Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm

Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm

Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm

Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm

Ücretsiz Bilgisayar Bakım ve Onarım Programı

Dünya çapında milyonlarca kullanıcı ile birinci sırada ve serbest Glary Utilities 2013, 100% güvenli, kapsamlı ve hızlı temizlik ve sorunsuz restoratiosn ile PC’niz için vazgeçilmez bir arkadaş. Glary Utilities 2013 kayıt defteri onarımı, disk temizleme, bellek optimizasyonu, windows başlangıç ​​yöneticisi, dosya güvenliği, gizlilik koruma, internet geçmişi silgi, performans hızlandırıcı ve de onun basit arayüz düzenlenmektedir başka pek çok şaşırtıcı çok fonksiyonlu araçları da dahil olmak üzere en iyi ücretsiz sistem optimizer. Bu disk alanı, internet hızını optimize gizli dosyaları korumak ve en iyi performansı ile sisteminizi geliştirmek ücretsiz clutters silin, azimliydi kayıt hatalarını düzeltmek için tamamen güvenli ve özgür bir sistem aracıdır.

Glary Utilities 2013 Videolu Anlatım ve Kurulumu

Glary Utilities 2013 bilgisayarınızın performansını optimize etmek için acemi ve profesyoneller için tasarlanmış one-stop-shop ücretsiz bir yazılımdır. Kullanıcı dostu arayüzü açık ve detaylı yön gösterir. Profesyoneller için, bol seçenekler mevcut iken acemi için, tüm iş, sadece 1 veya 2 tıklama ile yapılabilir. Bu sistem optimizasyon diğer yönlerine odaklanmak Tek tıklamayla Bakım ve iyi organize edilmiş modüller sağlar.

Glary Utilities 2013 Resimli Anlatım

Yavaş Windows önyükleme çözmek için, PC hataları, özgür kadar fazla disk alanı veya silme parçaları düzeltmek? Glary Utilities 2013 kesinlikle en yararlı ve önemli ölçüde bilgisayarınızın performansını artıracaktır. Bu en iyi performans için sistem optimizasyonu için onun one-stop-shop programları ile VAZGEÇİLMEZ arkadaşı olacak. Buna ek olarak, Glary Utilities 2013 aynı zamanda, silinmiş dosyaları kurtarabilirsiniz gizlilik koruması için dosyaları şifrelemek ve daha hızlı dosya transferi için büyük dosyaları birleştirme / bölme. Milyonlarca kullanıcı bir nedeni Glary Utilities 2013 seçmiş ve aynı zamanda bilgisayar performansını hızlandırmak ve daha verimli çalışması için unparallelled bulacaksınız. Aşağıda bu one-stop-shop sistem programı için kısa tanıtımları vardır:

Glary Utilities 2013 Full indir

Glary Utilities 2013 her zaman açık, otomatik, all-in-one sadece geçersiz kayıt defteri anahtarları gibi konular için hızlı ve ayrıntılı tarama, sarkan kısayolları, gereksiz başlangıç ​​öğeleri, geçici dosyaları önemsiz, internet geçmişi de dahil olmak üzere tek bir tıklama ile PC bakım hizmeti sağlar ve casus. Sonra “Onarım Sorunları” ve ikinci bir tıklama sistem performansını büyük ölçüde hızlandırabilir. One-click Bakım kolay hemen sisteminizi optimize etmek ve çoklu adımlarla sizi rahatsız etmez yapar.

Clean Up & Modülü Onarım

Disk Cleaner – disklerden önemsiz verileri kaldırır ve disk alanı kurtarır.
Registry Cleaner – tarar ve sistem performansını artırmak için kayıt defterini temizler.
Kestirme Fixer – startmenu & masaüstünde kısayolları hataları düzeltir.
Eğer daha fazla ihtiyacım yok tamamen o kaldırır programları – Uninstall Manager.

Glary Utilities 2013

Başlangıç ​​Yöneticisi – başlangıçta otomatik olarak çalışan programları yönetir.
Memory Optimizer – Monitörler ve arka planda boş hafıza optimize.
Context Menu Manager – dosyalar, klasörler için Bağlam-Menüsü girişleri yönetir …
Registry Defrag – bilgisayarınızı hızlandırmak için Windows kayıt Defrag.

Glary Utilities Gizlilik ve Güvenlik Modülü

Tracks Eraser – siler bütün izleri, delilleri, çerezler, internet geçmişi ve daha fazlası.
File Shredder – dosyaları siler kalıcı böylece kimse onları kurtarabilirsiniz.
Dosya Undelete – yanlışlıkla silinen dosyaları kurtarmak için hızlı ve etkili bir yol.
Dosya Şifreleme ve Şifre Çözme – yetkisiz erişim ve kullanımından dosyalarınızı korur.

Dosyalar ve Glary Utilities  Klasörler Modülü

Disk Analiz – Eğer dosya ve klasörleri disk alanı kullanımını gösterir.
Duplicate Files Finder – uzay israf ve çift dosyaları üretmek hata arar.
Boş Klasör Bulma – windows boş klasörleri bulur ve kaldırır.
File Splitter and Joiner – küçük yönetilebilir dosyalarının içine büyük dosyaları böler ve sonra onları yeniden katılmak.

Glary Utilities  Sistem Araçları Modülü

Process Manager – PC ve stop casus yazılımları ve Truva atları üzerinde çalışan programları izler.
Internet Explorer Yardımcısı – Internet Explorer Eklentiler yönetir ve kaçırıldı ayarlarını geri yükler.
Sistem Bilgisi – Donanım ve yazılım hakkında bilgi toplar.
Standard Windows Araçları – kullanışlı pencereleri varsayılan işlevlerine doğrudan erişim sağlar.

Tarayıcı eklentilerinizi düzenlemenize ve yönetmenize de olanak sağlayan bu program ile diskinizdeki boş alanın analizini yapabilir, aynı ve benzer dosyaları bularak daha fazla boş alan yaratabilirsiniz. Aynı zamanda sisteminizde yüklü olan programlara ait kabuk uzantılarını görebilir ve düzenleyebilir, önemli dosyalarınızı şifreleyerek izinsiz ulaşım ve kullanımı engelleyebilir, büyük dosyaları düzenlenebilir küçük dosyalara ayırarak daha sonra birleştirebilirsiniz.

Glary Utilities full indir

İçerisinde onlarca önemli araç barındıran bu sistem programı belleğinizi optimize etme, başlangıçtaki programları düzenleyebilme, bozuk kısayolları tamir etme veya kaldırma, güvenli dosya kaldırma ve boş klasör bulma gibi özellikler de bulunduruyor.

Türkçe dil seçeneğine sahip olan Glary Utilities 2013 tarayıcı temizliği düzenlemesi seçeneğinde şimdilik sadece Internet Explorer’ı destekliyor. Sonuç olarak çok şık ve sade bir arayüz ile karşımıza çıkan program bilgisayarını sürekli olarak ilk günkü gibi temiz ve yüksek performansta tutmak isteyen kullanıcılar için denenmesi gereken, gerekli tüm araçları içinde bulunduran güçlü bir yazılım.

Glary Utilities 2013, sisteminizi korumak ve bilgisayarınızı hızlandırmak için gerekli birkaç aracı içeren bir paket uygulama. Glary Utilities 2013, sisteminizdeki gereksiz dosyaları siler, geçersiz kayıt defteri kayıtlarını temizler ve internette dolaşmanızdan kalan kalıntıları da yokeder.

Glary Utilities 2013 bilgisayarınızı korumak, hızlandırmak, tamir etmek için birçok güçlü ve kolay kullanımlı araç içeren ücretsiz bir yazılım. Size ortak sistem çöp dosyalarını temizleme, geçersiz kayıt girdilerinizi kaldırma veya düzenleme ve web gezintilerinizin izlerini yok etme olanağı sağlayan bu ücretsiz araç ile sistem performansınızı hızlı ve basit bir şekilde arttırabilirsiniz.

Browser eklentilerini yönetebilir ve silebilir, disk kullanımını analiz edebilir ve birbirinin aynı dosyaları silebilirsiniz. Dahası, Glary Utilities 2013 bilgisayarınızın belleğini optimize eder, bozuk windows kısayollarını onarır, başlangıçta açılan programları yönetir ve hatta program kaldırabilir. Glary Utilities 2013 aynı zamanda basit bir kullanıma sahiptir.

Glary Utilities 2013 Desteklenen İşletim Sistemleri

Glary Utilities 2013 Windows 8, Glary Utilities 2013 Kernel, Glary Utilities 2013 Mac, Glary Utilities 2013 Windows® 7, Glary Utilities 2013 Windows® XP, Glary Utilities 2013 Linux

Glary Utilities 2013 Dil Desteği

Glary Utilities 2013 Türkçe, Glary Utilities 2013 English, Glary Utilities 2013 Deutsch, Glary Utilities 2013 French, Dutch, German, Polish, Hungarian, Korean, Japanese, Russian, Chinese, French, Brazilian, Turkish, Italian, Czech, Spanish, Albanian, Catalan, Hebrew, Russian, Ukrainian, Romanian, Swedish, Arabickurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm

Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm

Glary Utilities 2013 Full indir Türkçe Son Sürüm