GOOGLE CHROME İNDİR 2013

GOOGLE CHROME İNDİR 2013

GOOGLE CHROME İNDİR 2013

Google Chrome 2013 İndir

Google Chrome üç ayrı kanalda gelişimini sürdürmektedir. Tarayıcının en güncel kararlı sürümünü indirmek için “Stable” sürümünü, yeni sürümlerde karşınıza çıkacak özellikleri keşfetmek için “Beta” sürümünü, geliştirilme aşamasındaki kararsız sürümü denemek için “Dev” sürümünü tercih etmelisiniz. Google Chrome 2013‘u hatasız ve en verimli şekilde kullanmanız için Google Chrome indir Stable versiyonunu kullanmanızı öneririz.

Google Chrome 2013 minimal tasarımıyla son derece pratik bir alternatif web tarayıcısıdır. İnternet kullanımının yaygınlaşması ve gelişmesiyle birlikte bu alanda en önemli yapılardan olan web tarayıcılarının rekabetine bir yenisini ekleyen internet devi Google programın hızlı, basit ve güvenli yapısını ön plana çıkartıyor.

Google Chrome 2013 Genel Özellikleri:

Google Chrome indir 2013 Her işlem için tek bir kutu

Adres çubuğuna yazıp hem arama hem de web sayfaları için öneriler alın.

Google Chrome son sürüm 2013 Yeni sekme sayfası

Her yeni sekmeyi açtığınızda, en çok ziyaret edilen siteleri, en çok kullanılan arama motorlarını ve en son yer imi eklenmiş sayfaları ve kapatılan sekmelerin görsel bir örneğini görürsünüz.

Google Chrome full 2013 En sık ziyaret ettiğiniz sitelerin küçük resimleri

Herhangi bir sekmeden en sevdiğiniz sayfalara ışık hızıyla erişin.

Google Chrome Türkçe 2013 Uygulamalarınız için kısayollar

Sevdiğiniz web uygulamalarını başlatmak için masaüstü kısayolları alın.

Google Chrome gezginler 2013 Dinamik sekmeler

Yeni pencereler oluşturmak, birden fazla sekmeyi bir pencerede toplamak veya sekmelerinizi istediğiniz şekilde düzenlemek için tarayıcınızdan sekmeleri çabuk ve kolayca taşıyabilirsiniz.

Google Chrome webbrowser 2013 Çökme kontrolü

Kullandığınız her sekme tarayıcıda bağımsız olarak çalışır, bu yüzden bir uygulama çökerse diğerlerini etkilemez.

Google Chrome tam sürüm 2013 Gizli mod

Ziyaret ettiğiniz sayfaların Web geçmişinde görünmesini istemiyor musunuz? Özel tarama için gizli modunu seçin.

Google Chrome yeni 2013 Güvenli tarama

İnternette kimlik hırsızlığı yaptığından, kötü amaçlı yazılım kullandığından veya güvenli olmadığından şüphelenilen bir web sitesini ziyaret etmek üzereyseniz, Google Chrome sizi uyarır.

Google Chrome 2013 Anında yer imleri

Bir web sayfasına yer imi eklemek mi istiyorsunuz? Yalnızca adres çubuğunun sol köşesindeki yıldız simgesini tıklayın.

Google Chrome 2013 Ayarları alma

Google Chrome’a geçiş yaptığınızda, mevcut tarayıcınızda kullandığınız tüm yer imlerini ve parolaları kullanabilirsiniz.

Google Chrome 2013 Daha kolay indirmeler

Araya giren indirme yöneticisi yok! İndirmenizin durumunu geçerli pencerenin altında izleyebilirsiniz.

Web tarayıcısı muhtemelen bilgisayarınızdaki en önemli yazılımdır. Çevrimiçi olduğunuz zamanınızın çoğunu bir tarayıcıda geçirirsiniz: Arama yaparken, sohbet ederken, e-posta gönderirken, alışveriş ve bankacılık işlemleri yaparken, haberleri okurken ve çevrimiçi videoları izlerken genellikle bir tarayıcı kullanırsınız.

Hızlı

Google Chrome 2013, mümkün olan her yönden hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır: Masaüstünüzden hızlı bir şekilde başlatılır, web sayfalarını hemen yükler ve karmaşık web uygulamalarını hızla çalıştırır. hakkında daha fazla bilgi edinin.

Basit kullanımlı

Google Chrome 2013‘un tarayıcı penceresi kullanışlı, temiz ve sadedir.

Google Chrome 2013, ayrıca, verimlilik ve kullanım kolaylığı için tasarlanmış özelliklere de sahiptir. Örneğin, aynı kutudan arama yapıp gezinebilir ve sekmeleri ayarlama işlemini istediğiniz gibi, hızlı ve kolay bir şekilde yapabilirsiniz.

