ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm, tümüyle yenilenmiş yapısıyla bilgisayarını virüslerden, casus yazılımlardan ve tüm diğer zararlılardan korumaktadır. ESET NOD32 Antivirus 2013 Yıllar önce sezgisel tarama özelliği ile tüm rakiplerini geride bırakarak birçok bilgisayar kullanıcısının tercihi haline gelen yazılım, özellikle sosyal medya sitelerinin yaygınlaşması, internet bankacılığının sık kullanılır hale gelmesi gibi nedenlerle yapısına yeni birçok özellik ekleyerek yeniden karşımıza çıktı ! ESET NOD32 Antivirus Türkçe, sahip olduğu birçok özelliğe rağmen sistem kaynaklarınızı asgari düzeyde kullanması ile de dikkatleri üzerine çeken bir yazılım. Ayrıca yeni tasarımı ile kullanımı çok daha kolay hale getirilmiş durumda. ESET Live Grid özelliği ile de sosyal medya sitelerinden gelen tehditlere karşı anlık koruma sağlama özelliğine de kavuşmuş durumda.

ESET NOD32 Antivirus 2013 Genel Özellikleri

ESET NOD32 Antivirus 2013 Sezgisel tarama özelliği ile yeni ortaya çıkan yani henüz tanımlanmamış zararlıları dahi tespit eder ve engeller.

ESET NOD32 key güncelleme ile sahip olduğu zararlı tanımlama veritabanı ile bugüne kadar ortaya çıkan zararlıların neredeyse tümünü tanır ve engeller. Virüslerin yanı sıra; casus yazılımları, reklam araçlarını, solucanları ve tüm diğer zararlıları tanır ve engeller. Sahip olduğu bulut teknolojisi ile sizi saldırılara karşı etkin biçimde korur. ESET Live Grid özelliği ile özellikle sosyal medya sitelerinden bulaşabilecek zararlılara karşı koruma sağlar. ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Oyun modu ile çok daha yüksek performansda oyun oynamanızı sağlar. ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Dizüstü bilgisayarınız pil ile çalışırken tarama vb. görevleri daha sonraya erteler. ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Bilgisayarınıza dışarıdan taktığınız CD, DVD, USB bellek gibi araçları anında tarar ve varsa zararlıları engeller. ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm HiPS özelliği ile sistem davranışlarınızı alışkanlıklarını kaydeder ve üst düzey koruma sağlar. Tüm bunları yaparken sistem kaynaklarını en asgari seviyede kullanır ! ESET Unilicense ile aynı makine üzerinde çalışan tüm işletim sistemlerini korumanızı sağlar. –Windows, Mac OS ya da Linux fark etmez, aynı fiyata! Not: 30 günlük deneme süresinden sonra NOD32 AntiVirus 5 yazılımını güncelleme yaparak kullanabilmeniz için satın almanız gerekmektedir. indir.com’a özel indirimli fiyat üzerinden satın almak için tıklayın.

Eset Nod 32 Kurulum Video Anlatım

ESET Server Kurulumu

ESET NOD32 Antivirus

ESET NOD32 Antivirus 2013 tamamen tümlesik bilgisayar güvenliginde yepyeni bir yaklasimin temsilcisidir. En yeni ThreatSense® tarama altyapisi sürümü bilgisayarinizin güvenligini korumak için hizli ve son derece hassastir. Sonuç, bilgisayarinizi tehlikeye sokabilecek saldiri ve kötü amaçli yazilimlara karsi sürekli tetikte olan zeki bir sistemdir.

ESET NOD32 Antivirus Türkçe

maksimum güvenlik ile sistem kaynaklarinin minimum kullanimini bir araya getirmeye iliskin yürütülen uzun süreli çabalardan üretilen tam bir güvenlik çözümüdür. Yapay zekaya dayanan ileri teknoloji, virüsler, casus yazilimlar, truva atlari, solucanlar, reklam yazilimlari ve kök setleri tarafindan yapilabilecek sizintilari ve diger Internet kaynakli saldirilari, sistem performansini düsürmeden veya bilgisayarinizi rahatsiz etmeden proaktif bir sekilde ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm ortadan kaldirabilir HIPS Host Tabanli Saldırı Önleme Sistemi (HIPS), sisteminizi bilgisayarınızı olumsuz yönde etkilemeyi hedefleyen kötü amaçlı yazılımdan ve istenmeyen etkinliklerden korur. HIPS çalıştırılan işlemleri, dosyaları ve kayıt defteri anahtarlarını izlemek ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm için ag filtrelemenin algılama yetenekleriyle birlikte gelişmiş davranış analizini kullanarak bu tür girişimleri etkin şekilde önler.

