ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir Güncelleme ayarları

Virüs imza veritabanının ve program bileşenlerinin güncellenmesi kötü amaçlı koda karşı tam koruma sağlamanın önemli bir parçasıdır. Lütfen yapılandırılmalarına ve çalıştırılmalarına özel olarak dikkat edin. Ana menüde Güncelle’yi seçin ve sonra daha yeni bir veritabanı güncellemesi olup olmadığını anında denetlemek için ana program penceresinde Virüs imza veritabanını güncelle’yi tıklatın. Kullanıcı adı ve Parola ayarları… program satın alındığında sağlanan Kullanıcı adı ve Parolanın girilmesini gerektiren bir iletişim kutusu görüntüler. Kullanıcı adı ve Parola ESET NOD32 Antivirus’ün yüklenmesi sırasında girildiyse, bu aşamada size bu bilgiler sorulmaz.

ESET NOD32 Antivirüs 2013

Kullanıcı arabirimi tasarımına giriş modlar ESET NOD32 Antivirus‘ün ana penceresi iki ana bölüme ayrılmıştır. Soldaki sütun kolay kullanılan ana menüye erişim sağlar. Sağdaki ana program penceresi, ağırlıklı olarak ana menüde yapılan seçime karşılık gelen bilgileri görüntülemek için kullanılır.

Aşağıda ana menüde bulunan düğmelerin açıklaması verilmiştir: Koruma durumu – Kolay kullanılan bir biçimde, ESET NOD32 Antivirus’ün koruma durumuyla ilgili bilgiler sunar. Gelişmiş mod etkinleştirilirse, tüm koruma modüllerinin durumu görüntülenir. Geçerli durumunu görüntülemek için bir modülü tıklatın. Bilgisayar taraması – Bu bölüm kullanıcının İsteğe bağlı bilgisayar taramasını yapılandırıp başlatmasını sağlar.

ESET NOD32 Antivirüs indir

Güncelle – Virüs imza veritabanına yönelik güncellemeleri yöneten güncelleme modülüne erişmek için bu seçeneği kullanın. Ayarlar – Bilgisayarınızın güvenlik düzeyini ayarlamak için bu seçeneği kullanın. Gelişmiş mod etkinleştirilirse, Antivirüs ve antispyware modülünün alt menüleri görüntülenir. Araçlar – Bu seçenek yalnızca Gelişmiş modda kullanılabilir. Günlük dosyalarına, Karantina’ya ve Zamanlayıcı’ya erişim sağlar. Yardım ve destek – Yardım dosyalarına, ESET Bilgi Bankası’na, ESET’in web sitesine ve bir Müşteri Hizmetleri destek isteğine erişmek için bu seçeneği belirleyin.

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus kullanıcı arabirimi kullanıcıların Standart ve Gelişmiş modlar arasında geçiş yapmalarına olanak tanır. Modlar arasında geçiş yapmak için ESET NOD32 Antivirus ana penceresinin sol alt köşesinde bulunan Görüntüle bağlantısına bakın. İstenen görüntüleme modunu seçmek için bu düğmeyi tıklatın.

ESET NOD32 Antivirus 2013 Sistem gereksinimleri

ESET NOD32 Antivirus programının sorunsuz biçimde çalışması için sisteminizin aşağıdaki donanım ve yazılım gereksinimlerini karşılaması gerekir:
ESET NOD32 Antivirus:
Windows NT4 SP6,
2000, XP
400 MHz 32 bit / 64 bit (x86 / x64)
128 MB RAM sistem belleği
130 MB kullanılabilir alan
Super VGA (800 × 600)
Windows 7, Vista 1 GHz 32 bit / 64 bit (x86 / x64)
512 MB RAM sistem belleği
130 MB kullanılabilir alan
Super VGA (800 × 600)

ESET NOD32 Antivirus 2013 Kurumsal Sürüm

Windows NT4 SP6,
2000, 2000 Server,
XP, 2003 Server
400 MHz 32 bit / 64 bit (x86 / x64)
128 MB RAM sistem belleği
130 MB kullanılabilir alan
Super VGA (800 × 600)
Windows 7, Vista,
Windows Server 2008
1 GHz 32 bit / 64 bit (x86 / x64)
512 MB RAM sistem belleği
130 MB kullanılabilir alan
Super VGA (800 × 600)

ESET NOD32 Antivirus 2013, ödül kazanan ESET NOD32 Antivirus 2012* ürününün devamıdır. En yeni ThreatSense® tarama altyapısı sürümüyle garanti edilen ESET NOD32 Antivirus 2013 tarama hızını ve kesinliğini sunar.Uygulanan gelişmiş teknikler, virüsleri, casus yazılımları, truva atlarını, solucanları, reklam yazılımlarını ve kök setlerini, sistem performansını engellemeden veya bilgisayarınızın çalışmasını bozmadan proaktif bir şekilde önleyebilme özelliğine sahiptir.