Güvenli

Google Chrome 2013, web üzerinde daha güvenli olmanızı sağlamak üzere tasarlanmıştır. Bunun için kötü amaçlı yazılımlara ve kimlik avına karşı yerleşik koruma, en son güvenlik güncellemelerini içerecek şekilde tarayıcının güncel durumda olduğundan emin olmanızı sağlayan otomatik güncellemeler ve diğer pek çok özellik sunar. Google Chrome 2013‘un güvenlik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Google Chrome 2013‘da yerleşik olarak bulunan uzantılar, tarayıcı içinde çeviri ve temalar gibi pek çok kullanışlı özellik vardır. Google Chrome 2013‘un en yeni ve en sevilen özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Sekmeler, Pencereler ve Web Sayfaları : Yeni Sekme sayfası

Yeni Sekme sayfası, ziyaret etmek istediğiniz sayfaya mümkün olduğunca hızlı gitmenizi sağlayacak şekilde tasarlanmıştır. Yeni bir sekme açtığınızda, Yeni Sekme sayfası aşağıdaki öğeler önceden yüklenmiş bir şekilde görünür:

Google Chrome 2013 En çok ziyaret edilen siteler

En çok ziyaret ettiğiniz web sitelerinin anlık görüntüleri (veya küçük resimleri) en üstte gösterilir. Siteyi ziyaret etmek için küçük resmi tıklamanız yeterlidir.

Google Chrome 2013 Yeni kapatılan pencereler ve sekmeler

Kapattığınız bir sekmeyi veya pencereyi geri yüklemek için sayfanın alt kısmındaki “Yeni kapatılan” çubuğunda yer alan bir bağlantıyı tıklayın.

Yeni Sekme sayfasını açmak için, tarayıcı pencerenizin üst tarafında, son sekmenin yanında bulunan yeni sekme düğmesi simgesini tıklayın. Sayfayı açmak için, Ctrl+T (Windows ve Linux) veya +T (Mac) klavye kısayolunu da kullanabilirsiniz.
Google Chrome 2013 İndir Arama araçları: Adres çubuğu

* Twitter
* Gmail
* Blogger
* Buzz
* Orkut
* Google Reader
* Bookmarks

Google Chrome 2013‘da, tarayıcı penceresinin üst bölümünde bulunan adres çubuğu (bazen “çok amaçlı adres çubuğu” olarak da adlandırılır), arama kutusu olarak da kullanılabilir. Adres çubuğunun tüm kullanım şekilleri aşağıda açıklanmaktadır:
Web’de arama

Varsayılan arama motorunuzdan sonuçları görmek için, arama teriminizi adres çubuğuna yazıp Enter tuşuna basmanız yeterlidir. Bunu, belirli siteleri aramak için de kullanabilirsiniz.
Web adreslerini açma

Terimleri aramaya ek olarak, bir sitenin web adresini yazabilir ve daha sonra, siteye gitmek için Enter tuşuna basabilirsiniz.
Yer işaretlerinizi ve tarama geçmişinizi arama

Adres çubuğuna yazı yazarken, yer işaretlerinizden ve tarama geçmişinizden eşleşmeler çubukta otomatik olarak gösterilir. Buna ek olarak, adres çubuğu alakalı arama terimleri ve web sitelerini gösterebilir. Adres çubuğundaki bu simgeler, görebileceğiniz farklı öğeleri birbirinden ayırt etmenize yardımcı olur:

* Yer işareti simgesi, yer işareti koyduğunuz sitelerin yanında görüntülenir.
* Geçmiş simgesi, tarama geçmişinizde yer alan sitelerin yanında görüntülenir.
* Önerileri açık olarak ayarladıysanız, önerilen aramalar da dahil olmak üzere aramaların yanında ara simgesi görüntülenir..
* Önerileri açık olarak ayarladıysanız, önerilen sitelerin yanında önerilen siteler simgesi görüntülenir.

Google Chrome 2013 Yer işareti oluşturma

Kaydetmek isteyeceğiniz ilginç bir web sitesiyle karşılaşırsanız, bir yer işareti oluşturmak için adres çubuğunun sağ ucundaki yıldız simgesini tıklayın. Yer işareti ekleme hakkında daha fazla bilgi edinin
Sayfaya ilişkin uyarıları görme

Sayfa hakkında bilmeniz gereken bir şeyler varsa, adres çubuğunda simgeler görürsünüz.

Google Chrome download 2013 Güvenlik uyarıları

Google Chrome bulunduğunuz sitenin olması gerektiği gibi şifrelendiğini belirlerse, adres çubuğunun başında kilit simgesi simgesini görürsünüz. Sitenin kimliği doğrulanamazsa, kafatası simgesi simgesini görürsünüz. Ayrıntılı bilgi almak için simgeleri tıklayın.

Google Chrome 2013 Pop-up uyarıları

Tarayıcı pop-up’ları engellediğinde, adres çubuğunda pop-up uyarısı simgesi görünür. Engellenen pop-up’ları görmek veya siteye ilişkin pop-up ayarlarını yönetmek için simgeyi tıklayın.kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

GOOGLE CHROME İNDİR 2013

GOOGLE CHROME İNDİR 2013

GOOGLE CHROME İNDİR 2013