ESET Live Grid ağına katılın

Gelişmiş erken uyarı sistemi üzerine kurulmuş olan ESET Live Grid, bilgisayarınız için ek güvenlik düzeyleri sağlamak üzere tasarlanmıştır. Sisteminizde çalışan programları ve işlemleri dünya çapındaki milyonlarca ESET kullanıcısından toplanan en yeni bilgilerle sürekli izler. Ayrıca, ESET Live Grid veritabanı zamanla büyüdüğü için sistem taramalarınız daha çabuk ve kesindir. Bu, tüm kullanıcılarımıza daha büyük proaktif koruma ve tarama hızı sunmamıza olanak verir. Bu özelligi etkinlestirmenizi öneririz ve desteginiz için tesekkür ederiz. ESET NOD32 Antivirus, çikarilabilir medya (CD/DVD/USB/…) denetimi saglar. Bu modül, genisletilmis filtreleri/izinleri taramaniza, engellemenize veya ayarlamaniza ve kullanicinin belirli bir aygitla nasil erisim saglayabilecegini ve çalisabilecegini denetlemenize olanak saglar. Bilgisayar yöneticisi, kullanicilarin izni olmadan çikarilabilir medya takilmasini engellemek istiyorsa, bu özellik faydali olabilir.

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Oyun modu

yazilimlarini kesintisiz olarak kullanabilmeyi talep eden, açilir pencerelerle rahatsiz edilmek istemeyen ve CPU kullaniminin en aza inmesini isteyen kullanicilara yönelik bir özelliktir. Oyun modu ayrica bir sunumun antivirüs etkinligi nedeniyle kesintiye ugramamasi gereken durumlarda sunum modu olarak da kullanilabilir. Bu özelligi etkinlestirildiginde, tüm açilir pencereler devre disi birakilir ve zamanlayicinin etkinlikleri tamamen durdurulur. Sistem korumasi arka planda çalismaya devam eder ancak kullanicidan herhangi bir etkilesim talebi olmaz. ESET NOD32 Antivirus full, virüs imza veritabani güncellemeleri ve program modülleri güncellemelerinin yani sira, en son ürün sürümünü düzenli bir sekilde denetlemek üzere yapilandirilabilir. Yükleme sürecinde daha eski bir kurulum paketi kullanarak, otomatik olarak karsidan yükleme yapip ESET NOD32 Antivirus ürününün en son sürümü yüklemek isteyip istemediginize karar verebilirsiniz. ESET NOD32 Antivirus Yeni tasarim ESET NOD32 Antivirus son sürüm ürününün ana penceresi tamamen yeniden tasarlanmistir ve Gelismis ayarlar daha kolay gezinme için daha sezgisel yapilmistir.

Eset Nod 32 Antivirüs Sistem gereksinimleri

ESET NOD32 Antivirus 2013 programının sorunsuz biçimde çalışması için sistemin asagidaki donanim ve yazilim gereksinimlerini karsilamasi gerekir: Microsoft® Windows® 2000, XP, NT4 (SP6) 400 MHz 32-bit (x86) / 64-bit (x64) 128MB RAM sistem bellegi 320 MB kullanilabilir alan Super VGA (800 x 600) Microsoft® Windows® 7, Vista, Home Server 1 GHz 32-bit (x86) / 64-bit (x64) 512MB RAM sistem bellegi 320 MB kullanilabilir alan Super VGA (800 x 600)

Eset NOD32 Kurulumu Bilgisayara Yüklemek kurulum nasıl yapılır

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Yükleyiciyi baslattiginizda, yükleme sihirbazi ayarlama sürecinde size yol gösterecektir. Önemli: Bilgisayarinizda baska antivirüs programlari yüklü olmadigindan emin olun. Tek bir bilgisayarda iki veya daha fazla antivirüs çözümü yüklüyse, bu ürünler birbiriyle çakisabilir. Sisteminizdeki diger antivirüs programlarini kaldirmanizi öneririz. Genel antivirüs yazilimina yönelik kaldirici araçlarinin bir listesi için bkz. bilgi bankasi makalesi (Ingilizce ve diger birkaç dilde mevcuttur).

