model ekleyebilir. Ücretsiz Google Earth 3D modelleme araçlarımızı deneyin.

Google Earth 3D Ağaçlar

Google Earth 3D ile dünyanın her tarafındaki 3D ağaçları keşfedebilirsiniz. Şehir parkları, mahalleler ve uzak ormanlar gibi yerlerde 50′den fazla ağaç türünü keşfedin.

Hakkında daha fazla bilgi edinmek için bu eğitici videoyu izleyin. Dünyanın her tarafından pek çok şehirdeki 3D ağaçları keşfetmek için aşağıdaki turları oynatın.

Google earth 3D anlatım videosu indir

Google earth ağaç modellerini ve doğa görünümünü artık 2013 yılına girdiğimiz bu dönemlerde mikro ve makro çekimlerle daha detaylandıracak. ağaç kabuklarındaki ince detaylara kadar görünebilecek olan görüntü kalitesini arttıran Google Earth işletmesi Türkiye için de aynı çalışmaları tamamladı.

Google earth 3d güncellemeleri yükle

Çok yakında yeni güncellemelerle earth programında görebileceksiniz. Pro sürüm ve ücretsiz sürümlerde de çalışacak olan google earth 3d güncellemelerini download edip bilgisayarınıza mutlaka yükleyin google, earth, 3D, indir, türkçe, gezginler, download, binalar, yapı, görünüm, yükle, indirme, tamindir, son, sürüm, versiyon, prokurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

GOOGLE EARTH 3D İNDİR

GOOGLE EARTH 3D İNDİR

GOOGLE EARTH 3D İNDİR