ADOBE FLASH PLAYER 2013 İNDİR

ADOBE FLASH PLAYER 2013 İNDİR

Adobe Flash player 2013 Türkçe internet explorer için

Adobe Flash player 2013 indir Türkçe internet explorer için olan sürümünde, tüm Adobe Flash player 2013 tabanlı uygulamaları çalıştırmaya yarayan bir tarayıcı eklentisi mevcuttur. Adobe Flash player 2013 İnternet Explorer tarayıcınıza eklenti olarak yüklenen araç günümüzde neredeyse tüm bilgisayarlarda bulunması zorunlu uygulamalardan birisi haline gelmiştir. Adobe Flash player 2013 Flash tabanlı animasyonları, videoları, reklamları, oyunları tarayıcınız üzerinde etkin biçimde görüntüleme imkanına yalnızca bu aracı sisteminize kurarak sahip olabilirsiniz.

Adobe Flash player 2013 Günümüzde web tasarımcıların ve site yöneticilerinin etkileşimli siteler yaparak Adobe Flash player 2013 uygulamalarını sıklıkla sitelerine yerleştirdikleri düşünüldüğünde, tüm bu zengin içeriklere ancak Adobe Flash player 2013 uygulaması ile ulaşabilirsiniz. Adobe Flash player 2013‘in 11.3 sürümünden itibaren indirilen kurulum dosyası hem Adobe Flash player 2013 32 Bit hem Adobe Flash player 2013 64 Bit sistemlerde kullanılabilmektedir.

Not: Uygulamayı kullanabilmeniz için bilgisayarınızda en az İnternet Explorer 7.0 sürümü kurulu olmalıdır.

Adobe Flash player 2013 indir kurulumu videolu anlatım

Adobe Flash player 2013 internette gezinirken flash ile hazırlanmış içeriklerin görüntülenmesine yarayan ufak bir eklenti paketidir. Adobe Flash player 2013 Bu eklenti, tarayıcılarla beraber varsayılan olarak kurulu gelmediğinden bu eklentinin manuel olarak sisteminize kurulması gerekmektedir.

Yeni geliştirilen Adobe Flash player 2013 WebM teknolojisi ile bir süre sonra Adobe Flash player 2013 indir’ın tahtında çok büyük bir sarsılma olacak olsa da şimdilik -ki bu bir süre daha devam eder- bu şekilde devam etmek durumundayız.

Bilgisayarımda Adobe Flash player var mı , Güncel mi

Sisteminizde halihazırda kurulu bir Adobe Flash player 2013 olup olmadığını iki farklı yolla kolayca öğrenebilirsiniz.

Opera adres satırına opera:plugins yazarak açılacak sayfada Shockwave Adobe Flash player 2013 eklentisinin olup olmadığını kontrol edebilirsiniz.

Adobe Flash player 2013 indir Bunun yanı sıra yine bu eklentinin olup olmadığını ve aynı zamanda güncel olup olmadığını da aşağıdaki adrese girerek kolayca öğrenebilirsiniz.

Adobe flash player 2012 test

Eğer sisteminizde halihazırda yüklü bir Adobe Flash player 2013 varsa görüntü aşağıdaki gibi olacaktır.

Eğer herhangi bir eklenti yüklü değilse sayfa aşağıdaki şekilde sizi uyaracak ve eklentiyi yüklemenizi isteyecektir.

Ne Yapmalıyım?

Eğer yukarıdaki gibi bir uyarı aldıysanız Adobe Flash player 2013 indirip kurmanız gerekmektedir.

Bunun için öncelikle http://get.adobe.com/flashplayer/ adresine gidin ve açılan sayfadaki “Kabul et ve şimdi yükle” düğmesini tıklayın.

Adobe Flash player 2013 indir butonuna Tıkladıktan sonra ekrana gelen indirme penceresini onaylayarak indirme işlemini bitirin ve kurulumu gerçekleştirin. Kurulum sonrası yine yukarıdaki gibi opera:plugins adersinden kurulumun doğru yapılıp yapılmadığını görebilirsiniz.

ADOBE FLASH PLAYER 2013 YEREL DEPOLAMA

Adobe flash player 2013 Depolama

Web sitelerinin bilgisayarınızda veri depolamak için Adobe flash player 2013‘ı nasıl kullandığını (veya kullanıp kullanmadığını) denetlemek için Depolama panelindeki ayarları kullanın.