Bilgisayarinizda baska antivirüs programlari yüklü olmadigindan emin olun

Bilgisayarinizda baska antivirüs programlari yüklü olmadigindan emin olun

ESET NOD32

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm öncelikle ESET NOD32 Antivirus ürününün daha yeni bir sürümünün olup olmadigini kontrol eder. Daha yeni bir sürüm bulunursa, yükleme isleminin ilk adiminda bilgilendirilirsiniz. Yeni sürümü karsidan yükle ve kur seçenegini belirlerseniz, yeni sürüm karsidan yüklenir ve yükleme islemi devam eder. Bir sonraki adimda Son Kullanici Lisans Sözlesmesi görüntülenir. Lütfen Son Kullanici Lisans Sözlesmesi’ni okuyun ve kabul ettiginizi belirtmek üzere Kabul Et ögesini tiklatin. Kabul ettikten sonra yükleme islemi iki olasi senaryoya göre devam eder: 1. ESET NOD32 Antivirus ürününü bir bilgisayara ilk defa yüklüyorsaniz Son Kullanici Lisans Sözlesmesi’ni kabul ettikten sonra asagidaki pencereyi görürsünüz. Burada Normal yükleme ve Özel yükleme arasinda seçim yapip duruma uygun bir sekilde devam edebilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus ürününü bir bilgisayara ilk defa yüklüyorsaniz Son Kullanici Lisans Sözlesmesi'ni kabul edin

ESET NOD32 Antivirus ürününü bir bilgisayara ilk defa yüklüyorsaniz Son Kullanici Lisans Sözlesmesi’ni kabul edin

ESET NOD32 Antivirus ürününü bu yazilimin daha önceki bir sürümü üzerine yüklüyorsaniz asagidaki pencere yeni yükleme islemi için geçerli program ayarlarini kullanmayi seçmenize veya Güncel ayarlari kullan seçeneginin seçimini kaldirirsaniz söz konusu iki yükleme modu arasindan seçim yapmaniza izin verir

ESET NOD32 Antivirus 2013 Normal yükleme

Normal yükleme modu, çogu kullanici için uygun yapilandirma seçenekleri saglar. Bu ayarlar kusursuz güvenlik, kolay kurulum ve yüksek sistem performansi saglar. Normal yükleme modu varsayilan seçenektir ve bazi ayarlara yönelik belirli gereksinimlere sahip degilseniz önerilir. Yükleme modunu seçip Ileri’yi tiklattiktan sonra, ESET Live Grid ögesini yapilandirmaniz istenir. ESET Live Grid müsterilerimizin korunabilmesi için yeni sizintilarin ESET’e aninda ve sürekli olarak bildirilmesini saglamaya yardimci olur. Sistem yeni tehditleri ESET’in Virüs Laboratuvarina göndermenize izin verir; tehditler burada analiz edilip islem görür ve virüs imza veritabanina eklenir.

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Varsayilan olarak bu özelligi etkinlestirecek ESET Live Grid uygulamasina katilmayi kabul ediyorum seçenegi belirlenmis durumdadir. Yükleme islemindeki sonraki adim istenmeyen türden olabilecek uygulamalari algilama seçenegini yapilandirmaktir. Istenmeyen türden olabilecek uygulamalar kötü amaçli olmak zorunda degildir, ancak genellikle isletim sisteminizin çalisma biçimini olumsuz yönde etkileyebilir. Daha fazla ayrinti için Istenmeyen türden olabilecek uygulamalar bölümüne bakin.

ESET NOD32 Antivirus ürününün bu türden uygulamalari algilamasini saglamak için Istenmeyen türden olabilecek uygulamalarin algilanmasini etkinlestir seçenegini belirleyin. Normal yükleme modundaki son adim, Yükle dügmesini tiklatarak yüklemeyi onaylamaktir

ESET NOD32 Antivirus 2013 Ürün etkinleştirme

Kurulum tamamlandiktan sonra ürününüzü etkinlestirmeniz istenir. Ürünün nasil etkinlestirilecegi ile ilgili birkaç seçenek bulunmaktadir. Etkinlestirme penceresindeki belirli bir etkinlestirme senaryosunun kullanilabilirligi, ülkeye ve yükleme dosyasinin dagitim sekline (CD/DVD, ESET web sayfasi vb.) bagli olarak degisiklik gösterebilir.

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Ürünün perakende kutulu sürümünü satin aldiysaniz Etkinlestirme Anahtari kullanarak etkinlestir seçenegini belirleyin. Etkinlestirme Anahtari genellikle ürün paketinin içinde veya arka tarafinda bulunur. Basarili bir etkinlestirme için Etkinlestirme Anahtari saglandigi sekilde girilmelidir. Bir Kullanici Adi ve Parola aldiysaniz, Kullanici Adi ve Parola kullanarak etkinlestir seçenegini belirleyin ve uygun alanlara kimlik bilgilerinizi girin. Satin alma islemini gerçeklestirmeden önce ESET NOD32 Antivirus ürününü degerlendirmek istiyorsaniz, Beta sürümünü etkinlestir seçenegini belirleyin. ESET NOD32 Antivirus ürününü sinirli bir süre için etkinlestirmek üzere e- posta adresinizi ve ülkenizi girin. Sinama lisansiniz size e-posta ile gönderilecektir. Deneme lisanslari yalnizca müsteri basina etkinlestirilebilir. Lisansiniz yoksa ve satin almak istiyorsaniz, Lisans Satin Al seçenegini tiklatin. Bu, sizi yerel ESET dagitimcisinin web sitesine yeniden yönlendirir. Ürünümüzü hizli bir sekilde degerlendirmek istiyor, ancak hemen etkinlestirmek istemiyorsaniz veya ürününüzü daha sonra etkinlestirmek istiyorsaniz Daha sonra etkinlestir seçenegini belirleyin. ESET NOD32 Antivirus kopyanizi dogrudan programdan da etkinlestirebilirsiniz. Sag üst kösede bulunan Program menüsü simgesini tiklatin veya sistem tepsisindeki ESET NOD32 Antivirus simgesini sag tiklatin ve menüden Ürün etkinlestirme… ögesini seçin

ESET NOD32 Antivirus 2013 Kullanıcı adı ve parola girme

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Islevlerden en üst düzeyde yararlanabilmek için, programin otomatik olarak güncellenmesi önemlidir. Bu yalnizca Güncelleme ayarlari alanina dogru kullanici adi ve parola girilmisse mümkündür. Kullanici adinizi ve parolanizi yükleme sirasinda girmediyseniz, bunu simdi yapabilirsiniz. Ana program penceresinde Güncelle’yi, ardindan Ürün etkinlestirme… ögesini tiklatin ve ESET güvenlik ürününüzle birlikte aldiginiz lisans verilerini Ürün etkinlestirme penceresine girin. Kullanici Adi ve Parola bilgilerinizi girerken, bunlari tam olarak yazildiklari gibi girmeniz önemlidir: Kullanici adi ve parola büyük küçük harf duyarlidir ve kullanici adindaki tire gereklidir. Parola on karakterden olusur ve yalnizca küçük harf içerir. Parolalarda L harfini kullanmayiz (bunun yerine (1) sayisini kullanin). Büyük ’0′, sifir sayisidir (0) ve küçük ‘o’, küçük o harfidir. Dogrulugu saglamak için verileri kayit e-postasindan kopyalayip yapistirmanizi öneririz. 2.5 Daha yeni bir sürüme yükseltme ESET NOD32 Antivirus ürününün daha yenileri, iyilestirmeler sunmak veya program modüllerinin otomatik güncellemesiyle çözülemeyen sorunlari düzeltmek için yayimlanir. Daha yeni bir sürüme yükseltme islemi, birkaç sekilde gerçeklestirilebilir: 1. Bir program güncellemesi ile otomatik olarak. Program yükseltmesi tüm kullanicilara dagitildigindan ve belirli sistem yapilandirmalarina etki edebildiginden, tüm olasi sistem yapilandirmalarinda çalismasi için uzun bir sinama süresinden sonra yayimlanir. Yeni bir sürüm yayimlandiktan hemen sonra bu sürüme yükseltme yapmaniz gerekiyorsa, asagidaki yöntemlerden birini kullanin. 2. Ana program penceresinde Güncelle > Kullanilabilir ESET NOD32 Antivirus sürümü içinde Yükle/Denetle ögesini tiklatarak el ile. 3. Daha yeni bir sürümü karsidan yükleyip eskisinin üzerine yükleyerek el ile. Yüklemenin baslangicinda, Geçerli ayarlari kullan onay kutusunu isaretleyerek geçerli program ayarlarini korumayi seçebilirsiniz

