ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir Güncelleme ayarları

Virüs imza veritabanının ve program bileşenlerinin güncellenmesi kötü amaçlı koda karşı tam koruma sağlamanın önemli bir parçasıdır. Lütfen yapılandırılmalarına ve çalıştırılmalarına özel olarak dikkat edin. Ana menüde Güncelle’yi seçin ve sonra daha yeni bir veritabanı güncellemesi olup olmadığını anında denetlemek için ana program penceresinde Virüs imza veritabanını güncelle’yi tıklatın. Kullanıcı adı ve Parola ayarları… program satın alındığında sağlanan Kullanıcı adı ve Parolanın girilmesini gerektiren bir iletişim kutusu görüntüler. Kullanıcı adı ve Parola ESET NOD32 Antivirus’ün yüklenmesi sırasında girildiyse, bu aşamada size bu bilgiler sorulmaz.

ESET NOD32 Antivirüs 2013

Kullanıcı arabirimi tasarımına giriş modlar ESET NOD32 Antivirus‘ün ana penceresi iki ana bölüme ayrılmıştır. Soldaki sütun kolay kullanılan ana menüye erişim sağlar. Sağdaki ana program penceresi, ağırlıklı olarak ana menüde yapılan seçime karşılık gelen bilgileri görüntülemek için kullanılır.

Aşağıda ana menüde bulunan düğmelerin açıklaması verilmiştir: Koruma durumu – Kolay kullanılan bir biçimde, ESET NOD32 Antivirus’ün koruma durumuyla ilgili bilgiler sunar. Gelişmiş mod etkinleştirilirse, tüm koruma modüllerinin durumu görüntülenir. Geçerli durumunu görüntülemek için bir modülü tıklatın. Bilgisayar taraması – Bu bölüm kullanıcının İsteğe bağlı bilgisayar taramasını yapılandırıp başlatmasını sağlar.

ESET NOD32 Antivirüs indir

Güncelle – Virüs imza veritabanına yönelik güncellemeleri yöneten güncelleme modülüne erişmek için bu seçeneği kullanın. Ayarlar – Bilgisayarınızın güvenlik düzeyini ayarlamak için bu seçeneği kullanın. Gelişmiş mod etkinleştirilirse, Antivirüs ve antispyware modülünün alt menüleri görüntülenir. Araçlar – Bu seçenek yalnızca Gelişmiş modda kullanılabilir. Günlük dosyalarına, Karantina’ya ve Zamanlayıcı’ya erişim sağlar. Yardım ve destek – Yardım dosyalarına, ESET Bilgi Bankası’na, ESET’in web sitesine ve bir Müşteri Hizmetleri destek isteğine erişmek için bu seçeneği belirleyin.

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus kullanıcı arabirimi kullanıcıların Standart ve Gelişmiş modlar arasında geçiş yapmalarına olanak tanır. Modlar arasında geçiş yapmak için ESET NOD32 Antivirus ana penceresinin sol alt köşesinde bulunan Görüntüle bağlantısına bakın. İstenen görüntüleme modunu seçmek için bu düğmeyi tıklatın.

ESET NOD32 Antivirus 2013 Sistem gereksinimleri

ESET NOD32 Antivirus programının sorunsuz biçimde çalışması için sisteminizin aşağıdaki donanım ve yazılım gereksinimlerini karşılaması gerekir:
ESET NOD32 Antivirus:
Windows NT4 SP6,
2000, XP
400 MHz 32 bit / 64 bit (x86 / x64)
128 MB RAM sistem belleği
130 MB kullanılabilir alan
Super VGA (800 × 600)
Windows 7, Vista 1 GHz 32 bit / 64 bit (x86 / x64)
512 MB RAM sistem belleği
130 MB kullanılabilir alan
Super VGA (800 × 600)