Adobe flash player 2013 Yerel depolama ayarları

Yerel depolama ayarları, web sitelerinin Adobe flash player 2013 indir‘ı kullanarak bilgi depolayıp depolayamayacağını belirtmenize izin verir. Siteler görüntüleme geçmişini, oyun ilerlemelerini, tercihleri veya bilgisayarınızla ilgili bilgileri kaydetmek için yerel depolamayı kullanabilirler. Adobe flash player 2013 Bir site yalnızca daha önce kaydettiği yerel depolama bilgilerine erişebilir (başka bir site tarafından depolanmış verilere erişemez). Tüm sitelere izin verebilir, sizin belirttiğiniz belirli sitelere izin verebilir veya tüm sitelerin Adobe flash player 2013r‘ı kullanarak bilgisayarınızda bilgi depolamasını engelleyebilirsiniz.

Sitelerin bu bilgisayarda bilgi depolamasına izin ver Adobe flash player 2013

Adobe flash player 2013 Herhangi bir sitenin size sormadan bilgisayarınızda bilgi kaydetmesine izin vermek istiyorsanız bu seçeneği belirleyin.

Yeni sitelerin bu bilgisayarda bilgi kaydetmesine izin vermeden önce sor

Bazı sitelerin bilgisayarınızda bilgi kaydetmesine izin vermek ve her site için duruma göre karar vermek istiyorsanız bu seçeneği belirleyin Adobe flash player 2013.

Tüm sitelerin bu bilgisayarda bilgi saklamasını engelle Adobe flash player 2013

Hiçbir sitenin Adobe flash player 2013‘ı kullanarak bilgisayarınızda bilgi kaydetmesini istemiyorsanız ve hiçbir zaman size sorulmasını istemiyorsanız bu seçeneği belirleyin.

Not: Ayrıca, bu seçeneği belirlemek bilgisayarınızda bulunan tüm yerel depolamayı siler. Sitelerin gelecekte bilgi kaydetmelerini engellemenin yanı sıra varolan tüm yerel depolamayı silmek istediğinizi onaylamanız için istemde bulunulur.

Siteye göre Adobe flash player 2013 yerel depolama ayarları…

Yerel depolamayı kullanan veya bu bilgisayardaki yerel depolamayı kullanması engellenmiş sitelerin bir listesini görüntüler. Listedeki sitelerin yerel depolamayı kullanmalarına izin verebilir veya bunları engelleyebilirsiniz. Ayrıca bir sitenin yerel depolamayı kullanmadan önce sormasını zorunlu kılabilirsiniz. Ayrıca listeden siteleri kaldırmayı da seçebilirsiniz. Bir siteyi kaldırmak Adobe flash player 2013′da o site için depolanmış tüm ayarları ve verileri siler.

Henüz ziyaret etmediğiniz bir site için yerel depolama ayarlarını belirtmek üzere siteyi listeye ekleyin ve ardından yerel depolama ayarlarını belirtin.

Not: Siteye göre yerel depolama ayarları sekmesini kullanarak eklediğiniz veya kaldırdığınız web siteleri ayrıca diğer tüm Adobe flash player 2013 Ayarlar Yöneticisi sekmelerinde görüntülenen listelere de eklenir veya bunlardan kaldırılır. Örneğin, Siteye göre yerel depolama ayarları listesine bir web sitesi ekler ve bunun için yerel depolama ayarları belirtirseniz ve ardından Siteye Göre Kamera ve Mikrofon Ayarları sekmesine gidip aynı web sitesini silerseniz, site tüm Flash Player ayarlarıyla birlikte diğer sekmeden de silinir

Adobe flash player 2013 indir Oynatma

Adobe’nin web sitelerindeki içerikleri oynatmak için mevcut olan farklı seçenekleri nasıl kullandığını denetlemek için Oynatma panelindeki ayarları kullanın.

Adobe flash player 2013 Eş destekli ağ bağlantısı nedir?

Ses ve video içeriği sağlayan bir web sitesi, aynı içeriği oynatan kullanıcılar bant genişliklerini paylaşırsa içeriği daha iyi bir performansla sunabilir. Bant genişliğini paylaşmak videonun önbelleğe almaktan kaynaklanan atlamalar veya duraklamalar yaşanmadan daha düzgün bir şekilde oynatılmasına izin verir. Ağ üzerindeki eşler daha iyi bir deneyim sunmak için birbirlerine destek olduğundan bu özellik eş destekli ağ bağlantısı olarak adlandırılır.

Adobe flash player 2013 Eş destekli ağ bağlantısı, performansı geliştirmek için bant genişliğini paylaşmanın yanı sıra bir ağın veya web sitesinin kullanıcıları arasında iletişim gerektiren sohbet gibi özellikleri de etkinleştirebilir.

kurzhaarfrisuren - kurzhaarfrisuren 2015 - kış gündönümü

Adobe Flash player 2013 Türkçe internet explorer için

Adobe Flash player 2013 Türkçe internet explorer için

Adobe Flash player 2013 Türkçe internet explorer için