ESET NOD32 Antivirus 2013 Bilgisayar taraması

ESET NOD32 Antivirus ürününü yükledikten sonra kötü amaçli kod içerip içermedigini kontrol etmek için bir bilgisayar taramasi baslatmaniz gerekir. Ana program penceresinde, Bilgisayar taramasi’ni ve ardindan Smart tarama’yi tiklatin. Bilgisayar taramalariyla ilgili daha fazla bilgi için Bilgisayar taramasi bölümüne bakin. Program düzgün çalışmadığında yapılacaklar Etkinlestirilen modüller düzgün sekilde çalisiyorsa, yesil onay isaretiyle belirtilir. Çalismiyorsa, kirmizi bir ünlem isareti veya turuncu bildirim simgesi görüntülenir. Modülle ilgili ek bilgiler pencerenin üst kisminda gösterilir. Ayrica modülün düzeltilmesi için bir çözüm önerisi de görüntülenir. Modüllerin durumunu tek tek düzeltmek için, ana menüden Ayarlar’i ve istenen modülü tiklatin. Kirmizi simge kritik sorunlar oldugunu belirtir – bilgisayariniz için maksimum koruma saglanamayabilir. Olasi nedenler sunlardir: Gerçek zamanli dosya sistemi korumasi devre disi Güncel olmayan virüs imza veritabani Ürün etkinlestirilmedi Ürün lisansinin sona ermesi Sari simge Web erisimi veya E-posta istemci korumasinin devre disi birakildigini, güncellemeye iliskin bir sorun oldugunu (güncel olmayan bir virüs imza veritabani, güncellenemiyor) veya lisans süresinin yakinda dolacagini belirtir. Ürün etkinlestirilmedi – Bu sorun kirmizi bir simge ve Bilgisayar ögesinin yanindaki güvenlik bildirimi ile gösterilir. Program menüsünden Ürün etkinlestirme… seçenegini kullanarak ESET NOD32 Antivirus’ni etkinlestirebilirsiniz. Program menüsü, ana program penceresinin sag üst kösesinde bulunur. Antivirus ve antispyware korumasi devre disi – Bu sorun kirmizi bir simge ve Bilgisayar ögesinin yanindaki güvenlik bildirimi ile gösterilir. Tüm antivirus ve antispyware koruma modüllerini baslat seçenegini tiklatarak antivirus ve antispyware korumasini yeniden etkinlestirebilirsiniz.

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Web erisimi ve kimlik avi korumasi devre disi – Bu sorun “i” seklindeki sari bir simgeyle ve Güvenlik bildirimi durumuyla belirtilir. Güvenlik bildirimi seçeneginin ardindan sunlari tiklatarak Web erisimi ve kimlik avi korumasini yeniden etkinlestirebilirsiniz: Web erisimi ve kimlik avi korumasini etkinlestir. Lisansiniz kisa bir süre içinde sona erecek – Bu durum koruma durumu simgesinin ünlem isareti görüntülemesiyle belirtilir. Lisans süresi dolduktan sonra program güncellenemeyecek ve Koruma durumu simgesi kirmizi renk olacaktir. Lisans süresi doldu – Bu durum Koruma durumu simgesinin kirmizi renge dönmesiyle belirtilir. Lisans süresi dolduktan sonra program güncellenemez. Lisansinizi yenilemek için uyari penceresindeki talimatlari izlemenizi öneririz.18 Sorunu, önerilen çözümleri kullanarak çözemiyorsaniz yardim dosyalarina erismek için Yardim ve destek ögesini tiklatin veya ESET Bilgi Bankasi’nda arama yapin. Daha fazla yardima ihtiyaciniz olursa ESET Müsteri Hizmetleri destek istegi talebinde bulunabilirsiniz. ESET Müsteri Destegi sorularinizi hizla yanitlar ve çözüm yolu bulunmasina yardimci olur.

ESET NOD32 Antivirus 2013 Güncelleme ayarları

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm Virüs imza veritabaninin ve program bilesenlerinin güncellenmesi kötü amaçli koda karsi tam koruma saglamanin önemli bir parçasidir. Lütfen bu ögelerin yapilandirilmasina ve çalistirilmasina dikkat gösterin. Yeni bir veritabani güncellemesi olup olmadigini kontrol etmek için ana menüden, Güncelle seçenegini belirleyin ve ardindan Virüs imza veritabanini güncelle ögesini tiklatin. Kullanici adi ve parola su uygulamanin etkinlestirme asamalarinda girilmediyse, bunlar sizden simdi istenir: ESET NOD32 Antivirus. eset nod32 antivirus 2013 indir, eset nod32 antivirus 2013, eset nod32 2013, eset nod32 2013 indir, eset nod32 son sürüm indir, eset nod32 indir gezginler, eset nod32 2013 key

eset, nod32, antivirus, 2013, indir, türkçe, 5.2.9, full, son, sürüm, download, antivirüs, koruma, programı, internet, koruması, security, versiyon, ücretsiz, gezginler

kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015 - kış gündönümü

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm

ESET NOD32 Antivirus 2013 indir Türkçe 5.2.9 full son sürüm