ESET NOD32 Antivirus 2013 Kurumsal Sürüm

Windows NT4 SP6,
2000, 2000 Server,
XP, 2003 Server
400 MHz 32 bit / 64 bit (x86 / x64)
128 MB RAM sistem belleği
130 MB kullanılabilir alan
Super VGA (800 × 600)
Windows 7, Vista,
Windows Server 2008
1 GHz 32 bit / 64 bit (x86 / x64)
512 MB RAM sistem belleği
130 MB kullanılabilir alan
Super VGA (800 × 600)

ESET NOD32 Antivirus 2013, ödül kazanan ESET NOD32 Antivirus 2012* ürününün devamıdır. En yeni ThreatSense® tarama altyapısı sürümüyle garanti edilen ESET NOD32 Antivirus 2013 tarama hızını ve kesinliğini sunar.Uygulanan gelişmiş teknikler, virüsleri, casus yazılımları, truva atlarını, solucanları, reklam yazılımlarını ve kök setlerini, sistem performansını engellemeden veya bilgisayarınızın çalışmasını bozmadan proaktif bir şekilde önleyebilme özelliğine sahiptir.

Eset 2013 YeniliklerUzmanlarımızın geliştirme konusundaki uzun süreli deneyimi, en düşük düzeyde sistem gereksinimiyle en yüksek algılama oranını garanti eden ESET NOD32 Antivirus programının tümüyle yeni olan mimarisinde kendini gösterir.

Antivirüs ve antispywareBu modül, ödüllü-NOD 32 Antivirus Türkçe full sisteminde ilk defa kullanılan ThreatSense® tarama çekirdeği üzerine kurulmuştur. ThreatSense® çekirdeği yeni ESET NOD32 Antivirus son sürüm mimarisiyle en iyi duruma getirilmiş ve geliştirilmiştir.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Anahtar Özellikler

Çapraz Platform Koruması, Windows, Mac OS ve Linux, sistemlerin tümünü hedefleyen zararlı yazılımlara karşı koruma sağlar.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Proaktif Koruma

Gelişmiş tarama teknolojisi gerçek zamanlı uç nokta koruması sağlayarak işletmenizi tehditlere karşı güvende tutar.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Gelişmiş Uzaktan Yönetim

ESET Remote Administrator ile Mac, Linux, Windows fark etmeksizin ağınızdaki tüm bilgisayarları yönetin. — antivirus çözümüne ihtiyaç duyan çoklu platform ağları için bire bir.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Kolay Lisans Yönetimi

Windows, Mac OS ve Linux için beraber kullanılabilen ESET NOD32 Antivirus Business Edition lisansları.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 Birinci Sınıf Müşteri Desteği

Ürünlerimizin kurulumu ve yönetimi sırasında ESET Teknik Destek ekibinin yetkinliğine her zaman güvenebilirsiniz.
Daha Verimli Mac OS X sistemleri için en iyi duruma getirilmiş çözüm ile hızlı başlangıç ve kesintisiz performansın tadını çıkarın.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirus 2013, tümüyle yenilenmiş yapısıyla bilgisayarını virüslerden, casus yazılımlardan ve tüm diğer zararlılardan korumaktadır. Yıllar önce sezgisel tarama özelliği ile tüm rakiplerini geride bırakarak birçok bilgisayar kullanıcısının tercihi haline gelen yazılım, özellikle sosyal medya sitelerinin yaygınlaşması, internet bankacılığının sık kullanılır hale gelmesi gibi nedenlerle yapısına yeni birçok özellik ekleyerek yeniden karşımıza çıktı !

ESET NOD32 Antivirus 2013 full indir, sahip olduğu birçok özelliğe rağmen sistem kaynaklarınızı asgari düzeyde kullanması ile de dikkatleri üzerine çeken bir yazılım. Ayrıca yeni tasarımı ile kullanımı çok daha kolay hale getirilmiş durumda. ESET Live Grid 2013 özelliği ile de sosyal medya sitelerinden gelen tehditlere karşı anlık koruma sağlama özelliğine de kavuşmuş durumda.

