AXA Sigorta Renault Kasko

AXA Sigorta Renault Kasko

axa sigorta renault kasko

AXA Sigorta Renault Kasko : Axa sigorta’nın renault marka otomobiller için sağladığı sigorta çeşitleri ve sigortalı araçların avantajlarından sizde faydalanın.

AXA Sigorta Renault Kasko Maximum kasko sigortası avantajları

AXA Sigorta Renault Kasko ile fark primi ödemenize gerek yok. AXA Sigorta Maksimum Kasko Sigortası sayesinde Hasar Ek Belge Primi’ni ödemenize gerek yok. AXA Sigorta Hasar sonrası eksilen sigorta bedelinizi otomatik olarak eski bedelinize yükseltiyor. (ses ve görüntü cihazları hasarları hariç olmak üzere). Böylece başlangıçtaki sigorta bedelinizle AXA Sigorta Maksimum Kasko Sigortası güvenceniz devam ediyor.

AXA Sigorta Renault Kasko Maximum Ticari kasko sigortası avantajları

Renault marka otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda AXA SİGORTA ACİL YARDIM MERKEZİ yardımınıza koşuyor. Yapmanız gereken tek şey kişisel bir gerişimde bulunmadan AXA Sigorta’yı aramak. Yardım Merkezini yılın 365 günü ve günün 24 saati arayabilirsiniz.

AXA Sigorta Renault Parola Kasko Sigortası

Renault marka otomobilinizde mekanik bir arıza olduğunda veya kaza yaptığınızda AXA SİGORTA Acil Yardım ve Hasar Destek Merkezi yardımınıza koşuyor.

AXA Sigorta Renault Kasko Zorunlu Trafik Sigortası

AXA Sigorta Renault Kasko sigortacı, poliçede tanımlanan motorlu aracın işletilmesi sırasında, bir kimsenin ölümüne veya yaralanmasına veya bir şeyin zarara uğramasına sebebiyet vermiş olmasından dolayı, 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’na göre işletene düşen hukuki sorumluluğu, zorunlu sigorta limitlerine kadar temin eder.

AXA Sigorta Renault Kasko Araca bağlı olarak çekilmekte olan römork veya yarı römorkların (hafif römorklar dahil) veya çekilen bir aracın sebebiyet vereceği zararlar çekicinin sigortası kapsamındadır. AXA Sigorta Renault Kasko Ancak, insan taşımada kullanılan römorklar, bunlar için poliçede özel şartları belirtilecek ek bir sorumluluk sigortası sağlanmış olması kaydıyla teminata dahil olur.

AXA Sigorta Renault Kasko Meydana gelen bir kazada zararın önlenmesi veya azaltılması amacıyla, sigorta ettirenin yapacağı makul ve zorunlu masraflar sigortacı tarafından karşılanır. AXA Sigorta Renault Kasko Bu sigorta, işletenin (sigorta ettirenin) haksız taleplere karşı savunmasını da temin eder ve Türkiye sınırları içinde geçerlidir.

axa sigorta renault kasko, axa sigorta, axa sigorta araba sigortası, axa sigorta kasko, renault axa sigorta, sigortakurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

axa sigorta renault kasko

axa sigorta renault kasko

axa sigorta renault kasko