Diyanet takvimi 2014

Diyanet takvimi 2014

Diyanet takvimi 2014

Diyanet takvimi 2014 yılında sınav tarihleri ve namaz takvimi olarak çıkarıldı. Diyanet takvimi 2014 yılı resimini bilgisayarınıza indirerek sınav tarihlerine veya namaz vakitlerine bakabilirsiniz. Diyanet web takvimi ile internet üzerinden takvim takibi yapabilirsiniz.

diyanet takvimi indir butonuyla indireceğiniz takvim ücretsiz olarak verilmektedir. diyanet sınav takvimi 2014 yılında çıkacaktır.

Diyanet İşleri Başkanlığı Bilgi Yönetim ve İletişim Daire Başkanlığı’nca hazırlanan namaz vakitleri uygulaması ile mobil cihazlarla dünyanın her yerinden ezan vakitleri ve kıble öğrenilebilecek. Yeni hazırlanan namaz vakitleri uygulaması tüm akıllı cihazların yanı sıra Blackberry, Windows mobil, Symbian ve Java destekli cihazlarda da kullanılabilecek.

Dünyanın her yerinden günlük, haftalık ve aylık olarak ezan vakitleri ve en yakın namaz vaktine kalan süreyi gösterecek uygulamayla kullanıcılar dünyanın neresinde olursa olsun kıble yönünü tespit edebilecek. Uygulamada 5 vakit namaza ait farklı makamlarda okunacak ezanın yanı sıra ezan duası da yer alıyor. Diyanet İşleri Başkanlığı’nın yeni uygulamasına “http://www.diyanet.gov.tr/mobil hizmetler” adresinden, IOS ve android platformlardan erişilebiliyor.kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

Diyanet takvimi 2014

Diyanet takvimi 2014

Diyanet takvimi 2014