ESET NOD32 Antivirus 2013 Türkçe indir
Yazılımın Genel Özellikleri:

son sürüm Sezgisel tarama özelliği ile yeni ortaya çıkan yani henüz tanımlanmamış zararlıları dahi tespit eder ve engeller.
Eset nod32 antivirüs 2013 Sahip olduğu zararlı tanımlama veritabanı ile bugüne kadar ortaya çıkan zararlıların neredeyse tümünü tanır ve engeller.
Virüslerin yanı sıra; casus yazılımları, reklam araçlarını, solucanları ve tüm diğer zararlıları tanır ve engeller.
Sahip olduğu bulut teknolojisi ile sizi saldırılara karşı etkin biçimde korur.
ESET Live Grid 2013 özelliği ile özellikle sosyal medya sitelerinden bulaşabilecek zararlılara karşı koruma sağlar.
Oyun modu ile çok daha yüksek performansda oyun oynamanızı sağlar.
Dizüstü bilgisayarınız pil ile çalışırken tarama vb. görevleri daha sonraya erteler.
Bilgisayarınıza dışarıdan taktığınız CD, DVD, USB bellek gibi araçları anında tarar ve varsa zararlıları engeller.
HiPS özelliği ile sistem davranışlarınızı alışkanlıklarını kaydeder ve üst düzey koruma sağlar.
Tüm bunları yaparken sistem kaynaklarını en asgari seviyede kullanır !
ESET 2013 Unilicense ile aynı makine üzerinde çalışan tüm işletim sistemlerini korumanızı sağlar. –Windows, Mac OS ya da Linux fark etmez, aynı fiyata!

Bilgisayarınızı virüslere, solucanlara, truva atlarına, reklam uygulamalarına, casus yazılımlara, rootkitlere ve aklınıza gelebilecek her türlü casus yazılımlara karşı koruyabilmenizi sağlayacak olan ESET NOD32 Antivirus programı bir antivirüs programıdır.

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

ESET NOD32 Antivirüs 2013 indir

Related Posts

2013 EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMLARI

2013 EN İYİ ANTİVİRÜS PROGRAMLARI Belgeleri korumak için her daim antivirus programlarına güvenmek sonuçta hiç beklenmedik kötü sürprizlere yol açabilir bu nedenle mutlaka belgelerinizi yedekleyin her duruma karşı. Kullanıcı bilinçli olduktan sonra virus bulaşma oranı azalır. Siz eğer keygen, patch, crack tarzı programcıklar kullanırsanız ve ...

BİLGİSAYAR TARAMASI

bilgisayar taraması Bilgisayar taraması Bilgisayarınızın etkilendiğinden şüpheleniyorsanız (normal olmayan bir şekilde davranıyorsa), bilgisayarınızı sızıntılar açısından incelemek için İsteğe bağlı bilgisayar taraması çalıştırın. Güvenlik açısından, bilgisayar taramalarının yalnızca etkilenmeden şüphelenildiğinde değil, rutin güvenlik önlemlerinin bir parçası olarak düzenli aralıklarla çalıştırılması önemlidir. Düzenli tarama, sızıntılar ...

Web erişimi koruması 2013

Web erişimi koruması 2013 Web erişimi koruması Internet bağlantısı bir kişisel bilgisayardaki standart özelliktir. Ne yazık ki, kötü amaçlı kodların yayılması için başlıca ortam haline de gelmiştir. Bu nedenle, Web erişimi korumanızı dikkatle planlamanız şarttır. Web erişimi korumasını etkinleştir seçeneğinin mutlaka etkinleştirilmesini öneriyoruz. Bu seçenek ...

E-posta istemci koruması 2013

E-posta istemci koruması 2013 E-posta istemci koruması 2013 E-posta koruması, POP3 protokolü aracılığıyla alınan e-posta iletişimini denetlemeyi sağlar. ESET NOD32 Antivirus, Microsoft Outlook için olan eklenti programını kullanarak e-posta istemcisinden yapılan tüm iletişimi denetler (POP3, MAPI, IMAP, HTTP). Program, gelen iletileri incelerken ThreatSense tarama altyapısı ...

Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması programı indir

Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması programı indir Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması sistemdeki virüsten korumayla ilgili tüm olayları denetler. Bilgisayarda açılan, oluşturulan ve çalıştırılan tüm dosyalar, bu işlemler sırasında kötü amaçlı kod açısından taranır. Gerçek zamanlı dosya sistemi koruması sistem başlatma işlemi sırasında başlatılır. KASPERSKY ...

Antivirüs ve antispyware koruması

Antivirüs ve antispyware koruması Antivirüs ve antispyware koruması Antivirüs koruması, dosyayı, e-postayı ve Internet iletişimini denetleyerek kötü amaçlı sistem saldırılarına karşı koruma sağlar. Kötü amaçlı kod içeren bir tehdit algılanırsa, Antivirüs modülü öncelikle bu tehdidi engelleyerek, sonra da temizleyerek, silerek veya karantinaya taşıyarak yok edebilir. ESET ...

Kaspersky internet security 2013 indir

Kaspersky internet security 2013 indir KASPERSKY İNTERNET SECURİTY 2013 indir tarafından geliştirilmiş ve en çok tercih edilen güvenlik yazılımı Kaspersky internet security 2013'ın yeni sürümü yayınlanmıştır. Tam sistem koruma yazılımları içerisinde en güvenilir ve en çok tercih edilen yazılım olma ünvanını elinde bulunduran Kaspersky internet security 2013 ...

Kaspersky Antivirus 2013 indir

Kaspersky Antivirus 2013 indir Kaspersky Antivirus 2013 indir. Bu tür virüslerden korunmak için lisanslı ürünler kullanmanız, crack vb. programları sistemlerinizde çalıştırmamanız ve güvenmediğiniz USB bellek ve CD’leri sisteminize kullanmamanız tavsiye edilir. Sisteminizde bu ve benzeri virüslerin olup olmadığını tespit etmenin en kolay yolu;Windows explorer (Windows ...

AVAST ANTİVİRÜS 2013 İNDİR

AVAST ANTİVİRÜS 2013 İNDİR Avast antivirüs 2013 ALWIL Software firması tarafından geliştirilen ve en çok tercih edilen antivirüs yazılımları arasındadır. Gelişmiş tarama ve algılama teknolojisi, reklam içeren yazılımları tanıması, hızlı tarama ve sık güncelleme özelliklerini bünyesinde barındıran ücretsiz bir antivirüs yazılımıdır. Avast Antivirüs 2013 WebRep ...

AVG PC TUNEUP 2013 İNDİR

AVG PC TUNEUP 2013 İNDİR AVG PC Tuneup 2013 indir ile bilgisayarınız ilk günkü hızına ve performansına ulaşacak. Siteminizde istem dışı donmalar, kayıt defteri hataları, virüs bulaşan dosyaların yarattığı sıkıntılar, pc'nin kapanmama sorunları ve internet yavaşlığından sizde yakınıyorsanız AVG PC Tuneup 2013 tam size göre. AVG PC Tuneup 2013 programı ...

AVG 2013 free Antivirus indir

AVG 2013 free Antivirus indir AVG 2013 Yükleme Gereksinimleri Desteklenen İşletim Sistemleri AVG 2013 Antivirüs asagidaki isletim sistemlerine sahip is istasyonlarini koruma amaçlidir: · Windows 2000 Professional SP4 + Güncelleme Paketi 1 · Windows XP Home Edition SP2 · Windows XP Professional SP2 · Windows XP ...

Eset Nod 32 kurulumu nasıl yapılır Resimli anlatım

Eset Nod 32 kurulumu nasıl yapılır Resimli anlatım Eset Nod 32 kurulumu nasıl yapılır Resimli anlatım Bu anlatım ESET NOD32 Antivirüs ve temel ayarları hakkında genel bir ilk bakış sağlar. Kullanıcı arabirimi tasarımına giriş ESET NOD32 Antivirus ürününün ana program penceresi iki ana bölüme ayrılır. Sağdaki birincil pencere, soldaki ana menüden seçilen ...

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm, tümüyle yenilenmiş yapısıyla bilgisayarını virüslerden, casus yazılımlardan ve tüm diğer zararlılardan korumaktadır. ESET NOD32 Antivirus 2013 Yıllar önce sezgisel tarama özelliği ile tüm rakiplerini geride bırakarak birçok bilgisayar kullanıcısının tercihi haline ...

Qloud Media android uygulaması indir

Qloud Media android uygulaması indir Qloud Media android uygulaması indir Ücretli - iOS, Android Qloud server Kopyalamaya ya da tekrar ölçeklendirmeye gerek olmadan bilgisayarın ve Android cihazların arasında kolayca müzik, video ve fotoğraflarını paylaşabilirsin. Uygulama sunucu yazılıma ihtiyaç duyuyor. Onu da http://j.mp/qloud-server adresinden bilgisayarına indirmen gerekli. Özellikle kablo tak ...

Facebook Pro 2013 indir Sohbet programı Gezginler

Facebook Pro Facebook Pro 2013 indir Sohbet programı Gezginler. Facebook Pro cep telefonlarınız ile desktop aracılığı ile facebook mobil uygulamalarınızı yönetmenizi sağlayan programdır. facebok pro anasayfaya giriş yapmaya ihtiyaç duymadan cep telefonundan direkt olarak facebook'a bağlanmayı ve sürekli bağlı kalmayı sağlayan programdır. Facebook ...

AdwCleaner 2013 indir gezginler

AdwCleaner 2013 indir gezginler AdwCleaner 2013 indir gezginler programı bilgisayarınıza istediğiniz dışında kurulan programları tespit etme, kaldırma ve temizleme işlemleri sunan bir programdır. AdwCleaner 2013, kullanıcılara farklı bir yazılım kurulum yanın'da farkında olmadan toolbar kurulumları yapar ise, zorunlu ana sayfa destekleri sunan programları tespit etme ...

Virüs Programı indir Bedava

Virüs Programı indir Bedava İntertte dolaşırken en çok başınıza gelen sorun virüs bulaşma sorunudur. Hemen bir bedava virüs programı bulup indirmek istersiniz. Biraz araştırmadan sonra bir kaç tane bedava virüs programı indirebileceğiniz sitelerden bulduğunuz virus programlarını bilgisayarınıza yükleyip başlarsınız dua etmeye : "bilgisayarım artık ...

Microsoft Security Essentials 2013 Bedava indir – Türkçe Son Sürüm

Microsoft Security Essentials 2013 Bedava indir Virüslere Karşı Kapsamlı Koruma 2013 Microsoft Security Essentials 2013 gerçek zamanlı koruması ile ev bilgisayarınız için virüslere, casus yazılımlara ve diğer zararlı yazılımlara karşı güvenlik sağlamaktadır. Güncellenen sürümünde yazılım güçlenen özellikleri yanında Türkçe dil desteğini de özellikleri arasına ekledi. Microsoft Security Essentials 2013 Microsoft ...

AVG Antivirüs 2013 Free Edition Bedava indir – Türkçe Son Sürüm

avg antivirüs free edition 2013 bedava indir Ücretsiz Antivirüs Programı AVG Free Edition 2013 AVG Antivirüs Free Edition 2013 daha az yer kaplayan ve bellek kullanımını bir önceki sürüme oranla azaltan yeni sürümüyle karşımızda. Daha hızlı tarama iddiasını daha iyi bir performansla birleştiren yazılım, arayüz tasarımında önemli bir değişiklik içermiyor. ...