Eset 2013 YeniliklerUzmanlarımızın geliştirme konusundaki uzun süreli deneyimi, en düşük düzeyde sistem gereksinimiyle en yüksek algılama oranını garanti eden ESET NOD32 Antivirus programının tümüyle yeni olan mimarisinde kendini gösterir.

Antivirüs ve antispywareBu modül, ödüllü-NOD 32 Antivirus Türkçe full sisteminde ilk defa kullanılan ThreatSense® tarama çekirdeği üzerine kurulmuştur. ThreatSense® çekirdeği yeni ESET NOD32 Antivirus son sürüm mimarisiyle en iyi duruma getirilmiş ve geliştirilmiştir.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Anahtar Özellikler

Çapraz Platform Koruması, Windows, Mac OS ve Linux, sistemlerin tümünü hedefleyen zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Proaktif Koruma

Gelişmiş tarama teknolojisi gerçek zamanlı uç nokta koruması sağlayarak işletmenizi tehditlere karşı güvende tutar.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Gelişmiş Uzaktan Yönetim

ESET Remote Administrator ile Mac, Linux, Windows fark etmeksizin ağınızdaki tüm bilgisayarları yönetin. — antivirus çözümüne ihtiyaç duyan çoklu platform ağları için bire bir.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Kolay Lisans Yönetimi

Windows, Mac OS ve Linux için beraber kullanılabilen ESET NOD32 Antivirus Business Edition lisansları.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Birinci Sınıf Müşteri Desteği

Ürünlerimizin kurulumu ve yönetimi sırasında ESET Teknik Destek ekibinin yetkinliğine her zaman güvenebilirsiniz.
Daha Verimli Mac OS X sistemleri için en iyi duruma getirilmiş çözüm ile hızlı başlangıç ve kesintisiz performansın tadını çıkarın.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirus 2013, tümüyle yenilenmiş yapısıyla bilgisayarını virüslerden, casus yazılımlardan ve tüm diğer zararlılardan korumaktadır. Yıllar önce sezgisel tarama özelliği ile tüm rakiplerini geride bırakarak birçok bilgisayar kullanıcısının tercihi haline gelen yazılım, özellikle sosyal medya sitelerinin yaygınlaşması, internet bankacılığının sık kullanılır hale gelmesi gibi nedenlerle yapısına yeni birçok özellik ekleyerek yeniden karşımıza çıktı !

ESET NOD32 Antivirus 2013 full indir, sahip olduğu birçok özelliğe rağmen sistem kaynaklarınızı asgari düzeyde kullanması ile de dikkatleri üzerine çeken bir yazılım. Ayrıca yeni tasarımı ile kullanımı çok daha kolay hale getirilmiş durumda. ESET Live Grid 2013 özelliği ile de sosyal medya sitelerinden gelen tehditlere karşı anlık koruma sağlama özelliğine de kavuşmuş durumda.

ESET NOD32 Antivirus 2013 Türkçe indir
Yazılımın Genel Özellikleri:

son sürüm Sezgisel tarama özelliği ile yeni ortaya çıkan yani henüz tanımlanmamış zararlıları dahi tespit eder ve engeller.
Eset nod32 antivirüs 2013 Sahip olduğu zararlı tanımlama veritabanı ile bugüne kadar ortaya çıkan zararlıların neredeyse tümünü tanır ve engeller.
Virüslerin yanı sıra; casus yazılımları, reklam araçlarını, solucanları ve tüm diğer zararlıları tanır ve engeller.
Sahip olduğu bulut teknolojisi ile sizi saldırılara karşı etkin biçimde korur.
ESET Live Grid 2013 özelliği ile özellikle sosyal medya sitelerinden bulaşabilecek zararlılara karşı koruma sağlar.
Oyun modu ile çok daha yüksek performansda oyun oynamanızı sağlar.
Dizüstü bilgisayarınız pil ile çalışırken tarama vb. görevleri daha sonraya erteler.
Bilgisayarınıza dışarıdan taktığınız CD, DVD, USB bellek gibi araçları anında tarar ve varsa zararlıları engeller.
HiPS özelliği ile sistem davranışlarınızı alışkanlıklarını kaydeder ve üst düzey koruma sağlar.
Tüm bunları yaparken sistem kaynaklarını en asgari seviyede kullanır !
ESET 2013 Unilicense ile aynı makine üzerinde çalışan tüm işletim sistemlerini korumanızı sağlar. –Windows, Mac OS ya da Linux fark etmez, aynı fiyata!

Bilgisayarınızı virüslere, solucanlara, truva atlarına, reklam uygulamalarına, casus yazılımlara, rootkitlere ve aklınıza gelebilecek her türlü casus yazılımlara karşı koruyabilmenizi sağlayacak olan ESET NOD32 Antivirus programı bir antivirüs programıdır.

kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015 - kış gündönümü

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir