Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler

Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler

Assassins Creed III 2013 indir Gezginler

Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler, assassin’s creed III 2013, assassin’s creed III 2013 indir Efsane Assassin’s Creed serisinin en yeni oyunu, Amerikan Devrimi’ni konu alıyor. Türünde lider bu muhteşem aksiyon oyununu sakın kaçırmayın! Yıl 1775, Amerikan Kolonileri… Amerika kıtasında sivil huzursuzluk ve politik gergin ortam hüküm sürmektedir. Amerikan yerlisi bir assassin ülkesini ve insanlarını korumak için savaşırken, genç bir ülkenin devrim meşalesini yakacaktır.

Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler sizi Amerikan İç Savaşı’na götürüyor, fakat bu savaş tarih kitaplarında okuduğunuzla aynı değil.

Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler Özellikler

Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler Amerikan yerlisi bir assassin olarak, düşmanlarınızı ateşli silahlar, ok, tomahawk baltası ve daha birçok silahı kullanarak safdışı bırakın!
Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler Özgürlük savaşında kıta ordusuna katılın. Silah arkadaşlarınızı yanınıza alarak kaos dolu şehir sokaklarında veya açık arazilerde yapılan meydan savaşlarında İngiliz kırmızı urbalılarını avlayın. Bir ülkeyi şekillendiren savaşın gerçek yüzünü yaşayın.
Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler Tarihteki en kanlı savaş olan Amerikan Devrimi’nin arkasındaki gerçeği ortaya çıkarın.
Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler Güçlü grafikler, gerçeğinden farksız animasyonlar, yoğun çatışmalar ve gelişmiş fizikle sayesinde oyun deneyiminde bir devrim yaratan şok edici yepyeni bir teknoloji olan Anvil Next oyun motorunun gücüne şahit olun.

Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler oyununda efsane olmak her insanın harcı olmadığı gibi, bu ne her teknolojik cihazın başına gelebilen, ne de karşımıza çıkan her oyunun erişebildiği bir noktadır. Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler oyununda Efsane olmanın birçok yolu vardır ve illa ki mükemmel olmayı gerektirmez.

Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler, öyle bir şeydir ki sürekli orada olan ve olduğu anda dikkati üzerine çekendir… Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler Biz eski oyun sever ekibin uzun süredir göremediği bu kavrama, bundan birkaç yıl önce dahil oldu Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler serisi İlk oyunuyla Kudüs topraklarında koşturduğumuz yapım, hemen ardından bizi İtalya’ya yolladı… Assassin’s Creed III 2013 indir Gezginler Şimdiyse beklenmedik bir adım ile tüm okyanusu aşıp, Yeni Dünya’ya konuk olduk…

Assassin’s Creed III 2013 Gezginler indir denildiği zaman aklımızda artık birçok imge uyanıyor; suikast, saldırma, kaçış, kovalamaca ve ucu bucağı olmayan, harika detaylandırılmış şehirler. İşte seri tüm bu harika özelliklerini bir kez daha oyuncuların beğenisine sunmuş durumda…

assassin’s creed iii liberation

Assassin’s creed iii liberation Sizi New Orleans’ın kalabalık sokaklarından tarihi Maya harabelerine taşıyacak unutulmaz bir yolculuğa çıkın.

Kendi özgürlüğünüz ve yurttaşlarınızın özgürlüğü için savaşarak yeni bir ulusun çalkantılı doğuşunda önemli bir rol oynayın.
Düşmanlarınızı avlamak ve ortadan kaldırmak için yeteneklerinizi, içgüdünüzü ve silahlarınızı kullanın. Assassin’s creed iii liberation  Düşmanlarınızı yavaş çekimde öldürmek, hiçbir şeyden haberi olmayan kurbanlarınızın ceplerini boşaltmak ve düşmanlarınızı takip etmek için PS Vita sisteminin yenilikçi kontrollerini kullanın.

assassin’s creed III 2013 indir gezginler, assassin’s creed III 2013, assassin’s creed III 2013 indir, assassins, creed, III, 2013, indir, gezginler, oyunkurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015

Assassins Creed III 2013 indir Gezginler

Assassins Creed III 2013 indir Gezginler

Assassins Creed III 2013 indir Gezginler