Avira Free Antivirus 2013 Bedava indir – Türkçe Son Sürüm

Avira Free Antivirus 2013 Bedava İndir - Türkçe Son Sürüm Ücretsiz Antivirüs Programı Avira Free Antivirüs 2013 Avira Free Antivirus 2013 virüs silme, truva atlarına, kimlik hırsızlarına, solucanlara karşı sağladığı koruma ile bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kapsamlı bir antivirüs yazılımıdır. En iyi Antivirüs Proğramı 2013 Kişiselleştirilebilir özellikleriyle dikkat çeken yazılım virüs taraması, hem çevrim içi hem de ...

Panda Cloud Antivirus 2013 Bedava İndir – Türkçe Son Sürüm

Panda Cloud Antivirus 2013 İndir – Türkçe Son Sürüm Alışılagelmiş antivirüs yazılımlarından farklı olarak Panda Cloud Antivirus 2013 , bilgisayarınıza kurduktan sonra hiçbir şekilde dert etmeniz gerekmeyen bir güvenlik yazılımıdır. Program antivirüs ücretsiz içerisinde yapılan virüs veritabanı güncellemelerinde, virüs veya benzer diğer zararlı bir yazılım tehlikesinde programı açıp işlemler yapamanıza gerek yok. ...

avast! Free Antivirus 2013 Bedava İndir – Türkçe Son Sürüm

avast! Free Antivirus 2013 İndir - Türkçe Son Sürüm Ücretsiz antivirüs programı denince ilk akla gelen programlardan olan avast! Free Antivirus 2013 , eklenen yeni özellikleriyle yine pek çok bilgisayarda yerini alacak. Bulut tabanlı koruma ve güncelleme özellikleri geliştirilen avast! Free Antivirus 2013 arayüzünde ise kullanıcı deneyimini kolaylaştıracak yenilikler yaptı. avast! ...

AVG Antivirus 2013 indir Full Türkçe son sürüm Ücretsiz Bilgisayar koruma programı

AVG Antivirus 2013 indir Full Türkçe son sürüm Ücretsiz Bilgisayar koruma programı AVG Antivirus 2013 indir Full Türkçe son sürüm Ücretsiz Bilgisayar koruma programı, yıllardır bilgisayar kullanıcılarına ücretsiz olarak hizmet veren virüsten koruma yazılımının son sürümüdür. Yazılım yine ücretsiz ve Türkçe olarak destek verirken, yeni tasarımı ile de dikkat çekmektedir. Yazılım yeni ...

Comodo internet Security 2013 indir Türkçe Full Son Sürüm

Comodo internet Security 2013 indir Türkçe Full Son Sürüm Comodo Internet Security 2013 hacker tutar üzerinden ücretsiz, çok katmanlı güvenlik uygulamasını ve içeri kişisel bilgiler. 2013 Ücretsiz Virüs Programı Comodo Internet Security 2013 virüsler, trojanlar, solucanlar, tampon taşmaları, sıfır gün saldırıları, casus yazılımlara ve korsanlara karşı tam koruma sunar. Potansiyel malware sisteminize ...

Malwarebytes Anti-Malware 2013 indir

Malwarebytes Anti-Malware 2013 Malwarebytes Anti-Malware 2013 indir son esasa güncellemeleri eksikliği on-demand malware öldürme dağın tepesinde kalan Anti-Malware Malwarebytes Anti-Malware antivirus engel değil. Malwarebytes Anti-Malware 2013 İnceleme Malwarebytes Anti-Malware 2013 İnceleme bu son birkaç yıl içinde herhangi bir önemli güncelleştirmeler almadığını verilen şaşırtıcı derecede etkili bir anti-malware ...

Avast Antivirus 2013 indir

Avast Antivirus 2013 Alt satırda: Avast Antivirus 2013 hibrid güncelleme teknoloji, dosya ün analizi, ve daha fazlası ile üst raf ücretsiz güvenlik özellikleri zarf zorlamaya devam ediyor. Bu bağımsız kriterler biraz zayıf, ama 150 milyondan fazla insan güven Avast Antivirus 2013 onları güvende ...